Kazimir Malevič Kdo se dívá a na jaká díla

1878 – 1935

Co najdete na této stránce?

Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Kazimir Malevič na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.

Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.

Kazimir Malevič: co ukazují návštěvy

Nejuznávanější dílo umělce Kazimir Malevič na WahooArt.com je Suprematist Composition, které bylo za posledních dvanáct měsíců otevřeno 15 200krát, což představuje 9% všech zobrazení. Další v pořadí: Černý čtverec a Černá čtvrť. Celkem 186 300 návštěv, z toho 28 800 na stránce umělce a 157 500 u děl. Zájem roste o 98%, od Srp 2026 do Zář 2026. Čec 2026 přilákal největší diváckou scénu: 118 700 návštěv. anglicky (28%), rusky (11%) a chorvatsky (9%) jsou hlavními jazyky návštěvníků. Návštěvníci prohlížejí na počítače (79%), telefony (19%) a tablety (2%). Návštěvníci preferují Prohlášení (Kontrast): 66% jejich návštěv, přičemž katalog tvoří 48%.

10 děl umělce Kazimir Malevič, které návštěvníci nejvíce obdivují

Každé pořadí níže odráží počet návštěv na WahooArt.com za posledních dvanáct měsíců; číslo 1 představuje nejnavštěvovanější dílo umělce Kazimir Malevič.

  1. Suprematist Composition 1 Suprematist Composition, 1916 15 200 návštěv · 9,0%
  2. Černý čtverec 2 Černý čtverec, 1915 7 200 návštěv · 4,3%
  3. Černá čtvrť 3 Černá čtvrť 3 900 návštěv · 2,3%
  4. Žena s bedny – Dynamická kompozice 4 Žena s bedny – Dynamická kompozice 3 900 návštěv · 2,3%
  5. Autoportrét 5 Autoportrét, 1910 2 300 návštěv · 1,4%
  6. Suprematismus 6 Suprematismus, 1916 2 300 návštěv · 1,4%
  7. Taking in the Rye 7 Taking in the Rye 2 200 návštěv · 1,3%
  8. Suprematism. Nonobjective Composition 8 Suprematism. Nonobjective Composition 2 100 návštěv · 1,2%
  9. Černý kruh 9 Černý kruh 1 700 návštěv · 1,0%
  10. Stroyuschiysya dom [House under construction] 10 Stroyuschiysya dom [House under construction], 1915 1 600 návštěv · 0,9%

Kdy navštěvují stránku Kazimir Malevič fanoušci?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.

Data v tabulce
MěsícProfil umělceStránky děl
Říj 202500
Lis 202500
Pro 202500
Led 202600
Úno 202600
Bře 202600
Dub 202600
Kvě 202600
Čen 20261004 000
Čec 20269 100109 600
Srp 20267 20014 100
Zář 202612 40029 800

Kdy jsou díla umělce Kazimir Malevič vyhledávána?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.

Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.

Jaká jsou nejoblíbenější díla Kazimir Malevič měsíc po měsíci?

Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.

Data v tabulce
DíloŘíj 2025Lis 2025Pro 2025Led 2026Úno 2026Bře 2026Dub 2026Kvě 2026Čen 2026Čec 2026Srp 2026Zář 2026
Suprematist Composition000000003005 0003 3005 200
Suprematistická Kompozice:…000000000600100600
Černá čtvrť000000001001 5008001 400
Hudební nástroj0000000003000200
Černý čtverec0000000002 9001 2002 200
Žena s bedny – Dynamická ko…0000000001 5001 1001 200
Habal a dryády000000001001 00000
Kompozice s Monou Lisou000000002005000200
Černý kruh [1913] Státní ru…000000000400200700
Autoportrét0000000001 300400300

Jaké je rozdělení publika Kazimir Malevič podle zařízení?

Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.

Data v tabulce
ZařízeníNávštěvySdílet
počítače146 60078,7%
telefony35 40019,0%
tablety4 3002,3%

Jakými jazyky mluví příznivci umělce Kazimir Malevič?

Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.

Data v tabulce
JazykNávštěvySdílet
anglicky4 20028,2%
rusky1 70011,4%
chorvatsky1 4009,4%
bulharsky1 3008,7%
polsky1 2008,1%
italsky8005,4%
španělsky6004,0%
francouzsky6004,0%
nizozemsky5003,4%
slovensky5003,4%

Kolik návštěv denně má Kazimir Malevič a co nás čeká dál?

Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.

Data v tabulce
DenNávštěvy
út 22 Zář2 000
st 23 Zář1 600
čt 24 Zář3 000
pá 25 Zář2 500
so 26 Zář1 900
ne 27 Zář3 100
po 28 Zář2 500
út 29 Zář3 600
st 30 Zář1 300
čt 1 Říj1 400
pá 2 Říj2 700
so 3 Říj1 400
ne 4 Říj2 100
po 5 Říj2 400
út 6 Říj3 400
st 7 Říj2 000
čt 8 Říj2 500
pá 9 Říj3 200
so 10 Říj1 100
ne 11 Říj2 100
po 12 Říj4 900
út 13 Říj (předpověď)3 600
st 14 Říj (předpověď)2 000
čt 15 Říj (předpověď)2 800
pá 16 Říj (předpověď)3 400
so 17 Říj (předpověď)1 800
ne 18 Říj (předpověď)2 900
po 19 Říj (předpověď)3 900
út 20 Říj (předpověď)3 800
st 21 Říj (předpověď)2 100
čt 22 Říj (předpověď)2 900
pá 23 Říj (předpověď)3 500
so 24 Říj (předpověď)1 800
ne 25 Říj (předpověď)3 100
po 26 Říj (předpověď)4 100
út 27 Říj (předpověď)3 900
st 28 Říj (předpověď)2 100
čt 29 Říj (předpověď)3 000
pá 30 Říj (předpověď)3 700
so 31 Říj (předpověď)1 900
ne 1 Lis (předpověď)3 200
po 2 Lis (předpověď)4 300

O čem se návštěvníci ptají ohledně Kazimir Malevič

Která díla Kazimir Malevič prohlížejí návštěvníci nejčastěji?

Nejprve Suprematist Composition s 15 200 návštěvami, což představuje 9% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.

Jak velké je publikum Kazimir Malevič na WahooArt.com?

186 300 návštěv za dvanáct měsíců: 28 800 na stránce umělce, 157 500 u děl.

Jaká zařízení používají fanoušci umělce Kazimir Malevič?

Používají počítače (79%), telefony (19%) a tablety (2%); počítače představuje 79% návštěv.

Jakými jazyky se baví fanoušci Kazimir Malevič?

anglicky (28%), rusky (11%) a chorvatsky (9%); anglicky pokrývá 28% návštěvníků.

Která díla Kazimir Malevič nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?

Díla označená jako Prohlášení (Kontrast) získávají 66% návštěv pro 48% katalogu.