Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Joseph Kosuth na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
One and Three Chairs je nejúspěšnějším dílem umělce Joseph Kosuth: 600 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 30% celkové pozornosti. Následuje One and Three Shovels a Information Room (Special Investigation). Joseph Kosuth zaznamenal celkem 800 návštěv: 500 na stránce umělce a 300 u pláten. Nejpoužívanějším měsícem byl Říj 2026 (400 návštěv). Jedna preference je jasná: Luminózní (Jasnost světla) generuje 70% návštěv z pouhých 33% katalogu.
Tento žebříček počítá návštěvnost, nikoliv skóre v katalogu: 7 nejvyhledávanějších děl umělce Joseph Kosuth na platformě WahooArt.com za posledních dvanáct měsíců.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 0 | 200 |
| Srp 2026 | 100 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 400 | 0 |
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 28,6% | 10,0% |
| Měkké stínění | 4,8% | 0,0% |
| Střední jas | 23,8% | 20,0% |
| Jasná rovnováha | 9,5% | 0,0% |
| Luminózní | 33,3% | 70,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 71,4% | 100,0% |
| Jemné odstíny | 9,5% | 0,0% |
| Vyvážená jemnost | 9,5% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 9,5% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 28,6% | 64,7% |
| Zemité tóny | 21,4% | 17,6% |
| Monochromní | 21,4% | 5,9% |
| Pastelové barvy | 14,3% | 11,8% |
| Tmavé tóny | 7,1% | 0,0% |
| Přírodní motivy | 7,1% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 71,4% | 100,0% |
| Vyvážená | 23,8% | 0,0% |
| Živobylé | 4,8% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 38,1% | 30,0% |
| Jemný | 28,6% | 40,0% |
| Vyvážený | 4,8% | 10,0% |
| Výrazný | 14,3% | 15,0% |
| Prohlášení | 14,3% | 5,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 28,6% | 20,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 9,5% | 15,0% |
| Vyvážená harmonie | 4,8% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 19,1% | 55,0% |
| Jednotná paleta | 38,1% | 10,0% |
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| One and Three Shovels | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| One and Three Chairs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Information Room (Special I… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Frammento | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Phenomenon of the libra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| One and Three Lamps | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Clock (One and Five) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Three Adjectives Described | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| One and three photograph En… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Subject and Object | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| italsky | 500 | 55,6% |
| bulharsky | 100 | 11,1% |
| německy | 100 | 11,1% |
| řecky | 100 | 11,1% |
| ukrajinsky | 100 | 11,1% |
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 200 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 200 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 100 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 100 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 100 |
| so 31 Říj | 200 |
| ne 1 Lis | 200 |
| po 2 Lis | 500 |
| út 3 Lis | 100 |
| st 4 Lis | 100 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 200 |
| so 7 Lis (předpověď) | 200 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 300 |
| po 9 Lis (předpověď) | 400 |
| út 10 Lis (předpověď) | 100 |
| st 11 Lis (předpověď) | 300 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 200 |
| so 14 Lis (předpověď) | 200 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 400 |
| po 16 Lis (předpověď) | 500 |
| út 17 Lis (předpověď) | 100 |
| st 18 Lis (předpověď) | 400 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 200 |
| so 21 Lis (předpověď) | 200 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 500 |
| po 23 Lis (předpověď) | 600 |
| út 24 Lis (předpověď) | 100 |
| st 25 Lis (předpověď) | 500 |