Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Joos de Momper ml. na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Joos de Momper ml.: co ukazují návštěvy
Nejuznávanější dílo umělce Joos de Momper ml. na WahooArt.com je Berglandschaft Mit Geknickten Tannenstaemmen Im Strome, které bylo za posledních dvanáct měsíců otevřeno 400krát, což představuje 8% všech zobrazení. Další v pořadí: Landscape with Grotto a Mountain Scene with Bridges. Celkem 5 900 návštěv, z toho 1 100 na stránce umělce a 4 800 u děl. Zájem roste o 200%, od Srp 2026 do Zář 2026. Čec 2026 přilákal největší diváckou scénu: 5 500 návštěv. Návštěvníci prohlížejí na počítače (93%), telefony (5%) a tablety (2%). Návštěvníci preferují Jemné odstíny (Nasycení barev): 58% jejich návštěv, přičemž katalog tvoří 28%.
10 děl umělce Joos de Momper ml., které návštěvníci nejvíce obdivují
Každé pořadí níže odráží počet návštěv na WahooArt.com za posledních dvanáct měsíců; číslo 1 představuje nejnavštěvovanější dílo umělce Joos de Momper ml..
Kdy navštěvují stránku Joos de Momper ml. fanoušci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
900
4 600
Srp 2026
0
100
Zář 2026
200
100
Kdy jsou díla umělce Joos de Momper ml. vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si mezi díly vybírají obdivovatelé Joos de Momper ml.?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
25,0%
50,0%
Klidná atmosféra
50,0%
36,4%
Dramatický
25,0%
13,6%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
50,0%
45,5%
Pokojný
25,0%
22,7%
Klidná
0,0%
18,2%
Melancholický
0,0%
9,1%
Záhadný
25,0%
4,5%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
20,0%
4,2%
Měkké stínění
28,0%
50,0%
Střední jas
36,0%
37,5%
Jasná rovnováha
16,0%
8,3%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
50,0%
25,0%
Jemné odstíny
28,0%
58,3%
Vyvážená jemnost
16,0%
14,6%
Jasná barevná přítomnost
6,0%
2,1%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
52,9%
62,5%
Neutrální tóny
41,2%
35,0%
Tmavé tóny
5,9%
2,5%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
56,0%
43,8%
Vyvážená
40,0%
54,2%
Živobylé
4,0%
2,1%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
6,0%
2,1%
Jemný
8,0%
4,2%
Vyvážený
2,0%
0,0%
Výrazný
26,0%
20,8%
Prohlášení
58,0%
72,9%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
18,0%
16,7%
Jemně promíchaná paleta
2,0%
12,5%
Vyvážená harmonie
10,0%
16,7%
Silná barevná jednotnost
40,0%
43,8%
Jednotná paleta
30,0%
10,4%
Jaká jsou nejoblíbenější díla Joos de Momper ml. měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Monk's Hermitage in a Cave
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Velká horská krajina
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Flemish Market and Washing…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Mountain Scene with Bridges
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Wooded Rocky Gorge
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mountainous Landscape with…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Village at Full Moon (detai…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Village at Full Moon
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Landscape with the Temptati…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Jaké je rozdělení publika Joos de Momper ml. podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Data v tabulce
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
5 500
93,2%
telefony
300
5,1%
tablety
100
1,7%
Jakými jazyky mluví příznivci umělce Joos de Momper ml.?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik návštěv denně má Joos de Momper ml. a co nás čeká dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
Den
Návštěvy
so 26 Zář
0
ne 27 Zář
0
po 28 Zář
0
út 29 Zář
0
st 30 Zář
0
čt 1 Říj
0
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
0
ne 4 Říj
0
po 5 Říj
0
út 6 Říj
100
st 7 Říj
0
čt 8 Říj
100
pá 9 Říj
0
so 10 Říj
0
ne 11 Říj
0
po 12 Říj
0
út 13 Říj
0
st 14 Říj
0
čt 15 Říj
100
pá 16 Říj
0
so 17 Říj (předpověď)
0
ne 18 Říj (předpověď)
0
po 19 Říj (předpověď)
0
út 20 Říj (předpověď)
0
st 21 Říj (předpověď)
0
čt 22 Říj (předpověď)
100
pá 23 Říj (předpověď)
0
so 24 Říj (předpověď)
0
ne 25 Říj (předpověď)
0
po 26 Říj (předpověď)
0
út 27 Říj (předpověď)
100
st 28 Říj (předpověď)
0
čt 29 Říj (předpověď)
100
pá 30 Říj (předpověď)
0
so 31 Říj (předpověď)
0
ne 1 Lis (předpověď)
0
po 2 Lis (předpověď)
0
út 3 Lis (předpověď)
100
st 4 Lis (předpověď)
0
čt 5 Lis (předpověď)
100
pá 6 Lis (předpověď)
0
O čem se návštěvníci ptají ohledně Joos de Momper ml.
Která díla Joos de Momper ml. prohlížejí návštěvníci nejčastěji?
Nejprve Berglandschaft Mit Geknickten Tannenstaemmen Im Strome s 400 návštěvami, což představuje 8% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Joos de Momper ml. na WahooArt.com?
5 900 návštěv za dvanáct měsíců: 1 100 na stránce umělce, 4 800 u děl.
Jaká zařízení používají fanoušci umělce Joos de Momper ml.?
Používají počítače (93%), telefony (5%) a tablety (2%); počítače představuje 93% návštěv.
Která díla Joos de Momper ml. nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
Díla označená jako Jemné odstíny (Nasycení barev) získávají 58% návštěv pro 28% katalogu.