Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Georges De La Tour na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Georges De La Tour: diváci v kostce
Za posledních dvanáct měsíců byl nejvíce prohlíženým plátnem umělce Georges De La Tour na WahooArt.com dílo Černokrasná věštitelka: 1 400 prohlídek, což představuje 6% veškeré pozornosti věnované tvorbě tohoto umělce. Následuje jich Pokutující Máří Magdalena a Magdaléna v nočním světle. Umělec celkem přilákal 33 400 návštěv: 12 600 na stránku umělce a 20 800 na stránky jednotlivých pláten. Zájem roste: počet návštěv vzrostl o 11% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Vrchol nastal v měsíci Čec 2026 s 18 800 návštěvami. Odběratelé si web prohlížejí v anglicky (23%), francouzsky (16%) a italsky (11%). Publikum prohlíží díla na počítače (75%), telefony (21%) a tablety (4%). Návštěvníci se nejvíce zaměřují na Vyvážená (Intenzita barev): tvoří 33% návštěv, ačkoliv tato plátna tvoří pouze 24% katalogu umělce.
10 nejvíce prohlížených pláten od Georges De La Tour
Na základě skutečných návštěv za posledních dvanáct měsíců jde o 10 děl umělce Georges De La Tour, která sběratelé na WahooArt.com otevírají nejčastěji.
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Georges De La Tour?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
200
500
Čec 2026
5 000
13 800
Srp 2026
3 500
3 100
Zář 2026
3 900
3 400
Jakou pozornost získávají plátna umělce Georges De La Tour?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké plátna si vybírají návštěvníci Georges De La Tour?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
78,7%
84,1%
Mystický
6,4%
9,8%
Klidná atmosféra
6,4%
3,7%
Romantický
2,1%
2,0%
Pokojný
4,3%
0,4%
Elegance
2,1%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Melancholický
23,4%
30,6%
Záhadný
25,5%
22,9%
Duchovní
23,4%
19,2%
Reflektivní
17,0%
11,0%
Závažný a tklivý
2,1%
7,3%
Napětí
2,1%
4,9%
Dramatický
2,1%
2,5%
Pokojný
2,1%
1,6%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
96,0%
88,2%
Měkké stínění
4,0%
11,8%
Střední jas
0,0%
0,0%
Jasná rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
38,0%
39,4%
Jemné odstíny
48,0%
43,3%
Vyvážená jemnost
14,0%
17,3%
Jasná barevná přítomnost
0,0%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
91,2%
86,0%
Tmavé tóny
5,9%
7,6%
Monochromní
2,9%
6,5%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
76,0%
66,9%
Vyvážená
24,0%
33,1%
Živobylé
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
30,0%
29,9%
Jemný
30,0%
29,9%
Vyvážený
18,0%
14,2%
Výrazný
18,0%
18,5%
Prohlášení
4,0%
7,5%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
4,0%
3,1%
Jemně promíchaná paleta
14,0%
13,4%
Vyvážená harmonie
10,0%
8,3%
Silná barevná jednotnost
52,0%
48,8%
Jednotná paleta
20,0%
26,4%
Která plátna od Georges De La Tour lákají měsíčně nejvíce návštěv?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Černokrasná věštitelka
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
300
100
Snění svatého Josefa
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
200
Květinářka
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
300
100
Adorace pastýřů
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
Podvodník s karetem diamontů
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
100
100
Svatý Sebastián ošetřovaný…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Magdaléna v nočním světle
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
400
400
Pokutující Máří Magdalena
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
0
300
Slzy svatého Petra, rovněž…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
400
Magdaléna s kouřícím plamen…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Jaká zařízení používají obdivovatelé k prohlížení Georges De La Tour?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
24 900
74,6%
telefony
7 100
21,3%
tablety
1 400
4,2%
V jakých jazycích je Georges De La Tour čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
1 400
22,6%
francouzsky
1 000
16,1%
italsky
700
11,3%
rusky
700
11,3%
arabsky
400
6,5%
německy
400
6,5%
bulharsky
300
4,8%
španělsky
300
4,8%
řecky
200
3,2%
portugalsky
200
3,2%
Kolik návštěv denně má Georges De La Tour a co se očekává v budoucnu?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
pá 25 Zář
400
so 26 Zář
300
ne 27 Zář
300
po 28 Zář
1 200
út 29 Zář
400
st 30 Zář
900
čt 1 Říj
900
pá 2 Říj
1 100
so 3 Říj
600
ne 4 Říj
800
po 5 Říj
500
út 6 Říj
1 700
st 7 Říj
1 000
čt 8 Říj
600
pá 9 Říj
200
so 10 Říj
200
ne 11 Říj
800
po 12 Říj
900
út 13 Říj
1 800
st 14 Říj
1 100
čt 15 Říj
1 400
pá 16 Říj (předpověď)
700
so 17 Říj (předpověď)
500
ne 18 Říj (předpověď)
800
po 19 Říj (předpověď)
1 100
út 20 Říj (předpověď)
1 700
st 21 Říj (předpověď)
1 300
čt 22 Říj (předpověď)
1 200
pá 23 Říj (předpověď)
800
so 24 Říj (předpověď)
500
ne 25 Říj (předpověď)
900
po 26 Říj (předpověď)
1 200
út 27 Říj (předpověď)
1 800
st 28 Říj (předpověď)
1 400
čt 29 Říj (předpověď)
1 400
pá 30 Říj (předpověď)
900
so 31 Říj (předpověď)
600
ne 1 Lis (předpověď)
1 000
po 2 Lis (předpověď)
1 300
út 3 Lis (předpověď)
2 000
st 4 Lis (předpověď)
1 500
čt 5 Lis (předpověď)
1 500
Častoම kladené dotazy týkající se Georges De La Tour
Která plátna od Georges De La Tour jsou nejoblíbenější?
Černokrasná věštitelka se umísťuje na prvním místě s 1 400 návštěvami (6% všech zobrazení umělce Georges De La Tour). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Georges De La Tour na WahooArt.com?
V posledních dvanácti měsících získal/a Georges De La Tour celkem 33 400 návštěv: 12 600 na stránce umělce a 20 800 u jednotlivých pláten.
Na jakých zařízeních si sběratelé prohlížejí díla Georges De La Tour?
Kolekcionáři prohlížejí profil Georges De La Tour na počítače (75%), telefony (21%) a tablety (4%); zařízení počítače tvoří 75% všech návštěv.
V jakých jazycích si návštěvníci čtou o Georges De La Tour?
V anglicky (23%), francouzsky (16%) a italsky (11%); nejvíce návštěvníků pochází z anglicky (23%).
Který typ plátna od Georges De La Tour preferují návštěvníci?
Preferují Vyvážená (Intenzita barev): 33% návštěv oproti 24% v katalogu.