Joyce Roybal Kdo se dívá a na jaká díla

1955

Co najdete na této stránce?

Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Joyce Roybal na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.

Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.

Joyce Roybal: co ukazují návštěvy

Nejuznávanější dílo umělce Joyce Roybal na WahooArt.com je Musicians, které bylo za posledních dvanáct měsíců otevřeno 500krát, což představuje 50% všech zobrazení. Další v pořadí: Dancers a Cyclists. Celkem 1 100 návštěv, z toho 400 na stránce umělce a 700 u děl. Čec 2026 přilákal největší diváckou scénu: 800 návštěv. Návštěvníci preferují Prohlášení (Kontrast): 50% jejich návštěv, přičemž katalog tvoří 17%.

4 děl umělce Joyce Roybal, které návštěvníci nejvíce obdivují

Každé pořadí níže odráží počet návštěv na WahooArt.com za posledních dvanáct měsíců; číslo 1 představuje nejnavštěvovanější dílo umělce Joyce Roybal.

  1. Musicians 1 Musicians 500 návštěv · 50,0%
  2. Dancers 2 Dancers 300 návštěv · 30,0%
  3. Cyclists 3 Cyclists 100 návštěv · 10,0%
  4. Seven Ballerinas 4 Seven Ballerinas 100 návštěv · 10,0%

Kdy navštěvují stránku Joyce Roybal fanoušci?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.

Data v tabulce
MěsícProfil umělceStránky děl
Lis 202500
Pro 202500
Led 202600
Úno 202600
Bře 202600
Dub 202600
Kvě 202600
Čen 202600
Čec 2026200600
Srp 202600
Zář 202600
Říj 2026200100

Kdy jsou díla umělce Joyce Roybal vyhledávána?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.

Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.

Jaká jsou nejoblíbenější díla Joyce Roybal měsíc po měsíci?

Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.

Data v tabulce
DíloLis 2025Pro 2025Led 2026Úno 2026Bře 2026Dub 2026Kvě 2026Čen 2026Čec 2026Srp 2026Zář 2026Říj 2026
Three Ballerinas000000000000
Seven Ballerinas00000000100000
Cyclists00000000100000
Dancers00000000000100
Five Children Playing Ball000000000000
Musicians00000000400000

Jakými jazyky mluví příznivci umělce Joyce Roybal?

Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.

Data v tabulce
JazykNávštěvySdílet
francouzsky10050,0%
nizozemsky10050,0%

Kolik návštěv denně má Joyce Roybal a co nás čeká dál?

Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.

Data v tabulce
DenNávštěvy
st 14 Říj0
čt 15 Říj0
pá 16 Říj0
so 17 Říj0
ne 18 Říj0
po 19 Říj0
út 20 Říj300
st 21 Říj0
čt 22 Říj0
pá 23 Říj0
so 24 Říj0
ne 25 Říj0
po 26 Říj100
út 27 Říj0
st 28 Říj100
čt 29 Říj0
pá 30 Říj0
so 31 Říj0
ne 1 Lis0
po 2 Lis0
út 3 Lis0
st 4 Lis (předpověď)0
čt 5 Lis (předpověď)0
pá 6 Lis (předpověď)0
so 7 Lis (předpověď)0
ne 8 Lis (předpověď)0
po 9 Lis (předpověď)0
út 10 Lis (předpověď)0
st 11 Lis (předpověď)0
čt 12 Lis (předpověď)0
pá 13 Lis (předpověď)0
so 14 Lis (předpověď)0
ne 15 Lis (předpověď)0
po 16 Lis (předpověď)0
út 17 Lis (předpověď)0
st 18 Lis (předpověď)0
čt 19 Lis (předpověď)0
pá 20 Lis (předpověď)0
so 21 Lis (předpověď)0
ne 22 Lis (předpověď)0
po 23 Lis (předpověď)0
út 24 Lis (předpověď)0

O čem se návštěvníci ptají ohledně Joyce Roybal

Která díla Joyce Roybal prohlížejí návštěvníci nejčastěji?

Nejprve Musicians s 500 návštěvami, což představuje 50% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 4 děl.

Jak velké je publikum Joyce Roybal na WahooArt.com?

1 100 návštěv za dvanáct měsíců: 400 na stránce umělce, 700 u děl.

Která díla Joyce Roybal nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?

Díla označená jako Prohlášení (Kontrast) získávají 50% návštěv pro 17% katalogu.