Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Laurent Garnier na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Laurent Garnier: klíčové postavy
Šepot vrbí mezi tichou monochromatickou horskou mlhou je nejúspěšnějším dílem umělce Laurent Garnier: 3 000 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 75% celkové pozornosti. Následuje Tiché stíny šalvěje: Meditativní studie mlhy a kamene a Monolitické ticho: Meditativní cesta skrze obsidiánové útesy a éterickou mlhu. Laurent Garnier zaznamenal celkem 4 000 návštěv: 400 na stránce umělce a 3 600 u pláten. Křivka roste: v období Říj 2026 bylo o 160% více návštěv než v období Zář 2026. Nejpoužívanějším měsícem byl Čec 2026 (1 500 návštěv). Rozdělení publika podle zařízení: počítače (70%) a telefony (30%). Jedna preference je jasná: Vyvážená (Intenzita barev) generuje 90% návštěv z pouhých 25% katalogu.
Laurent Garnier: 6 nejčastěji prohlížených pláten
Tento žebříček počítá návštěvnost, nikoliv skóre v katalogu: 6 nejvyhledávanějších děl umělce Laurent Garnier na platformě WahooArt.com za posledních dvanáct měsíců.
Jak se mění zájem o Laurent Garnier měsíc po měsíci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
100
Čec 2026
0
1 500
Srp 2026
0
600
Zář 2026
0
500
Říj 2026
400
900
Jaká je celková návštěvnost jednotlivých pláten umělce Laurent Garnier?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co mají návštěvníci Laurent Garnier v katalogu nejraději?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Melancholický
56,2%
82,0%
Pokojný
37,5%
12,8%
Reflektivní
6,2%
5,1%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
4,2%
0,0%
Měkké stínění
0,0%
0,0%
Střední jas
8,3%
12,5%
Jasná rovnováha
29,2%
7,5%
Luminózní
58,3%
80,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
91,7%
87,5%
Jemné odstíny
4,2%
12,5%
Vyvážená jemnost
4,2%
0,0%
Jasná barevná přítomnost
0,0%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
87,0%
100,0%
Pastelové barvy
8,7%
0,0%
Monochromní
4,3%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
75,0%
10,0%
Vyvážená
25,0%
90,0%
Živobylé
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
16,7%
75,0%
Jemný
25,0%
0,0%
Vyvážený
16,7%
15,0%
Výrazný
12,5%
2,5%
Prohlášení
29,2%
7,5%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
4,2%
0,0%
Jemně promíchaná paleta
8,3%
0,0%
Vyvážená harmonie
4,2%
0,0%
Silná barevná jednotnost
4,2%
0,0%
Jednotná paleta
79,2%
100,0%
Jak se měnila obliba pláten Laurent Garnier v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Šepot vrbí mezi tichou mono…
0
0
0
0
0
0
0
100
800
600
500
700
Tiché stíny šalvěje: Medita…
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
0
Monolitické ticho: Meditati…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Ephemeral Contemplation: A…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ephemeral Intersections: Wh…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Uhlené větve vrb
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Osamělost v monochromatické…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Monolithic Silence: A Singu…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Seven Echoes of Viscosity:…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Uhlené štíty pod kroutivou…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jsou díla umělce Laurent Garnier prohlížena na telefonech nebo počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
2 800
70,0%
telefony
1 200
30,0%
Které jazyky dominují mezi čtenáři Laurent Garnier?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
400
100,0%
Jak vypadají denní návštěvy umělce Laurent Garnier a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
Den
Návštěvy
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
100
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
200
pá 23 Říj
100
so 24 Říj
100
ne 25 Říj
200
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
0
út 3 Lis
0
st 4 Lis
0
čt 5 Lis
100
pá 6 Lis
0
so 7 Lis (předpověď)
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
0
st 25 Lis (předpověď)
0
čt 26 Lis (předpověď)
0
pá 27 Lis (předpověď)
0
Laurent Garnier: vaše dotazy
Které plátno od Laurent Garnier má nejvíce zhlédnutí?
Šepot vrbí mezi tichou monochromatickou horskou mlhou: 3 000 návštěv, což představuje 75% všech zobrazení umělce Laurent Garnier. Seznam výše zahrnuje pořadí až do 6.
Kolik návštěv má Laurent Garnier?
4 000 za dvanáct měsíců, rozdělených mezi stránku umělce (400) a plátna (3 600).
Navštěvují Laurent Garnier na telefonech nebo počítačích?
Návštěvy se dělí na počítače (70%) a telefony (30%); nejvíce je využívá počítače s podílem 70%.
Preferují návštěvníci určitý druh plátna od Laurent Garnier?
Ano, Vyvážená (Intenzita barev): 90% návštěv pro 25% katalogu.