Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce James McNeill Whistler na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
James McNeill Whistler: co ukazují návštěvy
Nejuznávanější dílo umělce James McNeill Whistler na WahooArt.com je Uspořádání v šedé a černé. Portrét malířovy matky, které bylo za posledních dvanáct měsíců otevřeno 35 800krát, což představuje 25% všech zobrazení. Další v pořadí: Noční můra v černém a zlatě: Raketa padající a Rozložení v šedé a černé. Celkem 153 100 návštěv, z toho 19 000 na stránce umělce a 134 100 u děl. Pozornost se snížila o 1% z Srp 2026 na Zář 2026. Čec 2026 přilákal největší diváckou scénu: 96 700 návštěv. anglicky (23%), korejsky (11%) a portugalsky (8%) jsou hlavními jazyky návštěvníků. Návštěvníci prohlížejí na počítače (73%), telefony (24%) a tablety (3%). Návštěvníci preferují Nesourodá paleta barev (Harmonie barev): 35% jejich návštěv, přičemž katalog tvoří 8%.
10 děl umělce James McNeill Whistler, které návštěvníci nejvíce obdivují
Každé pořadí níže odráží počet návštěv na WahooArt.com za posledních dvanáct měsíců; číslo 1 představuje nejnavštěvovanější dílo umělce James McNeill Whistler.
Kdy navštěvují stránku James McNeill Whistler fanoušci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
3 500
Čec 2026
5 900
90 800
Srp 2026
5 500
21 000
Zář 2026
7 500
18 800
Kdy jsou díla umělce James McNeill Whistler vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si mezi díly vybírají obdivovatelé James McNeill Whistler?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
44,7%
53,0%
Klidná atmosféra
25,5%
16,4%
Elegance
12,8%
15,5%
Eterický
4,3%
5,1%
Mystický
0,0%
2,6%
Nostalgický
0,0%
2,5%
Dramatický
8,5%
1,8%
Zemité tóny
0,0%
1,1%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Melancholický
25,5%
41,3%
Reflektivní
23,4%
20,6%
Klidná
19,1%
15,6%
Pokojný
21,3%
15,5%
Romantický
4,3%
2,9%
Nostalgický
0,0%
1,3%
Závažný a tklivý
4,3%
1,1%
Záhadný
0,0%
0,7%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
36,0%
44,9%
Měkké stínění
16,0%
11,1%
Střední jas
20,0%
18,6%
Jasná rovnováha
14,0%
16,2%
Luminózní
14,0%
9,2%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
52,0%
52,1%
Jemné odstíny
24,0%
16,0%
Vyvážená jemnost
10,0%
18,9%
Jasná barevná přítomnost
14,0%
11,5%
Sytá barva
0,0%
1,5%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
30,0%
35,2%
Zemité tóny
35,0%
33,6%
Tmavé tóny
12,5%
13,7%
Monochromní
17,5%
9,9%
Pastelové barvy
5,0%
6,3%
Chladné tóny
0,0%
0,8%
Přírodní motivy
0,0%
0,5%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
50,0%
50,3%
Vyvážená
42,0%
29,9%
Živobylé
8,0%
19,8%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
50,0%
27,6%
Jemný
20,0%
22,1%
Vyvážený
4,0%
29,7%
Výrazný
10,0%
10,1%
Prohlášení
16,0%
10,6%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
8,0%
34,8%
Jemně promíchaná paleta
6,0%
4,9%
Vyvážená harmonie
4,0%
5,7%
Silná barevná jednotnost
36,0%
26,0%
Jednotná paleta
46,0%
28,7%
Jaká jsou nejoblíbenější díla James McNeill Whistler měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Uspořádání v šedé a černé.…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
8 300
14 400
10 700
Noční můra v černém a zlatě…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 400
400
1 500
Arrangement in Black: Girl…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
Harmony in Grey and Peach C…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Nokturn: Šedá a zlatá - Wes…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
Kompozice v černé a zlaté
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Zlatá a Hnědá
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
0
0
U klavíru
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Rose and Silver The Princes…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
Nokturno v modré a stříbrné…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
200
100
Jaké je rozdělení publika James McNeill Whistler podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Data v tabulce
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
111 500
72,8%
telefony
36 800
24,0%
tablety
4 800
3,1%
Jakými jazyky mluví příznivci umělce James McNeill Whistler?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Data v tabulce
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
1 400
23,0%
korejsky
700
11,5%
portugalsky
500
8,2%
španělsky
400
6,6%
francouzsky
400
6,6%
rusky
400
6,6%
arabsky
300
4,9%
finsky
300
4,9%
japonsky
300
4,9%
polsky
300
4,9%
Kolik návštěv denně má James McNeill Whistler a co nás čeká dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
Den
Návštěvy
ne 27 Zář
1 800
po 28 Zář
2 700
út 29 Zář
1 400
st 30 Zář
1 600
čt 1 Říj
500
pá 2 Říj
800
so 3 Říj
800
ne 4 Říj
1 500
po 5 Říj
700
út 6 Říj
600
st 7 Říj
1 200
čt 8 Říj
1 200
pá 9 Říj
2 000
so 10 Říj
700
ne 11 Říj
1 000
po 12 Říj
1 000
út 13 Říj
1 800
st 14 Říj
1 000
čt 15 Říj
1 400
pá 16 Říj
1 200
so 17 Říj
900
ne 18 Říj (předpověď)
1 300
po 19 Říj (předpověď)
1 300
út 20 Říj (předpověď)
1 100
st 21 Říj (předpověď)
1 100
čt 22 Říj (předpověď)
900
pá 23 Říj (předpověď)
1 200
so 24 Říj (předpověď)
700
ne 25 Říj (předpověď)
1 200
po 26 Říj (předpověď)
1 200
út 27 Říj (předpověď)
1 100
st 28 Říj (předpověď)
1 100
čt 29 Říj (předpověď)
900
pá 30 Říj (předpověď)
1 100
so 31 Říj (předpověď)
700
ne 1 Lis (předpověď)
1 100
po 2 Lis (předpověď)
1 200
út 3 Lis (předpověď)
1 000
st 4 Lis (předpověď)
1 000
čt 5 Lis (předpověď)
800
pá 6 Lis (předpověď)
1 100
so 7 Lis (předpověď)
600
O čem se návštěvníci ptají ohledně James McNeill Whistler
Která díla James McNeill Whistler prohlížejí návštěvníci nejčastěji?
Nejprve Uspořádání v šedé a černé. Portrét malířovy matky s 35 800 návštěvami, což představuje 25% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum James McNeill Whistler na WahooArt.com?
153 100 návštěv za dvanáct měsíců: 19 000 na stránce umělce, 134 100 u děl.
Jaká zařízení používají fanoušci umělce James McNeill Whistler?
Používají počítače (73%), telefony (24%) a tablety (3%); počítače představuje 73% návštěv.
Jakými jazyky se baví fanoušci James McNeill Whistler?