Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Luca Della Robbia na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Luca Della Robbia: co ukazují návštěvy
Nejuznávanější dílo umělce Luca Della Robbia na WahooArt.com je Cantoria, které bylo za posledních dvanáct měsíců otevřeno 600krát, což představuje 6% všech zobrazení. Další v pořadí: The Peretola Tabernacle (detail) a Cantoria: second top relief. Celkem 9 400 návštěv, z toho 2 300 na stránce umělce a 7 100 u děl. Pozornost se snížila o 55% z Srp 2026 na Zář 2026. Čec 2026 přilákal největší diváckou scénu: 6 400 návštěv. Návštěvníci prohlížejí na počítače (89%), telefony (10%) a tablety (1%). Návštěvníci preferují Klidná atmosféra (Atmosféra): 43% jejich návštěv, přičemž katalog tvoří 26%.
10 děl umělce Luca Della Robbia, které návštěvníci nejvíce obdivují
Každé pořadí níže odráží počet návštěv na WahooArt.com za posledních dvanáct měsíců; číslo 1 představuje nejnavštěvovanější dílo umělce Luca Della Robbia.
Kdy navštěvují stránku Luca Della Robbia fanoušci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
0
Čec 2026
1 200
5 200
Srp 2026
400
1 600
Zář 2026
600
300
Kdy jsou díla umělce Luca Della Robbia vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si mezi díly vybírají obdivovatelé Luca Della Robbia?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Klidná atmosféra
25,9%
43,1%
Klasické
37,0%
24,6%
Pokojný
14,8%
9,2%
Eterický
7,4%
7,7%
Dramatický
3,7%
4,6%
Romantický
3,7%
4,6%
Elegance
0,0%
3,1%
Inspirační
3,7%
1,5%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
26,9%
27,9%
Pokojný
15,4%
29,5%
Duchovní
23,1%
21,3%
Radostný
23,1%
13,1%
Melancholický
3,9%
4,9%
Klidná
3,9%
1,6%
Hravý
3,9%
1,6%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
2,0%
4,3%
Měkké stínění
10,0%
8,6%
Střední jas
38,0%
34,4%
Jasná rovnováha
48,0%
51,6%
Luminózní
2,0%
1,1%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
48,0%
44,1%
Jemné odstíny
40,0%
49,5%
Vyvážená jemnost
8,0%
4,3%
Jasná barevná přítomnost
4,0%
2,1%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
42,0%
44,1%
Vyvážená
48,0%
50,5%
Živobylé
10,0%
5,4%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
4,0%
4,3%
Jemný
12,0%
7,5%
Vyvážený
6,0%
18,3%
Výrazný
14,0%
18,3%
Prohlášení
64,0%
51,6%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
16,0%
14,0%
Jemně promíchaná paleta
12,0%
2,1%
Vyvážená harmonie
12,0%
14,0%
Silná barevná jednotnost
26,0%
32,3%
Jednotná paleta
34,0%
37,6%
Jaká jsou nejoblíbenější díla Luca Della Robbia měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Labours of the Months: June
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ceiling decoration
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Tondo Portrait of a Lady
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Cantoria
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Visitation
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Madonna and Child
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Labours of the Months: Janu…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Deliverance of St Peter fro…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Crucifixion of St Peter
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
0
Bronze Doors of the New Sac…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jaké je rozdělení publika Luca Della Robbia podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Data v tabulce
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
8 400
89,4%
telefony
900
9,6%
tablety
100
1,1%
Jakými jazyky mluví příznivci umělce Luca Della Robbia?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Data v tabulce
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
italsky
1 600
59,3%
španělsky
700
25,9%
německy
200
7,4%
anglicky
100
3,7%
francouzsky
100
3,7%
Kolik návštěv denně má Luca Della Robbia a co nás čeká dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
Den
Návštěvy
so 26 Zář
300
ne 27 Zář
100
po 28 Zář
100
út 29 Zář
200
st 30 Zář
0
čt 1 Říj
200
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
100
ne 4 Říj
700
po 5 Říj
200
út 6 Říj
200
st 7 Říj
100
čt 8 Říj
600
pá 9 Říj
0
so 10 Říj
300
ne 11 Říj
200
po 12 Říj
400
út 13 Říj
0
st 14 Říj
600
čt 15 Říj
200
pá 16 Říj
200
so 17 Říj (předpověď)
300
ne 18 Říj (předpověď)
500
po 19 Říj (předpověď)
300
út 20 Říj (předpověď)
200
st 21 Říj (předpověď)
300
čt 22 Říj (předpověď)
500
pá 23 Říj (předpověď)
100
so 24 Říj (předpověď)
400
ne 25 Říj (předpověď)
600
po 26 Říj (předpověď)
400
út 27 Říj (předpověď)
200
st 28 Říj (předpověď)
400
čt 29 Říj (předpověď)
600
pá 30 Říj (předpověď)
100
so 31 Říj (předpověď)
400
ne 1 Lis (předpověď)
600
po 2 Lis (předpověď)
400
út 3 Lis (předpověď)
300
st 4 Lis (předpověď)
400
čt 5 Lis (předpověď)
600
pá 6 Lis (předpověď)
100
O čem se návštěvníci ptají ohledně Luca Della Robbia
Která díla Luca Della Robbia prohlížejí návštěvníci nejčastěji?
Nejprve Cantoria s 600 návštěvami, což představuje 6% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Luca Della Robbia na WahooArt.com?
9 400 návštěv za dvanáct měsíců: 2 300 na stránce umělce, 7 100 u děl.
Jaká zařízení používají fanoušci umělce Luca Della Robbia?
Používají počítače (89%), telefony (10%) a tablety (1%); počítače představuje 89% návštěv.
Která díla Luca Della Robbia nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
Díla označená jako Klidná atmosféra (Atmosféra) získávají 43% návštěv pro 26% katalogu.