Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Katsushika Hokusai na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Katsushika Hokusai: co ukazují návštěvy
Nejuznávanější dílo umělce Katsushika Hokusai na WahooArt.com je Velká vlna Kanawagy, které bylo za posledních dvanáct měsíců otevřeno 13 200krát, což představuje 5% všech zobrazení. Další v pořadí: 富嶽三十六景 凱風快晴 a Inside the Courtyard of the Toeizan Temple at Ueno. Celkem 255 900 návštěv, z toho 13 000 na stránce umělce a 242 900 u děl. Zájem roste o 32%, od Srp 2026 do Zář 2026. Čec 2026 přilákal největší diváckou scénu: 197 600 návštěv. anglicky (45%), rusky (12%) a německy (5%) jsou hlavními jazyky návštěvníků. Návštěvníci prohlížejí na počítače (91%), telefony (8%) a tablety (1%). Návštěvníci preferují Vyvážená (Intenzita barev): 65% jejich návštěv, přičemž katalog tvoří 50%.
10 děl umělce Katsushika Hokusai, které návštěvníci nejvíce obdivují
Každé pořadí níže odráží počet návštěv na WahooArt.com za posledních dvanáct měsíců; číslo 1 představuje nejnavštěvovanější dílo umělce Katsushika Hokusai.
Kdy navštěvují stránku Katsushika Hokusai fanoušci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
200
9 700
Čec 2026
2 700
194 900
Srp 2026
2 600
18 300
Zář 2026
7 500
20 000
Kdy jsou díla umělce Katsushika Hokusai vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si mezi díly vybírají obdivovatelé Katsushika Hokusai?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
66,7%
63,0%
Klidná atmosféra
25,0%
14,4%
Dramatický
8,3%
14,2%
Elegance
0,0%
3,2%
Mystický
0,0%
1,9%
Nostalgický
0,0%
1,3%
Romantický
0,0%
0,8%
Eterický
0,0%
0,4%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
27,3%
39,7%
Klidná
27,3%
22,9%
Reflektivní
27,3%
16,7%
Výrazný
0,0%
9,2%
Záhadný
0,0%
3,8%
Melancholický
9,1%
2,5%
Dramatický
0,0%
1,9%
Napětí
0,0%
0,8%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
0,0%
0,6%
Měkké stínění
2,0%
5,1%
Střední jas
18,0%
16,4%
Jasná rovnováha
38,0%
49,5%
Luminózní
42,0%
28,4%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
18,0%
21,8%
Jemné odstíny
48,0%
47,2%
Vyvážená jemnost
30,0%
25,9%
Jasná barevná přítomnost
4,0%
5,1%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
78,7%
75,0%
Monochromní
10,6%
9,6%
Zemité tóny
8,5%
9,3%
Pastelové barvy
2,1%
3,7%
Tmavé tóny
0,0%
2,3%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
12,0%
9,7%
Vyvážená
50,0%
64,8%
Živobylé
38,0%
25,5%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
40,0%
30,7%
Jemný
16,0%
26,3%
Vyvážený
10,0%
8,4%
Výrazný
16,0%
14,4%
Prohlášení
18,0%
20,1%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
8,0%
15,0%
Jemně promíchaná paleta
10,0%
8,4%
Vyvážená harmonie
6,0%
5,7%
Silná barevná jednotnost
26,0%
29,0%
Jednotná paleta
50,0%
41,9%
Jaká jsou nejoblíbenější díla Katsushika Hokusai měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Velká vlna Kanawagy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 200
2 800
6 400
Femenine wave
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
1 000
Kusunoki Tamonmaru Masatsur…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
富嶽三十六景 凱風快晴
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
1 000
500
South Wind, Clear Dawn
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
100
Cranes on pine tree
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
400
Sazai hall - 500 Rakan temp…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Masculine wave
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Dragon
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
0
400
The Great Wave off Kanagawa…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
300
Jaké je rozdělení publika Katsushika Hokusai podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Data v tabulce
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
233 700
91,3%
telefony
19 800
7,7%
tablety
2 400
0,9%
Jakými jazyky mluví příznivci umělce Katsushika Hokusai?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Data v tabulce
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
5 000
45,0%
rusky
1 300
11,7%
německy
600
5,4%
španělsky
600
5,4%
korejsky
600
5,4%
italsky
500
4,5%
česky
400
3,6%
slovensky
400
3,6%
bulharsky
200
1,8%
finsky
200
1,8%
Kolik návštěv denně má Katsushika Hokusai a co nás čeká dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
Den
Návštěvy
st 23 Zář
1 300
čt 24 Zář
1 000
pá 25 Zář
700
so 26 Zář
400
ne 27 Zář
1 000
po 28 Zář
1 800
út 29 Zář
700
st 30 Zář
900
čt 1 Říj
2 100
pá 2 Říj
1 600
so 3 Říj
1 500
ne 4 Říj
1 500
po 5 Říj
1 400
út 6 Říj
5 000
st 7 Říj
400
čt 8 Říj
1 200
pá 9 Říj
3 200
so 10 Říj
1 400
ne 11 Říj
1 500
po 12 Říj
2 100
út 13 Říj
2 900
st 14 Říj (předpověď)
1 200
čt 15 Říj (předpověď)
1 900
pá 16 Říj (předpověď)
2 500
so 17 Říj (předpověď)
1 500
ne 18 Říj (předpověď)
1 800
po 19 Říj (předpověď)
2 400
út 20 Říj (předpověď)
3 900
st 21 Říj (předpověď)
1 300
čt 22 Říj (předpověď)
2 200
pá 23 Říj (předpověď)
2 800
so 24 Říj (předpověď)
1 700
ne 25 Říj (předpověď)
2 100
po 26 Říj (předpověď)
2 700
út 27 Říj (předpověď)
4 400
st 28 Říj (předpověď)
1 500
čt 29 Říj (předpověď)
2 400
pá 30 Říj (předpověď)
3 100
so 31 Říj (předpověď)
1 900
ne 1 Lis (předpověď)
2 300
po 2 Lis (předpověď)
3 000
út 3 Lis (předpověď)
4 900
O čem se návštěvníci ptají ohledně Katsushika Hokusai
Která díla Katsushika Hokusai prohlížejí návštěvníci nejčastěji?
Nejprve Velká vlna Kanawagy s 13 200 návštěvami, což představuje 5% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Katsushika Hokusai na WahooArt.com?
255 900 návštěv za dvanáct měsíců: 13 000 na stránce umělce, 242 900 u děl.
Jaká zařízení používají fanoušci umělce Katsushika Hokusai?
Používají počítače (91%), telefony (8%) a tablety (1%); počítače představuje 91% návštěv.
Jakými jazyky se baví fanoušci Katsushika Hokusai?
anglicky (45%), rusky (12%) a německy (5%); anglicky pokrývá 45% návštěvníků.
Která díla Katsushika Hokusai nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
Díla označená jako Vyvážená (Intenzita barev) získávají 65% návštěv pro 50% katalogu.