Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Ivan Ivanovič Šiškin na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Ivan Ivanovič Šiškin: diváci v kostce
Za posledních dvanáct měsíců byl nejvíce prohlíženým plátnem umělce Ivan Ivanovič Šiškin na WahooArt.com dílo Utrá v borové숲ě: 3 000 prohlídek, což představuje 5% veškeré pozornosti věnované tvorbě tohoto umělce. Následuje jich Morning in a Pine Forest a Oak Grove. Umělec celkem přilákal 74 300 návštěv: 17 500 na stránku umělce a 56 800 na stránky jednotlivých pláten. Zájem roste: počet návštěv vzrostl o 88% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Vrchol nastal v měsíci Čec 2026 s 34 700 návštěvami. Odběratelé si web prohlížejí v anglicky (20%), francouzsky (11%) a italsky (11%). Kupující pocházejí především z Estonsko (16%), Itálie (10%) a Polsko (10%). Publikum prohlíží díla na počítače (74%), telefony (24%) a tablety (2%). Návštěvníci se nejvíce zaměřují na Silná barevná jednotnost (Harmonie barev): tvoří 54% návštěv, ačkoliv tato plátna tvoří pouze 30% katalogu umělce.
10 nejvíce prohlížených pláten od Ivan Ivanovič Šiškin
Na základě skutečných návštěv za posledních dvanáct měsíců jde o 10 děl umělce Ivan Ivanovič Šiškin, která sběratelé na WahooArt.com otevírají nejčastěji.
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Ivan Ivanovič Šiškin?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
1 500
Čec 2026
4 200
30 500
Srp 2026
2 900
10 300
Zář 2026
10 300
14 500
Jakou pozornost získávají plátna umělce Ivan Ivanovič Šiškin?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké plátna si vybírají návštěvníci Ivan Ivanovič Šiškin?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
80,0%
59,9%
Klidná atmosféra
20,0%
23,8%
Mystický
0,0%
10,8%
Elegance
0,0%
3,6%
Přírodní
0,0%
1,8%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
100,0%
79,4%
Melancholický
0,0%
11,2%
Klidná
0,0%
9,4%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
14,0%
15,1%
Měkké stínění
26,0%
39,6%
Střední jas
28,0%
29,0%
Jasná rovnováha
28,0%
11,7%
Luminózní
4,0%
4,6%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
42,0%
27,3%
Jemné odstíny
28,0%
37,6%
Vyvážená jemnost
22,0%
25,9%
Jasná barevná přítomnost
8,0%
9,2%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
69,2%
41,0%
Zemité tóny
26,9%
40,7%
Tmavé tóny
3,9%
16,5%
Monochromní
0,0%
1,2%
Other
0,0%
0,3%
Pastelové barvy
0,0%
0,3%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
44,0%
30,9%
Vyvážená
44,0%
55,0%
Živobylé
12,0%
14,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
4,0%
4,7%
Jemný
24,0%
21,9%
Vyvážený
14,0%
12,2%
Výrazný
18,0%
21,8%
Prohlášení
40,0%
39,3%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
14,0%
10,2%
Jemně promíchaná paleta
16,0%
5,8%
Vyvážená harmonie
12,0%
7,5%
Silná barevná jednotnost
30,0%
54,0%
Jednotná paleta
28,0%
22,6%
Která plátna od Ivan Ivanovič Šiškin lákají měsíčně nejvíce návštěv?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Utrá v borové숲ě
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
100
2 100
Backwoods
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
200
800
Sunny pine-tree (etude)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
400
In the forest of countess M…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
300
100
0
Fir forest
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
At the edge of a pine forest
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
Morning in a Pine Forest
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
500
1 200
Twilight. After Sunset
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
300
Firry forest (etude) - Ivan…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
600
0
200
The Path through the Woods,…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
200
600
Jaká zařízení používají obdivovatelé k prohlížení Ivan Ivanovič Šiškin?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
55 200
74,3%
telefony
17 700
23,8%
tablety
1 400
1,9%
V jakých jazycích je Ivan Ivanovič Šiškin čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
2 100
19,8%
francouzsky
1 200
11,3%
italsky
1 200
11,3%
estonsky
900
8,5%
polsky
800
7,5%
Chinese
800
7,5%
srbsky
600
5,7%
bulharsky
400
3,8%
rumunsky
400
3,8%
španělsky
300
2,8%
Kolik návštěv denně má Ivan Ivanovič Šiškin a co se očekává v budoucnu?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
pá 25 Zář
1 000
so 26 Zář
1 300
ne 27 Zář
1 800
po 28 Zář
900
út 29 Zář
2 200
st 30 Zář
1 600
čt 1 Říj
200
pá 2 Říj
1 800
so 3 Říj
700
ne 4 Říj
100
po 5 Říj
300
út 6 Říj
900
st 7 Říj
1 100
čt 8 Říj
1 600
pá 9 Říj
1 500
so 10 Říj
600
ne 11 Říj
1 100
po 12 Říj
300
út 13 Říj
1 000
st 14 Říj
800
čt 15 Říj
700
pá 16 Říj (předpověď)
900
so 17 Říj (předpověď)
600
ne 18 Říj (předpověď)
700
po 19 Říj (předpověď)
300
út 20 Říj (předpověď)
900
st 21 Říj (předpověď)
800
čt 22 Říj (předpověď)
500
pá 23 Říj (předpověď)
700
so 24 Říj (předpověď)
400
ne 25 Říj (předpověď)
500
po 26 Říj (předpověď)
300
út 27 Říj (předpověď)
700
st 28 Říj (předpověď)
600
čt 29 Říj (předpověď)
400
pá 30 Říj (předpověď)
500
so 31 Říj (předpověď)
300
ne 1 Lis (předpověď)
400
po 2 Lis (předpověď)
200
út 3 Lis (předpověď)
500
st 4 Lis (předpověď)
400
čt 5 Lis (předpověď)
300
Častoම kladené dotazy týkající se Ivan Ivanovič Šiškin
Která plátna od Ivan Ivanovič Šiškin jsou nejoblíbenější?
Utrá v borové숲ě se umísťuje na prvním místě s 3 000 návštěvami (5% všech zobrazení umělce Ivan Ivanovič Šiškin). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Ivan Ivanovič Šiškin na WahooArt.com?
V posledních dvanácti měsících získal/a Ivan Ivanovič Šiškin celkem 74 300 návštěv: 17 500 na stránce umělce a 56 800 u jednotlivých pláten.
Na jakých zařízeních si sběratelé prohlížejí díla Ivan Ivanovič Šiškin?
Kolekcionáři prohlížejí profil Ivan Ivanovič Šiškin na počítače (74%), telefony (24%) a tablety (2%); zařízení počítače tvoří 74% všech návštěv.
V jakých jazycích si návštěvníci čtou o Ivan Ivanovič Šiškin?
V anglicky (20%), francouzsky (11%) a italsky (11%); nejvíce návštěvníků pochází z anglicky (20%).
Který typ plátna od Ivan Ivanovič Šiškin preferují návštěvníci?
Preferují Silná barevná jednotnost (Harmonie barev): 54% návštěv oproti 30% v katalogu.