Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Hans Holbein Mladší na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Hans Holbein Mladší: diváci v kostce
Za posledních dvanáct měsíců byl nejvíce prohlíženým plátnem umělce Hans Holbein Mladší na WahooArt.com dílo Dvojportrét Jeana de Dinteville a Georgese de Selve (také známý jako Poslové): 27 700 prohlídek, což představuje 15% veškeré pozornosti věnované tvorbě tohoto umělce. Následuje jich Ambasádoři a Těla mrtvého Krista v sarkofágu. Umělec celkem přilákal 192 500 návštěv: 23 100 na stránku umělce a 169 400 na stránky jednotlivých pláten. Zájem klesl o 35% z Srp 2026 na Zář 2026. Vrchol nastal v měsíci Čec 2026 s 109 400 návštěvami. Odběratelé si web prohlížejí v anglicky (37%), korejsky (8%) a polsky (8%). Kupující pocházejí především z Spojené státy americké (14%), Spojené království (11%) a Německo (8%). Publikum prohlíží díla na počítače (53%), telefony (44%) a tablety (3%). Návštěvníci se nejvíce zaměřují na Jemné odstíny (Nasycení barev): tvoří 60% návštěv, ačkoliv tato plátna tvoří pouze 40% katalogu umělce.
10 nejvíce prohlížených pláten od Hans Holbein Mladší
Na základě skutečných návštěv za posledních dvanáct měsíců jde o 10 děl umělce Hans Holbein Mladší, která sběratelé na WahooArt.com otevírají nejčastěji.
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Hans Holbein Mladší?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
3 000
Čec 2026
7 000
102 400
Srp 2026
5 900
42 500
Zář 2026
10 200
21 500
Jakou pozornost získávají plátna umělce Hans Holbein Mladší?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké plátna si vybírají návštěvníci Hans Holbein Mladší?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Elegance
52,1%
51,8%
Dramatický
16,7%
30,2%
Klasické
18,8%
9,7%
Mystický
0,0%
4,0%
Pokojný
2,1%
2,3%
Klidná atmosféra
2,1%
0,9%
Romantický
2,1%
0,9%
Eterický
0,0%
0,2%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
56,2%
50,9%
Záhadný
0,0%
15,6%
Klidná
12,5%
9,3%
Závažný a tklivý
14,6%
6,9%
Melancholický
6,2%
4,2%
Výrazný
2,1%
3,7%
Dramatický
2,1%
2,7%
Duchovní
0,0%
2,5%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
36,0%
55,2%
Měkké stínění
24,0%
31,4%
Střední jas
22,0%
5,6%
Jasná rovnováha
10,0%
4,2%
Luminózní
8,0%
3,6%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
30,0%
19,5%
Jemné odstíny
40,0%
60,4%
Vyvážená jemnost
28,0%
15,8%
Jasná barevná přítomnost
2,0%
4,4%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
66,7%
81,2%
Neutrální tóny
28,6%
10,9%
Tmavé tóny
2,4%
6,0%
Pastelové barvy
0,0%
1,1%
Monochromní
2,4%
0,9%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
42,0%
57,0%
Vyvážená
50,0%
40,4%
Živobylé
8,0%
2,6%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
8,0%
3,6%
Jemný
18,0%
16,7%
Vyvážený
18,0%
10,0%
Výrazný
8,0%
12,1%
Prohlášení
48,0%
57,6%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
10,0%
20,7%
Jemně promíchaná paleta
18,0%
11,4%
Vyvážená harmonie
18,0%
16,7%
Silná barevná jednotnost
38,0%
38,5%
Jednotná paleta
16,0%
12,8%
Která plátna od Hans Holbein Mladší lákají měsíčně nejvíce návštěv?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Dvojportrét Jeana de Dintev…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
13 500
11 600
1 900
Portrét Nikolause Kratgera
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 200
100
500
Těla mrtvého Krista v sarko…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 900
2 600
1 500
Portrét obchodníka Georga G…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
400
900
Darmstadtská Madona
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 300
200
800
Edward, princ velšský
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
100
1 000
A Lady with a Squirrel and…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Ambasádoři
0
0
0
0
0
0
0
0
0
11 300
4 000
1 000
Portrét Benedikta z Hertenš…
0
0
0
0
0
0
0
0
400
1 200
100
0
Dvojobrazí Jana de Dintevil…
0
0
0
0
0
0
0
0
300
600
0
100
Jaká zařízení používají obdivovatelé k prohlížení Hans Holbein Mladší?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
102 700
53,4%
telefony
83 900
43,6%
tablety
5 900
3,1%
V jakých jazycích je Hans Holbein Mladší čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
4 200
36,5%
korejsky
900
7,8%
polsky
900
7,8%
německy
800
7,0%
maďarsky
700
6,1%
portugalsky
700
6,1%
rusky
700
6,1%
španělsky
300
2,6%
francouzsky
300
2,6%
italsky
300
2,6%
Kolik návštěv denně má Hans Holbein Mladší a co se očekává v budoucnu?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
so 26 Zář
3 100
ne 27 Zář
1 400
po 28 Zář
2 300
út 29 Zář
1 100
st 30 Zář
800
čt 1 Říj
1 500
pá 2 Říj
1 000
so 3 Říj
1 100
ne 4 Říj
1 600
po 5 Říj
1 900
út 6 Říj
2 500
st 7 Říj
1 600
čt 8 Říj
2 300
pá 9 Říj
1 900
so 10 Říj
1 600
ne 11 Říj
1 400
po 12 Říj
1 200
út 13 Říj
3 800
st 14 Říj
1 600
čt 15 Říj
2 500
pá 16 Říj
1 700
so 17 Říj (předpověď)
2 300
ne 18 Říj (předpověď)
1 700
po 19 Říj (předpověď)
2 100
út 20 Říj (předpověď)
2 900
st 21 Říj (předpověď)
1 600
čt 22 Říj (předpověď)
2 500
pá 23 Říj (předpověď)
1 800
so 24 Říj (předpověď)
2 400
ne 25 Říj (předpověď)
1 800
po 26 Říj (předpověď)
2 300
út 27 Říj (předpověď)
3 100
st 28 Říj (předpověď)
1 700
čt 29 Říj (předpověď)
2 600
pá 30 Říj (předpověď)
1 900
so 31 Říj (předpověď)
2 500
ne 1 Lis (předpověď)
1 900
po 2 Lis (předpověď)
2 400
út 3 Lis (předpověď)
3 200
st 4 Lis (předpověď)
1 800
čt 5 Lis (předpověď)
2 800
pá 6 Lis (předpověď)
2 000
Častoම kladené dotazy týkající se Hans Holbein Mladší
Která plátna od Hans Holbein Mladší jsou nejoblíbenější?
Dvojportrét Jeana de Dinteville a Georgese de Selve (také známý jako Poslové) se umísťuje na prvním místě s 27 700 návštěvami (15% všech zobrazení umělce Hans Holbein Mladší). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Hans Holbein Mladší na WahooArt.com?
V posledních dvanácti měsících získal/a Hans Holbein Mladší celkem 192 500 návštěv: 23 100 na stránce umělce a 169 400 u jednotlivých pláten.
Na jakých zařízeních si sběratelé prohlížejí díla Hans Holbein Mladší?
Kolekcionáři prohlížejí profil Hans Holbein Mladší na počítače (53%), telefony (44%) a tablety (3%); zařízení počítače tvoří 53% všech návštěv.
V jakých jazycích si návštěvníci čtou o Hans Holbein Mladší?
V anglicky (37%), korejsky (8%) a polsky (8%); nejvíce návštěvníků pochází z anglicky (37%).
Který typ plátna od Hans Holbein Mladší preferují návštěvníci?
Preferují Jemné odstíny (Nasycení barev): 60% návštěv oproti 40% v katalogu.