Justus Van Gent Kdo se dívá a na jaká díla

1430 – 1480

Co najdete na této stránce?

Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Justus Van Gent na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.

Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.

Justus Van Gent: co ukazují návštěvy

Nejuznávanější dílo umělce Justus Van Gent na WahooArt.com je Pio II Pont Max, které bylo za posledních dvanáct měsíců otevřeno 600krát, což představuje 22% všech zobrazení. Další v pořadí: Cardinal Bessarione a Solon. Celkem 2 200 návštěv, z toho 200 na stránce umělce a 2 000 u děl. Čec 2026 přilákal největší diváckou scénu: 1 500 návštěv. Návštěvníci preferují Nejtmavší (Jasnost světla): 59% jejich návštěv, přičemž katalog tvoří 28%.

10 děl umělce Justus Van Gent, které návštěvníci nejvíce obdivují

Každé pořadí níže odráží počet návštěv na WahooArt.com za posledních dvanáct měsíců; číslo 1 představuje nejnavštěvovanější dílo umělce Justus Van Gent.

  1. Pio II Pont Max 1 Pio II Pont Max, 1476 600 návštěv · 22,2%
  2. Cardinal Bessarione 2 Cardinal Bessarione, 1476 500 návštěv · 18,5%
  3. Solon 3 Solon, 1476 200 návštěv · 7,4%
  4. Ptolemy with a armillary sphere model. With a large version he claimed his solstice observations. 4 Ptolemy with a armillary sphere model. With a large version he claimed his solstice observations. 200 návštěv · 7,4%
  5. The Communion of the Apostles (Eucharist Altarpiece) 5 The Communion of the Apostles (Eucharist Altarpiece), 1474 200 návštěv · 7,4%
  6. Virgil 6 Virgil, 1476 100 návštěv · 3,7%
  7. Hypocrates 7 Hypocrates, 1476 100 návštěv · 3,7%
  8. Calvary Triptych (left wing) 8 Calvary Triptych (left wing), 1468 100 návštěv · 3,7%
  9. Calvary Triptych (right wing) 9 Calvary Triptych (right wing), 1468 100 návštěv · 3,7%
  10. Dante Alighieri 10 Dante Alighieri, 1475 100 návštěv · 3,7%

Kdy navštěvují stránku Justus Van Gent fanoušci?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.

Data v tabulce
MěsícProfil umělceStránky děl
Lis 202500
Pro 202500
Led 202600
Úno 202600
Bře 202600
Dub 202600
Kvě 202600
Čen 20260200
Čec 20261001 400
Srp 202600
Zář 202600
Říj 2026100400

Kdy jsou díla umělce Justus Van Gent vyhledávána?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.

Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.

Jaká jsou nejoblíbenější díla Justus Van Gent měsíc po měsíci?

Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.

Data v tabulce
DíloLis 2025Pro 2025Led 2026Úno 2026Bře 2026Dub 2026Kvě 2026Čen 2026Čec 2026Srp 2026Zář 2026Říj 2026
Solon00000000200000
Virgil00000000100000
Saint Thomas Aquinas00000000000100
Cardinal Bessarione0000000200300000
Rhetoric000000000000
Calvary Triptych (detail)000000000000
Calvary Triptych (right win…00000000100000
Calvary Triptych (detail)000000000000
Federico da Montefeltro, Du…000000000000
The astronomy000000000000

Jakými jazyky mluví příznivci umělce Justus Van Gent?

Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.

Data v tabulce
JazykNávštěvySdílet
česky10050,0%
anglicky10050,0%

Kolik návštěv denně má Justus Van Gent a co nás čeká dál?

Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.

Data v tabulce
DenNávštěvy
so 17 Říj0
ne 18 Říj0
po 19 Říj0
út 20 Říj0
st 21 Říj0
čt 22 Říj0
pá 23 Říj0
so 24 Říj0
ne 25 Říj0
po 26 Říj0
út 27 Říj300
st 28 Říj400
čt 29 Říj0
pá 30 Říj0
so 31 Říj300
ne 1 Lis0
po 2 Lis0
út 3 Lis0
st 4 Lis100
čt 5 Lis0
pá 6 Lis0
so 7 Lis (předpověď)200
ne 8 Lis (předpověď)0
po 9 Lis (předpověď)0
út 10 Lis (předpověď)200
st 11 Lis (předpověď)300
čt 12 Lis (předpověď)0
pá 13 Lis (předpověď)0
so 14 Lis (předpověď)200
ne 15 Lis (předpověď)0
po 16 Lis (předpověď)0
út 17 Lis (předpověď)200
st 18 Lis (předpověď)300
čt 19 Lis (předpověď)0
pá 20 Lis (předpověď)0
so 21 Lis (předpověď)200
ne 22 Lis (předpověď)0
po 23 Lis (předpověď)0
út 24 Lis (předpověď)200
st 25 Lis (předpověď)400
čt 26 Lis (předpověď)0
pá 27 Lis (předpověď)0

O čem se návštěvníci ptají ohledně Justus Van Gent

Která díla Justus Van Gent prohlížejí návštěvníci nejčastěji?

Nejprve Pio II Pont Max s 600 návštěvami, což představuje 22% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.

Jak velké je publikum Justus Van Gent na WahooArt.com?

2 200 návštěv za dvanáct měsíců: 200 na stránce umělce, 2 000 u děl.

Která díla Justus Van Gent nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?

Díla označená jako Nejtmavší (Jasnost světla) získávají 59% návštěv pro 28% katalogu.