Muriel Hasbun Statistiky diváků a popularity

Co najdete na této stránce?

Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Muriel Hasbun na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.

Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.

Muriel Hasbun: diváci v kostce

Za posledních dvanáct měsíců byl nejvíce prohlíženým plátnem umělce Muriel Hasbun na WahooArt.com dílo X post facto (5.6), from the series X post facto (équis anónimo): 200 prohlídek, což představuje 40% veškeré pozornosti věnované tvorbě tohoto umělce. Následuje jich Todos los santos (Para subir al cielo) All the Saints (To Go Up To Heaven), from the series Santos y sombras Saints and Shadows a Todos los santos II (Recuerdos) All the Saints II (Memories), from the series Santos y sombras Saints and Shadows. Umělec celkem přilákal 1 000 návštěv: 600 na stránku umělce a 400 na stránky jednotlivých pláten. Vrchol nastal v měsíci Čec 2026 s 800 návštěvami. Návštěvníci se nejvíce zaměřují na Měkké stínění (Jasnost světla): tvoří 60% návštěv, ačkoliv tato plátna tvoří pouze 25% katalogu umělce.

4 nejvíce prohlížených pláten od Muriel Hasbun

Na základě skutečných návštěv za posledních dvanáct měsíců jde o 4 děl umělce Muriel Hasbun, která sběratelé na WahooArt.com otevírají nejčastěji.

  1. X post facto (5.6), from the series X post facto (équis anónimo) 1 X post facto (5.6), from the series X post facto (équis anónimo), 2013 200 návštěv · 40,0%
  2. Todos los santos (Para subir al cielo) All the Saints (To Go Up To Heaven), from the series Santos y sombras Saints and Shadows 2 Todos los santos (Para subir al cielo) All the Saints (To Go Up To Heaven), from the series Santos y sombras Saints and Shadows, 1996 100 návštěv · 20,0%
  3. Todos los santos II (Recuerdos) All the Saints II (Memories), from the series Santos y sombras Saints and Shadows 3 Todos los santos II (Recuerdos) All the Saints II (Memories), from the series Santos y sombras Saints and Shadows, 1993 100 návštěv · 20,0%
  4. El altar de mi bisabuelo My Great Grandfather's Altar, from the series Santos y sombras Saints and Shadows 4 El altar de mi bisabuelo My Great Grandfather's Altar, from the series Santos y sombras Saints and Shadows, 1997 100 návštěv · 20,0%

Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Muriel Hasbun?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.

Zobrazit údaje
MěsícProfil umělceStránky děl
Lis 202500
Pro 202500
Led 202600
Úno 202600
Bře 202600
Dub 202600
Kvě 202600
Čen 20261000
Čec 2026400400
Srp 20261000
Zář 202600
Říj 202600

Jakou pozornost získávají plátna umělce Muriel Hasbun?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.

Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.

Která plátna od Muriel Hasbun lákají měsíčně nejvíce návštěv?

Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.

Zobrazit údaje
DíloLis 2025Pro 2025Led 2026Úno 2026Bře 2026Dub 2026Kvě 2026Čen 2026Čec 2026Srp 2026Zář 2026Říj 2026
El altar de mi bisabuelo My…00000000100000
¿Sólo una sombra Only a Sha…000000000000
¿Sólo una sombra (Familia L…000000000000
Todos los santos II (Recuer…00000000100000
Altar I, from the series Sa…000000000000
Peregrino Pilgrim, from the…000000000000
Todos los santos (Para subi…000000000000
X post facto (5.6), from th…00000000200000

V jakých jazycích je Muriel Hasbun čtená?

Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.

Kolik návštěv denně má Muriel Hasbun a co se očekává v budoucnu?

Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.

Zobrazit údaje
DenNávštěvy
pá 16 Říj0
so 17 Říj0
ne 18 Říj0
po 19 Říj0
út 20 Říj0
st 21 Říj0
čt 22 Říj0
pá 23 Říj0
so 24 Říj0
ne 25 Říj0
po 26 Říj0
út 27 Říj0
st 28 Říj0
čt 29 Říj0
pá 30 Říj0
so 31 Říj0
ne 1 Lis0
po 2 Lis0
út 3 Lis0
st 4 Lis0
čt 5 Lis0
pá 6 Lis (předpověď)0
so 7 Lis (předpověď)0
ne 8 Lis (předpověď)0
po 9 Lis (předpověď)0
út 10 Lis (předpověď)0
st 11 Lis (předpověď)0
čt 12 Lis (předpověď)0
pá 13 Lis (předpověď)0
so 14 Lis (předpověď)0
ne 15 Lis (předpověď)0
po 16 Lis (předpověď)0
út 17 Lis (předpověď)0
st 18 Lis (předpověď)0
čt 19 Lis (předpověď)0
pá 20 Lis (předpověď)0
so 21 Lis (předpověď)0
ne 22 Lis (předpověď)0
po 23 Lis (předpověď)0
út 24 Lis (předpověď)0
st 25 Lis (předpověď)0
čt 26 Lis (předpověď)0

Častoම kladené dotazy týkající se Muriel Hasbun

Která plátna od Muriel Hasbun jsou nejoblíbenější?

X post facto (5.6), from the series X post facto (équis anónimo) se umísťuje na prvním místě s 200 návštěvami (40% všech zobrazení umělce Muriel Hasbun). Výše uvedené pořadí obsahuje 4 nejvíce prohlížených děl.

Kolik lidí se dívá na Muriel Hasbun na WahooArt.com?

V posledních dvanácti měsících získal/a Muriel Hasbun celkem 1 000 návštěv: 600 na stránce umělce a 400 u jednotlivých pláten.

Který typ plátna od Muriel Hasbun preferují návštěvníci?

Preferují Měkké stínění (Jasnost světla): 60% návštěv oproti 25% v katalogu.