Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Nikolás Poussin na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Nikolás Poussin: diváci v kostce
Za posledních dvanáct měsíců byl nejvíce prohlíženým plátnem umělce Nikolás Poussin na WahooArt.com dílo Et in Arcadia Ego (Poussin): 25 400 prohlídek, což představuje 15% veškeré pozornosti věnované tvorbě tohoto umělce. Následuje jich Úděsná bolest v zahradě a Et in Arcadia Ego. Umělec celkem přilákal 181 100 návštěv: 22 200 na stránku umělce a 158 900 na stránky jednotlivých pláten. Zájem klesl o 20% z Srp 2026 na Zář 2026. Vrchol nastal v měsíci Čec 2026 s 123 300 návštěvami. Odběratelé si web prohlížejí v anglicky (33%), rusky (15%) a gruzínštinou (14%). Publikum prohlíží díla na počítače (73%), telefony (23%) a tablety (3%). Návštěvníci se nejvíce zaměřují na Klidná atmosféra (Atmosféra): tvoří 22% návštěv, ačkoliv tato plátna tvoří pouze 4% katalogu umělce.
10 nejvíce prohlížených pláten od Nikolás Poussin
Na základě skutečných návštěv za posledních dvanáct měsíců jde o 10 děl umělce Nikolás Poussin, která sběratelé na WahooArt.com otevírají nejčastěji.
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Nikolás Poussin?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
300
5 400
Čec 2026
7 000
116 300
Srp 2026
5 700
23 200
Zář 2026
9 200
14 000
Jakou pozornost získávají plátna umělce Nikolás Poussin?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké plátna si vybírají návštěvníci Nikolás Poussin?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
32,0%
26,7%
Elegance
32,0%
22,2%
Klidná atmosféra
4,0%
22,2%
Klasické
8,0%
11,6%
Pokojný
20,0%
11,1%
Romantický
4,0%
4,3%
Eterický
0,0%
1,5%
Mystický
0,0%
0,5%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Melancholický
20,0%
31,5%
Dramatický
10,0%
13,1%
Reflektivní
14,0%
12,0%
Duchovní
8,0%
10,5%
Klidná
20,0%
8,8%
Pokojný
4,0%
6,8%
Romantický
6,0%
6,3%
Záhadný
8,0%
4,4%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
50,0%
30,1%
Měkké stínění
36,0%
53,7%
Střední jas
12,0%
14,5%
Jasná rovnováha
2,0%
1,4%
Luminózní
0,0%
0,4%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
26,0%
11,4%
Jemné odstíny
30,0%
46,2%
Vyvážená jemnost
28,0%
31,5%
Jasná barevná přítomnost
16,0%
10,9%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
73,8%
79,7%
Tmavé tóny
19,1%
14,3%
Neutrální tóny
2,4%
3,1%
Monochromní
4,8%
2,8%
Pastelové barvy
0,0%
0,1%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
38,0%
28,2%
Vyvážená
52,0%
63,0%
Živobylé
10,0%
8,8%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
12,0%
9,1%
Jemný
24,0%
13,6%
Vyvážený
12,0%
8,9%
Výrazný
24,0%
33,0%
Prohlášení
28,0%
35,4%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
14,0%
9,1%
Jemně promíchaná paleta
10,0%
9,1%
Vyvážená harmonie
18,0%
31,5%
Silná barevná jednotnost
50,0%
37,7%
Jednotná paleta
8,0%
12,5%
Která plátna od Nikolás Poussin lákají měsíčně nejvíce návštěv?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Násilné odvlečení Sabinek
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 500
200
400
A Roman Road
0
0
0
0
0
0
0
0
100
1 500
400
200
Inspirace básníka
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 200
200
500
Uctívání zlatého býka
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 300
200
200
Sv. Cecilia
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
100
300
Landscape with Polyphemus
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 100
0
100
Et in Arcadia Ego
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
1 800
900
Selene and Endymion
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Selene a Endymion
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
Echot a Narcissus
0
0
0
0
0
0
0
0
100
1 700
400
500
Jaká zařízení používají obdivovatelé k prohlížení Nikolás Poussin?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
132 900
73,4%
telefony
42 500
23,5%
tablety
5 700
3,1%
V jakých jazycích je Nikolás Poussin čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
3 200
32,7%
rusky
1 500
15,3%
gruzínštinou
1 400
14,3%
španělsky
700
7,1%
korejsky
600
6,1%
německy
400
4,1%
italsky
400
4,1%
portugalsky
400
4,1%
polsky
300
3,1%
bulharsky
200
2,0%
Kolik návštěv denně má Nikolás Poussin a co se očekává v budoucnu?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
po 21 Zář
800
út 22 Zář
1 400
st 23 Zář
600
čt 24 Zář
1 400
pá 25 Zář
900
so 26 Zář
2 400
ne 27 Zář
2 400
po 28 Zář
1 900
út 29 Zář
1 500
st 30 Zář
1 000
čt 1 Říj
1 900
pá 2 Říj
900
so 3 Říj
1 300
ne 4 Říj
1 200
po 5 Říj
800
út 6 Říj
2 500
st 7 Říj
1 300
čt 8 Říj
1 200
pá 9 Říj
1 100
so 10 Říj
1 600
ne 11 Říj
1 800
po 12 Říj (předpověď)
1 200
út 13 Říj (předpověď)
1 900
st 14 Říj (předpověď)
1 000
čt 15 Říj (předpověď)
1 600
pá 16 Říj (předpověď)
1 000
so 17 Říj (předpověď)
1 900
ne 18 Říj (předpověď)
1 900
po 19 Říj (předpověď)
1 200
út 20 Říj (předpověď)
1 900
st 21 Říj (předpověď)
1 000
čt 22 Říj (předpověď)
1 600
pá 23 Říj (předpověď)
1 000
so 24 Říj (předpověď)
1 900
ne 25 Říj (předpověď)
1 900
po 26 Říj (předpověď)
1 300
út 27 Říj (předpověď)
1 900
st 28 Říj (předpověď)
1 000
čt 29 Říj (předpověď)
1 600
pá 30 Říj (předpověď)
1 000
so 31 Říj (předpověď)
1 900
ne 1 Lis (předpověď)
1 900
Častoම kladené dotazy týkající se Nikolás Poussin
Která plátna od Nikolás Poussin jsou nejoblíbenější?
Et in Arcadia Ego (Poussin) se umísťuje na prvním místě s 25 400 návštěvami (15% všech zobrazení umělce Nikolás Poussin). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Nikolás Poussin na WahooArt.com?
V posledních dvanácti měsících získal/a Nikolás Poussin celkem 181 100 návštěv: 22 200 na stránce umělce a 158 900 u jednotlivých pláten.
Na jakých zařízeních si sběratelé prohlížejí díla Nikolás Poussin?
Kolekcionáři prohlížejí profil Nikolás Poussin na počítače (73%), telefony (23%) a tablety (3%); zařízení počítače tvoří 73% všech návštěv.
V jakých jazycích si návštěvníci čtou o Nikolás Poussin?
V anglicky (33%), rusky (15%) a gruzínštinou (14%); nejvíce návštěvníků pochází z anglicky (33%).
Který typ plátna od Nikolás Poussin preferují návštěvníci?
Preferují Klidná atmosféra (Atmosféra): 22% návštěv oproti 4% v katalogu.