Iris Van Herpen, Neri Oxman Popularita a statistiky návštěvnosti

1984

Co najdete na této stránce?

Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Iris Van Herpen, Neri Oxman na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.

Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.

Iris Van Herpen, Neri Oxman: klíčové postavy

Crystallization, Dress, Collar je nejúspěšnějším dílem umělce Iris Van Herpen, Neri Oxman: 400 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 14% celkové pozornosti. Následuje Refinery Smoke, Dress a Magnetic Motion, Dress. Iris Van Herpen, Neri Oxman zaznamenal celkem 2 300 návštěv: 600 na stránce umělce a 1 700 u pláten. Křivka klesla: o 25% méně návštěv v Zář 2026 než v Srp 2026. Nejpoužívanějším měsícem byl Čec 2026 (1 500 návštěv). Jedna preference je jasná: Nejtmavší (Jasnost světla) generuje 79% návštěv z pouhých 56% katalogu.

Iris Van Herpen, Neri Oxman: 10 nejčastěji prohlížených pláten

Tento žebříček počítá návštěvnost, nikoliv skóre v katalogu: 10 nejvyhledávanějších děl umělce Iris Van Herpen, Neri Oxman na platformě WahooArt.com za posledních dvanáct měsíců.

  1. Crystallization, Dress, Collar 1 Crystallization, Dress, Collar, 2010 400 návštěv · 14,3%
  2. Refinery Smoke, Dress 2 Refinery Smoke, Dress, 2008 400 návštěv · 14,3%
  3. Magnetic Motion, Dress 3 Magnetic Motion, Dress, 2014 200 návštěv · 7,1%
  4. Radiation Invasion, Dress 4 Radiation Invasion, Dress, 2009 200 návštěv · 7,1%
  5. Capriole, Dress 5 Capriole, Dress, 2011 200 návštěv · 7,1%
  6. Mummification, Dress 6 Mummification, Dress, 2009 200 návštěv · 7,1%
  7. Crystallization, Dress 7 Crystallization, Dress, 2010 200 návštěv · 7,1%
  8. Radiation Invasion, Dress 8 Radiation Invasion, Dress, 2009 200 návštěv · 7,1%
  9. Hacking Infinity, Dress 9 Hacking Infinity, Dress, 2015 200 návštěv · 7,1%
  10. Biopiracy, Dress 10 Biopiracy, Dress, 2014 100 návštěv · 3,6%

Jak se mění zájem o Iris Van Herpen, Neri Oxman měsíc po měsíci?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.

Zobrazit podkladová data
MěsícProfil umělceStránky děl
Říj 202500
Lis 202500
Pro 202500
Led 202600
Úno 202600
Bře 202600
Dub 202600
Kvě 202600
Čen 20261000
Čec 20263001 200
Srp 2026100300
Zář 2026100200

Jaká je celková návštěvnost jednotlivých pláten umělce Iris Van Herpen, Neri Oxman?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.

Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.

Jak se měnila obliba pláten Iris Van Herpen, Neri Oxman v průběhu roku?

Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.

Zobrazit podkladová data
DíloŘíj 2025Lis 2025Pro 2025Led 2026Úno 2026Bře 2026Dub 2026Kvě 2026Čen 2026Čec 2026Srp 2026Zář 2026
Crystallization, Dress000000000000
Capriole, Dress000000000000
Capriole, Dress00000000020000
Chemical Crows, Dress, Coll…000000000000
Napětí, Šaty00000000001000
Refinery Smoke, Dress00000000020000
Radiation Invasion, Dress000000000000
Mummification, Dress00000000010000
Crystallization, Dress, Col…000000000100200100
Úniková cesta, Šaty000000000000

Které jazyky dominují mezi čtenáři Iris Van Herpen, Neri Oxman?

Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.

Jak vypadají denní návštěvy umělce Iris Van Herpen, Neri Oxman a jaká je prognóza?

Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.

Zobrazit podkladová data
DenNávštěvy
so 26 Zář0
ne 27 Zář0
po 28 Zář0
út 29 Zář200
st 30 Zář0
čt 1 Říj0
pá 2 Říj0
so 3 Říj0
ne 4 Říj0
po 5 Říj0
út 6 Říj100
st 7 Říj0
čt 8 Říj0
pá 9 Říj0
so 10 Říj0
ne 11 Říj0
po 12 Říj100
út 13 Říj0
st 14 Říj100
čt 15 Říj0
pá 16 Říj100
so 17 Říj (předpověď)0
ne 18 Říj (předpověď)0
po 19 Říj (předpověď)100
út 20 Říj (předpověď)200
st 21 Říj (předpověď)100
čt 22 Říj (předpověď)0
pá 23 Říj (předpověď)100
so 24 Říj (předpověď)0
ne 25 Říj (předpověď)0
po 26 Říj (předpověď)100
út 27 Říj (předpověď)200
st 28 Říj (předpověď)100
čt 29 Říj (předpověď)0
pá 30 Říj (předpověď)100
so 31 Říj (předpověď)0
ne 1 Lis (předpověď)0
po 2 Lis (předpověď)100
út 3 Lis (předpověď)200
st 4 Lis (předpověď)100
čt 5 Lis (předpověď)0
pá 6 Lis (předpověď)100

Iris Van Herpen, Neri Oxman: vaše dotazy

Které plátno od Iris Van Herpen, Neri Oxman má nejvíce zhlédnutí?

Crystallization, Dress, Collar: 400 návštěv, což představuje 14% všech zobrazení umělce Iris Van Herpen, Neri Oxman. Seznam výše zahrnuje pořadí až do 10.

Kolik návštěv má Iris Van Herpen, Neri Oxman?

2 300 za dvanáct měsíců, rozdělených mezi stránku umělce (600) a plátna (1 700).

Preferují návštěvníci určitý druh plátna od Iris Van Herpen, Neri Oxman?

Ano, Nejtmavší (Jasnost světla): 79% návštěv pro 56% katalogu.