Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Marianne North na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Marianne North: klíčové postavy
Výhled zahradu botanické Brisbane, Queensland je nejúspěšnějším dílem umělce Marianne North: 1 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 1% celkové pozornosti. Následuje 'Street of Hunting Cheetahs and Lynx. Ulwar. India 1878' a Listí, květy a plody posvátné lotosu na Jáva. Marianne North zaznamenal celkem 183 400 návštěv: 11 200 na stránce umělce a 172 200 u pláten. Křivka roste: v období Zář 2026 bylo o 115% více návštěv než v období Srp 2026. Nejpoužívanějším měsícem byl Čec 2026 (149 900 návštěv). Jazyky publika: anglicky (35%), španělsky (10%) a bulharsky (8%). Země diváků: Bulharsko (23%), Čína (10%) a Francie (10%). Rozdělení publika podle zařízení: počítače (92%), telefony (7%) a tablety (1%). Jedna preference je jasná: Vyvážená (Intenzita barev) generuje 71% návštěv z pouhých 60% katalogu.
Marianne North: 10 nejčastěji prohlížených pláten
Tento žebříček počítá návštěvnost, nikoliv skóre v katalogu: 10 nejvyhledávanějších děl umělce Marianne North na platformě WahooArt.com za posledních dvanáct měsíců.
Jak se mění zájem o Marianne North měsíc po měsíci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
200
10 600
Čec 2026
2 600
147 300
Srp 2026
1 100
6 100
Zář 2026
7 300
8 200
Jaká je celková návštěvnost jednotlivých pláten umělce Marianne North?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co mají návštěvníci Marianne North v katalogu nejraději?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
51,0%
49,7%
Klidná atmosféra
28,6%
33,6%
Přírodní
10,2%
8,3%
Zemité tóny
4,1%
3,6%
Nostalgický
4,1%
1,5%
Romantický
2,0%
1,4%
Elegance
0,0%
1,1%
Mystický
0,0%
0,3%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
75,0%
68,1%
Klidná
14,6%
17,3%
Radostný
6,2%
4,1%
Reflektivní
4,2%
2,9%
Duchovní
0,0%
2,5%
Nostalgický
0,0%
1,5%
Romantický
0,0%
1,0%
Energický
0,0%
0,8%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
6,0%
2,5%
Měkké stínění
24,0%
25,8%
Střední jas
42,0%
47,4%
Jasná rovnováha
26,0%
22,7%
Luminózní
2,0%
1,6%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
16,0%
12,7%
Jemné odstíny
24,0%
27,8%
Vyvážená jemnost
34,0%
42,7%
Jasná barevná přítomnost
26,0%
16,8%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
47,2%
51,3%
Tmavé tóny
30,6%
26,1%
Zemité tóny
22,2%
19,1%
Přírodní motivy
0,0%
2,7%
Pastelové barvy
0,0%
0,5%
Monochromní
0,0%
0,3%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
10,0%
7,4%
Vyvážená
60,0%
70,6%
Živobylé
30,0%
22,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
12,0%
9,4%
Jemný
26,0%
27,6%
Vyvážený
14,0%
15,6%
Výrazný
36,0%
28,9%
Prohlášení
12,0%
18,5%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
40,0%
34,0%
Jemně promíchaná paleta
18,0%
20,1%
Vyvážená harmonie
18,0%
19,1%
Silná barevná jednotnost
22,0%
26,0%
Jednotná paleta
2,0%
0,8%
Jak se měnila obliba pláten Marianne North v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Cesta motýlů lesem Gongo, B…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
0
400
Flowers of the Pomegranate,…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
0
200
Listí, květy a plody kávy,…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
300
200
100
The Chumpa or Champak
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Himalájský dub a ptáci, Nai…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
100
Group of Nikau Palms with t…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Adam's Needle or Yucca, abo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Flowers of a Twiner, Brazil
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Group of Flowers, Painted i…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
View Looking out of the Bun…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
200
Jsou díla umělce Marianne North prohlížena na telefonech nebo počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
169 100
92,2%
telefony
12 000
6,5%
tablety
2 300
1,3%
Které jazyky dominují mezi čtenáři Marianne North?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
3 400
35,1%
španělsky
1 000
10,3%
bulharsky
800
8,2%
německy
600
6,2%
francouzsky
500
5,2%
italsky
500
5,2%
rusky
500
5,2%
korejsky
400
4,1%
portugalsky
400
4,1%
Chinese
400
4,1%
Jak vypadají denní návštěvy umělce Marianne North a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
Den
Návštěvy
so 26 Zář
600
ne 27 Zář
1 000
po 28 Zář
1 000
út 29 Zář
800
st 30 Zář
700
čt 1 Říj
800
pá 2 Říj
300
so 3 Říj
900
ne 4 Říj
1 100
po 5 Říj
1 000
út 6 Říj
700
st 7 Říj
900
čt 8 Říj
1 500
pá 9 Říj
500
so 10 Říj
1 300
ne 11 Říj
1 300
po 12 Říj
1 300
út 13 Říj
1 400
st 14 Říj
3 900
čt 15 Říj
600
pá 16 Říj
4 500
so 17 Říj (předpověď)
1 900
ne 18 Říj (předpověď)
2 400
po 19 Říj (předpověď)
2 300
út 20 Říj (předpověď)
2 000
st 21 Říj (předpověď)
3 800
čt 22 Říj (předpověď)
2 000
pá 23 Říj (předpověď)
3 700
so 24 Říj (předpověď)
2 300
ne 25 Říj (předpověď)
2 800
po 26 Říj (předpověď)
2 700
út 27 Říj (předpověď)
2 400
st 28 Říj (předpověď)
4 500
čt 29 Říj (předpověď)
2 400
pá 30 Říj (předpověď)
4 400
so 31 Říj (předpověď)
2 600
ne 1 Lis (předpověď)
3 200
po 2 Lis (předpověď)
3 100
út 3 Lis (předpověď)
2 700
st 4 Lis (předpověď)
5 100
čt 5 Lis (předpověď)
2 700
pá 6 Lis (předpověď)
4 900
Marianne North: vaše dotazy
Které plátno od Marianne North má nejvíce zhlédnutí?
Výhled zahradu botanické Brisbane, Queensland: 1 200 návštěv, což představuje 1% všech zobrazení umělce Marianne North. Seznam výše zahrnuje pořadí až do 10.
Kolik návštěv má Marianne North?
183 400 za dvanáct měsíců, rozdělených mezi stránku umělce (11 200) a plátna (172 200).
Navštěvují Marianne North na telefonech nebo počítačích?
Návštěvy se dělí na počítače (92%), telefony (7%) a tablety (1%); nejvíce je využívá počítače s podílem 92%.
Je Marianne North dostupný v několika jazycích?
Ano: anglicky (35%), španělsky (10%) a bulharsky (8%). Na prvním místě je anglicky s podílem 35%.
Preferují návštěvníci určitý druh plátna od Marianne North?
Ano, Vyvážená (Intenzita barev): 71% návštěv pro 60% katalogu.