Ian Macinnes Kdo se dívá a na jaká díla

Co najdete na této stránce?

Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Ian Macinnes na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.

Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.

Ian Macinnes: co ukazují návštěvy

Nejuznávanější dílo umělce Ian Macinnes na WahooArt.com je Stromness Harbour, které bylo za posledních dvanáct měsíců otevřeno 300krát, což představuje 43% všech zobrazení. Další v pořadí: Hoy from the Brough of Birsay, Orkney a Trawler in a Storm. Celkem 1 400 návštěv, z toho 700 na stránce umělce a 700 u děl. Čec 2026 přilákal největší diváckou scénu: 1 400 návštěv. Návštěvníci preferují Jemný (Kontrast): 100% jejich návštěv, přičemž katalog tvoří 60%.

3 děl umělce Ian Macinnes, které návštěvníci nejvíce obdivují

Každé pořadí níže odráží počet návštěv na WahooArt.com za posledních dvanáct měsíců; číslo 1 představuje nejnavštěvovanější dílo umělce Ian Macinnes.

  1. Stromness Harbour 1 Stromness Harbour 300 návštěv · 42,9%
  2. Hoy from the Brough of Birsay, Orkney 2 Hoy from the Brough of Birsay, Orkney 200 návštěv · 28,6%
  3. Trawler in a Storm 3 Trawler in a Storm 200 návštěv · 28,6%

Kdy navštěvují stránku Ian Macinnes fanoušci?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.

Data v tabulce
MěsícProfil umělceStránky děl
Lis 202500
Pro 202500
Led 202600
Úno 202600
Bře 202600
Dub 202600
Kvě 202600
Čen 202600
Čec 2026700700
Srp 202600
Zář 202600
Říj 202600

Kdy jsou díla umělce Ian Macinnes vyhledávána?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.

Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.

Jaká jsou nejoblíbenější díla Ian Macinnes měsíc po měsíci?

Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.

Data v tabulce
DíloLis 2025Pro 2025Led 2026Úno 2026Bře 2026Dub 2026Kvě 2026Čen 2026Čec 2026Srp 2026Zář 2026Říj 2026
Hoy from the Brough of Birs…00000000200000
Stromness Harbour00000000300000
George S. Robertson, Provos…000000000000
Norwegian Whalers in Stromn…000000000000
Trawler in a Storm00000000200000

Jakými jazyky mluví příznivci umělce Ian Macinnes?

Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.

Kolik návštěv denně má Ian Macinnes a co nás čeká dál?

Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.

Data v tabulce
DenNávštěvy
po 12 Říj0
út 13 Říj0
st 14 Říj0
čt 15 Říj0
pá 16 Říj0
so 17 Říj0
ne 18 Říj0
po 19 Říj0
út 20 Říj0
st 21 Říj0
čt 22 Říj0
pá 23 Říj0
so 24 Říj0
ne 25 Říj0
po 26 Říj0
út 27 Říj0
st 28 Říj0
čt 29 Říj0
pá 30 Říj0
so 31 Říj0
ne 1 Lis0
po 2 Lis (předpověď)0
út 3 Lis (předpověď)0
st 4 Lis (předpověď)0
čt 5 Lis (předpověď)0
pá 6 Lis (předpověď)0
so 7 Lis (předpověď)0
ne 8 Lis (předpověď)0
po 9 Lis (předpověď)0
út 10 Lis (předpověď)0
st 11 Lis (předpověď)0
čt 12 Lis (předpověď)0
pá 13 Lis (předpověď)0
so 14 Lis (předpověď)0
ne 15 Lis (předpověď)0
po 16 Lis (předpověď)0
út 17 Lis (předpověď)0
st 18 Lis (předpověď)0
čt 19 Lis (předpověď)0
pá 20 Lis (předpověď)0
so 21 Lis (předpověď)0
ne 22 Lis (předpověď)0

O čem se návštěvníci ptají ohledně Ian Macinnes

Která díla Ian Macinnes prohlížejí návštěvníci nejčastěji?

Nejprve Stromness Harbour s 300 návštěvami, což představuje 43% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 3 děl.

Jak velké je publikum Ian Macinnes na WahooArt.com?

1 400 návštěv za dvanáct měsíců: 700 na stránce umělce, 700 u děl.

Která díla Ian Macinnes nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?

Díla označená jako Jemný (Kontrast) získávají 100% návštěv pro 60% katalogu.