Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Henri Leys na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Henri Leys: klíčové postavy
Seventeenth-century Interior, Henri Leys (baron), 1838 je nejúspěšnějším dílem umělce Henri Leys: 400 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 44% celkové pozornosti. Následuje Komora strážců a Vow. Henri Leys zaznamenal celkem 1 900 návštěv: 1 100 na stránce umělce a 800 u pláten. Nejpoužívanějším měsícem byl Čec 2026 (1 200 návštěv). Jedna preference je jasná: Jemné odstíny (Nasycení barev) generuje 100% návštěv z pouhých 28% katalogu.
Henri Leys: 3 nejčastěji prohlížených pláten
Tento žebříček počítá návštěvnost, nikoliv skóre v katalogu: 3 nejvyhledávanějších děl umělce Henri Leys na platformě WahooArt.com za posledních dvanáct měsíců.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
100
Čec 2026
800
400
Srp 2026
200
0
Zář 2026
0
0
Říj 2026
100
300
Jaká je celková návštěvnost jednotlivých pláten umělce Henri Leys?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co mají návštěvníci Henri Leys v katalogu nejraději?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Klasické
36,1%
0,0%
Dramatický
36,1%
0,0%
Nostalgický
13,9%
0,0%
Pokojný
5,6%
60,0%
Romantický
5,6%
40,0%
Zlatavý luxus
2,8%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
14,3%
60,0%
Závažný a tklivý
22,9%
0,0%
Dramatický
20,0%
0,0%
Nostalgický
17,1%
0,0%
Duchovní
8,6%
40,0%
Výrazný
11,4%
0,0%
Romantický
2,9%
0,0%
Pokojný
2,9%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
66,0%
100,0%
Měkké stínění
18,0%
0,0%
Střední jas
14,0%
0,0%
Jasná rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózní
2,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
36,0%
0,0%
Jemné odstíny
28,0%
100,0%
Vyvážená jemnost
34,0%
0,0%
Jasná barevná přítomnost
2,0%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
93,2%
100,0%
Tmavé tóny
2,3%
0,0%
Neutrální tóny
2,3%
0,0%
Pastelové barvy
2,3%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
54,0%
77,8%
Vyvážená
42,0%
22,2%
Živobylé
4,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
32,0%
0,0%
Jemný
36,0%
100,0%
Vyvážený
10,0%
0,0%
Výrazný
16,0%
0,0%
Prohlášení
6,0%
0,0%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
0,0%
0,0%
Jemně promíchaná paleta
0,0%
0,0%
Vyvážená harmonie
8,0%
0,0%
Silná barevná jednotnost
36,0%
55,6%
Jednotná paleta
56,0%
44,4%
Jak se měnila obliba pláten Henri Leys v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Madam Henri Leys-Van Haren
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Self-portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Artist in his Studio
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Charity
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Wedding in Flanders in the…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Dutch Village Lane
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Flemish Inn, in the foreg…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Woman plucking a poultry in…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Woman Knitting in a Court…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Joyous Entry of the Duk…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Které jazyky dominují mezi čtenáři Henri Leys?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy umělce Henri Leys a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
Den
Návštěvy
st 14 Říj
0
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj
0
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
300
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
100
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
0
út 3 Lis
0
st 4 Lis (předpověď)
100
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
0
so 7 Lis (předpověď)
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
100
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
200
čt 19 Lis (předpověď)
100
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
0
Henri Leys: vaše dotazy
Které plátno od Henri Leys má nejvíce zhlédnutí?
Seventeenth-century Interior, Henri Leys (baron), 1838: 400 návštěv, což představuje 44% všech zobrazení umělce Henri Leys. Seznam výše zahrnuje pořadí až do 3.
Kolik návštěv má Henri Leys?
1 900 za dvanáct měsíců, rozdělených mezi stránku umělce (1 100) a plátna (800).
Preferují návštěvníci určitý druh plátna od Henri Leys?
Ano, Jemné odstíny (Nasycení barev): 100% návštěv pro 28% katalogu.