Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Camille Corot na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Camille Corot: klíčové postavy
Woman with a Pearl je nejúspěšnějším dílem umělce Camille Corot: 1 100 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 1% celkové pozornosti. Následuje Interior of Sens Cathedral a Lake Nemi, Seen through Trees. Camille Corot zaznamenal celkem 93 900 návštěv: 8 700 na stránce umělce a 85 200 u pláten. Křivka roste: v období Zář 2026 bylo o 72% více návštěv než v období Srp 2026. Nejpoužívanějším měsícem byl Čec 2026 (71 300 návštěv). Jazyky publika: anglicky (27%), francouzsky (25%) a japonsky (15%). Rozdělení publika podle zařízení: počítače (86%), telefony (12%) a tablety (2%). Jedna preference je jasná: Vyvážená (Intenzita barev) generuje 58% návštěv z pouhých 40% katalogu.
Camille Corot: 10 nejčastěji prohlížených pláten
Tento žebříček počítá návštěvnost, nikoliv skóre v katalogu: 10 nejvyhledávanějších děl umělce Camille Corot na platformě WahooArt.com za posledních dvanáct měsíců.
Jak se mění zájem o Camille Corot měsíc po měsíci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
200
3 600
Čec 2026
2 200
69 100
Srp 2026
500
6 400
Zář 2026
5 800
6 100
Jaká je celková návštěvnost jednotlivých pláten umělce Camille Corot?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co mají návštěvníci Camille Corot v katalogu nejraději?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
33,3%
45,5%
Klidná atmosféra
30,3%
34,6%
Romantický
15,2%
10,9%
Zemité tóny
3,0%
2,4%
Eterický
6,1%
2,1%
Dramatický
0,0%
1,9%
Elegance
0,0%
1,4%
Nostalgický
6,1%
0,9%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
54,5%
55,6%
Reflektivní
24,2%
20,4%
Klidná
9,1%
12,1%
Melancholický
6,1%
7,2%
Nostalgický
0,0%
1,4%
Záhadný
0,0%
1,1%
Napětí
0,0%
0,7%
Romantický
0,0%
0,6%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
26,0%
19,0%
Měkké stínění
28,0%
35,3%
Střední jas
34,0%
36,7%
Jasná rovnováha
12,0%
8,2%
Luminózní
0,0%
0,9%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
40,0%
23,5%
Jemné odstíny
32,0%
40,8%
Vyvážená jemnost
22,0%
30,1%
Jasná barevná přítomnost
6,0%
5,5%
Sytá barva
0,0%
0,1%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
64,9%
72,1%
Neutrální tóny
21,6%
17,8%
Tmavé tóny
10,8%
9,0%
Monochromní
2,7%
0,7%
Přírodní motivy
0,0%
0,3%
Pastelové barvy
0,0%
0,1%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
50,0%
33,7%
Vyvážená
40,0%
57,8%
Živobylé
10,0%
8,5%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
22,0%
6,4%
Jemný
6,0%
10,1%
Vyvážený
10,0%
7,9%
Výrazný
16,0%
23,3%
Prohlášení
46,0%
52,3%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
8,0%
7,5%
Jemně promíchaná paleta
6,0%
6,5%
Vyvážená harmonie
8,0%
9,3%
Silná barevná jednotnost
48,0%
49,3%
Jednotná paleta
30,0%
27,5%
Jak se měnila obliba pláten Camille Corot v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Náčrt pro "Zkázu Sodom"
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
A Woman Reading
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
View of the Forest of Fonta…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
200
100
Bacchante by the Sea
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Studio (also known as Y…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Reverie
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Souvenir of Ville d'Avray
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
View at Riva, Italian Tyrol
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Self-portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Toussaint Lemaistre (1807/8…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jsou díla umělce Camille Corot prohlížena na telefonech nebo počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
80 700
85,9%
telefony
11 300
12,0%
tablety
1 900
2,0%
Které jazyky dominují mezi čtenáři Camille Corot?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
2 500
27,2%
francouzsky
2 300
25,0%
japonsky
1 400
15,2%
španělsky
500
5,4%
korejsky
500
5,4%
italsky
400
4,3%
německy
200
2,2%
portugalsky
200
2,2%
švédsky
200
2,2%
Chinese
200
2,2%
Jak vypadají denní návštěvy umělce Camille Corot a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
Den
Návštěvy
pá 25 Zář
500
so 26 Zář
900
ne 27 Zář
1 200
po 28 Zář
1 800
út 29 Zář
700
st 30 Zář
1 500
čt 1 Říj
600
pá 2 Říj
900
so 3 Říj
500
ne 4 Říj
300
po 5 Říj
2 200
út 6 Říj
1 400
st 7 Říj
1 400
čt 8 Říj
1 500
pá 9 Říj
700
so 10 Říj
500
ne 11 Říj
2 300
po 12 Říj
1 100
út 13 Říj
700
st 14 Říj
1 900
čt 15 Říj
700
pá 16 Říj (předpověď)
700
so 17 Říj (předpověď)
700
ne 18 Říj (předpověď)
1 300
po 19 Říj (předpověď)
1 800
út 20 Říj (předpověď)
1 000
st 21 Říj (předpověď)
1 700
čt 22 Říj (předpověď)
1 000
pá 23 Říj (předpověď)
800
so 24 Říj (předpověď)
700
ne 25 Říj (předpověď)
1 400
po 26 Říj (předpověď)
1 800
út 27 Říj (předpověď)
1 000
st 28 Říj (předpověď)
1 700
čt 29 Říj (předpověď)
1 000
pá 30 Říj (předpověď)
800
so 31 Říj (předpověď)
700
ne 1 Lis (předpověď)
1 400
po 2 Lis (předpověď)
1 900
út 3 Lis (předpověď)
1 000
st 4 Lis (předpověď)
1 800
čt 5 Lis (předpověď)
1 000
Camille Corot: vaše dotazy
Které plátno od Camille Corot má nejvíce zhlédnutí?
Woman with a Pearl: 1 100 návštěv, což představuje 1% všech zobrazení umělce Camille Corot. Seznam výše zahrnuje pořadí až do 10.
Kolik návštěv má Camille Corot?
93 900 za dvanáct měsíců, rozdělených mezi stránku umělce (8 700) a plátna (85 200).
Navštěvují Camille Corot na telefonech nebo počítačích?
Návštěvy se dělí na počítače (86%), telefony (12%) a tablety (2%); nejvíce je využívá počítače s podílem 86%.
Je Camille Corot dostupný v několika jazycích?
Ano: anglicky (27%), francouzsky (25%) a japonsky (15%). Na prvním místě je anglicky s podílem 27%.
Preferují návštěvníci určitý druh plátna od Camille Corot?
Ano, Vyvážená (Intenzita barev): 58% návštěv pro 40% katalogu.