Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Jan Stanisławski na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Jan Stanisławski: diváci v kostce
Za posledních dvanáct měsíců byl nejvíce prohlíženým plátnem umělce Jan Stanisławski na WahooArt.com dílo Zakopane in Winter: 400 prohlídek, což představuje 25% veškeré pozornosti věnované tvorbě tohoto umělce. Následuje jich Grey Spring Day a Pink River. Umělec celkem přilákal 1 500 návštěv: 500 na stránku umělce a 1 000 na stránky jednotlivých pláten. Zájem roste: počet návštěv vzrostl o 100% v období od Zář 2026 do Říj 2026. Vrchol nastal v měsíci Čec 2026 s 900 návštěvami. Návštěvníci se nejvíce zaměřují na Monochromní (Intenzita barev): tvoří 94% návštěv, ačkoliv tato plátna tvoří pouze 62% katalogu umělce.
10 nejvíce prohlížených pláten od Jan Stanisławski
Na základě skutečných návštěv za posledních dvanáct měsíců jde o 10 děl umělce Jan Stanisławski, která sběratelé na WahooArt.com otevírají nejčastěji.
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Jan Stanisławski?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
100
800
Srp 2026
0
0
Zář 2026
100
100
Říj 2026
300
100
Jakou pozornost získávají plátna umělce Jan Stanisławski?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké plátna si vybírají návštěvníci Jan Stanisławski?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
66,7%
85,7%
Dramatický
16,7%
14,3%
Mystický
16,7%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
33,3%
57,1%
Klidná
16,7%
28,6%
Nadějný
16,7%
14,3%
Melancholický
16,7%
0,0%
Závažný a tklivý
16,7%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
50,0%
56,2%
Měkké stínění
28,0%
12,5%
Střední jas
20,0%
0,0%
Jasná rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózní
2,0%
31,2%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
34,0%
50,0%
Jemné odstíny
58,0%
50,0%
Vyvážená jemnost
8,0%
0,0%
Jasná barevná přítomnost
0,0%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
87,5%
57,1%
Neutrální tóny
7,5%
35,7%
Monochromní
5,0%
7,1%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
62,0%
93,8%
Vyvážená
36,0%
0,0%
Živobylé
2,0%
6,2%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
34,0%
56,2%
Jemný
40,0%
31,2%
Vyvážený
6,0%
0,0%
Výrazný
8,0%
6,2%
Prohlášení
12,0%
6,2%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
12,0%
37,5%
Jemně promíchaná paleta
12,0%
12,5%
Vyvážená harmonie
16,0%
6,2%
Silná barevná jednotnost
52,0%
37,5%
Jednotná paleta
8,0%
6,2%
Která plátna od Jan Stanisławski lákají měsíčně nejvíce návštěv?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Landscape from the Tatra Mo…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Supper
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Inside the Forest
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
View towards Osobita (Zakop…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mullein
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Spring Landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Moonrise
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Grey Spring Day
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Rainbow
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
V jakých jazycích je Jan Stanisławski čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
polsky
200
100,0%
Kolik návštěv denně má Jan Stanisławski a co se očekává v budoucnu?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
100
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
0
út 3 Lis
0
st 4 Lis
0
čt 5 Lis
0
pá 6 Lis
0
so 7 Lis
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
0
st 25 Lis (předpověď)
0
čt 26 Lis (předpověď)
0
pá 27 Lis (předpověď)
0
so 28 Lis (předpověď)
0
Častoම kladené dotazy týkající se Jan Stanisławski
Která plátna od Jan Stanisławski jsou nejoblíbenější?
Zakopane in Winter se umísťuje na prvním místě s 400 návštěvami (25% všech zobrazení umělce Jan Stanisławski). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Jan Stanisławski na WahooArt.com?
V posledních dvanácti měsících získal/a Jan Stanisławski celkem 1 500 návštěv: 500 na stránce umělce a 1 000 u jednotlivých pláten.
Který typ plátna od Jan Stanisławski preferují návštěvníci?
Preferují Monochromní (Intenzita barev): 94% návštěv oproti 62% v katalogu.