Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Maurice Bernstein na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Maurice Bernstein: diváci v kostce
Za posledních dvanáct měsíců byl nejvíce prohlíženým plátnem umělce Maurice Bernstein na WahooArt.com dílo Saraband: 300 prohlídek, což představuje 7% veškeré pozornosti věnované tvorbě tohoto umělce. Následuje jich Para III a Where. Umělec celkem přilákal 5 600 návštěv: 2 600 na stránku umělce a 3 000 na stránky jednotlivých pláten. Zájem roste: počet návštěv vzrostl o 1000% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Vrchol nastal v měsíci Čec 2026 s 4 400 návštěvami. Publikum prohlíží díla na počítače (77%) a telefony (23%). Návštěvníci se nejvíce zaměřují na Pokojný (Emoční náboj): tvoří 43% návštěv, ačkoliv tato plátna tvoří pouze 22% katalogu umělce.
10 nejvíce prohlížených pláten od Maurice Bernstein
Na základě skutečných návštěv za posledních dvanáct měsíců jde o 10 děl umělce Maurice Bernstein, která sběratelé na WahooArt.com otevírají nejčastěji.
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Maurice Bernstein?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
1 400
3 000
Srp 2026
100
0
Zář 2026
1 100
0
Jakou pozornost získávají plátna umělce Maurice Bernstein?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké plátna si vybírají návštěvníci Maurice Bernstein?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Klidná atmosféra
66,7%
39,1%
Pokojný
22,2%
39,1%
Dramatický
11,1%
13,0%
Výrazné
0,0%
8,7%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
22,2%
43,5%
Reflektivní
55,6%
26,1%
Záhadný
11,1%
13,0%
Energický
0,0%
8,7%
Melancholický
11,1%
4,3%
Klidná
0,0%
4,3%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
8,0%
20,0%
Měkké stínění
6,0%
13,3%
Střední jas
18,0%
11,1%
Jasná rovnováha
24,0%
22,2%
Luminózní
44,0%
33,3%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
34,0%
26,7%
Jemné odstíny
26,0%
26,7%
Vyvážená jemnost
24,0%
22,2%
Jasná barevná přítomnost
14,0%
17,8%
Sytá barva
2,0%
6,7%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
42,5%
47,6%
Zemité tóny
27,7%
30,9%
Pastelové barvy
14,9%
7,1%
Tmavé tóny
6,4%
14,3%
Monochromní
8,5%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
32,0%
26,7%
Vyvážená
44,0%
37,8%
Živobylé
24,0%
35,6%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
16,0%
2,2%
Jemný
16,0%
31,1%
Vyvážený
8,0%
11,1%
Výrazný
14,0%
17,8%
Prohlášení
46,0%
37,8%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
14,0%
31,1%
Jemně promíchaná paleta
20,0%
11,1%
Vyvážená harmonie
10,0%
15,6%
Silná barevná jednotnost
32,0%
42,2%
Jednotná paleta
24,0%
0,0%
Která plátna od Maurice Bernstein lákají měsíčně nejvíce návštěv?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
VAV
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ambi I
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Seal
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Číslo 1-82
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Number 99
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Dalet Tet
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Para III
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Dalet Kaf
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Where
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Broad Turning
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Jaká zařízení používají obdivovatelé k prohlížení Maurice Bernstein?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
4 300
76,8%
telefony
1 300
23,2%
V jakých jazycích je Maurice Bernstein čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
korejsky
900
39,1%
anglicky
300
13,0%
italsky
300
13,0%
německy
200
8,7%
francouzsky
200
8,7%
Chinese
200
8,7%
španělsky
100
4,3%
portugalsky
100
4,3%
Kolik návštěv denně má Maurice Bernstein a co se očekává v budoucnu?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
so 26 Zář
100
ne 27 Zář
100
po 28 Zář
200
út 29 Zář
100
st 30 Zář
0
čt 1 Říj
200
pá 2 Říj
400
so 3 Říj
0
ne 4 Říj
300
po 5 Říj
0
út 6 Říj
0
st 7 Říj
0
čt 8 Říj
200
pá 9 Říj
300
so 10 Říj
600
ne 11 Říj
0
po 12 Říj
100
út 13 Říj
100
st 14 Říj
0
čt 15 Říj
100
pá 16 Říj
100
so 17 Říj (předpověď)
200
ne 18 Říj (předpověď)
100
po 19 Říj (předpověď)
100
út 20 Říj (předpověď)
100
st 21 Říj (předpověď)
0
čt 22 Říj (předpověď)
200
pá 23 Říj (předpověď)
300
so 24 Říj (předpověď)
200
ne 25 Říj (předpověď)
100
po 26 Říj (předpověď)
100
út 27 Říj (předpověď)
100
st 28 Říj (předpověď)
0
čt 29 Říj (předpověď)
200
pá 30 Říj (předpověď)
300
so 31 Říj (předpověď)
200
ne 1 Lis (předpověď)
100
po 2 Lis (předpověď)
100
út 3 Lis (předpověď)
100
st 4 Lis (předpověď)
0
čt 5 Lis (předpověď)
200
pá 6 Lis (předpověď)
200
Častoම kladené dotazy týkající se Maurice Bernstein
Která plátna od Maurice Bernstein jsou nejoblíbenější?
Saraband se umísťuje na prvním místě s 300 návštěvami (7% všech zobrazení umělce Maurice Bernstein). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Maurice Bernstein na WahooArt.com?
V posledních dvanácti měsících získal/a Maurice Bernstein celkem 5 600 návštěv: 2 600 na stránce umělce a 3 000 u jednotlivých pláten.
Na jakých zařízeních si sběratelé prohlížejí díla Maurice Bernstein?
Kolekcionáři prohlížejí profil Maurice Bernstein na počítače (77%) a telefony (23%); zařízení počítače tvoří 77% všech návštěv.
Který typ plátna od Maurice Bernstein preferují návštěvníci?
Preferují Pokojný (Emoční náboj): 43% návštěv oproti 22% v katalogu.