Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Georges Braque na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Georges Braque: co ukazují návštěvy
Nejuznávanější dílo umělce Georges Braque na WahooArt.com je Mandolina, které bylo za posledních dvanáct měsíců otevřeno 28 800krát, což představuje 12% všech zobrazení. Další v pořadí: Muž s kytarou a Domy v L’estaquu. Celkem 119 300 návštěv, z toho 38 800 na stránce umělce a 80 500 u děl. Zájem roste o 62%, od Zář 2026 do Říj 2026. Čec 2026 přilákal největší diváckou scénu: 63 100 návštěv. anglicky (23%), španělsky (15%) a Chinese (6%) jsou hlavními jazyky návštěvníků. Z návštěvníků pochází většina z těchto zemí: Spojené státy americké (7%), Španělsko (5%) a Spojené království (5%) Návštěvníci prohlížejí na počítače (68%), telefony (29%) a tablety (3%). Návštěvníci preferují Prohlášení (Kontrast): 54% jejich návštěv, přičemž katalog tvoří 26%.
10 děl umělce Georges Braque, které návštěvníci nejvíce obdivují
Každé pořadí níže odráží počet návštěv na WahooArt.com za posledních dvanáct měsíců; číslo 1 představuje nejnavštěvovanější dílo umělce Georges Braque.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
300
900
Čec 2026
6 900
56 200
Srp 2026
5 400
16 000
Zář 2026
10 300
2 500
Říj 2026
15 900
4 900
Kdy jsou díla umělce Georges Braque vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si mezi díly vybírají obdivovatelé Georges Braque?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Klidná atmosféra
45,8%
47,8%
Elegance
8,3%
13,1%
Pokojný
18,8%
10,1%
Moderní minimalismus
2,1%
10,3%
Zemité tóny
4,2%
9,8%
Minimalistický
4,2%
2,6%
Dramatický
4,2%
2,6%
Výrazné
4,2%
1,4%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
47,9%
73,9%
Klidná
16,7%
10,3%
Melancholický
10,4%
6,0%
Pokojný
14,6%
5,4%
Energický
0,0%
1,2%
Závažný a tklivý
0,0%
1,1%
Záhadný
4,2%
0,8%
Dramatický
2,1%
0,3%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
30,0%
11,1%
Měkké stínění
20,0%
31,1%
Střední jas
28,0%
36,2%
Jasná rovnováha
8,0%
15,4%
Luminózní
14,0%
6,1%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
42,0%
29,0%
Jemné odstíny
22,0%
33,3%
Vyvážená jemnost
14,0%
23,0%
Jasná barevná přítomnost
22,0%
14,3%
Sytá barva
0,0%
0,4%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
43,8%
47,6%
Neutrální tóny
25,0%
37,9%
Tmavé tóny
21,9%
11,5%
Pastelové barvy
6,2%
1,5%
Monochromní
3,1%
0,5%
Přírodní motivy
0,0%
0,5%
Teplé tóny
0,0%
0,5%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
40,0%
19,8%
Vyvážená
36,0%
60,9%
Živobylé
24,0%
19,4%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
12,0%
5,1%
Jemný
18,0%
24,0%
Vyvážený
16,0%
4,1%
Výrazný
28,0%
13,0%
Prohlášení
26,0%
53,9%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
24,0%
11,5%
Jemně promíchaná paleta
10,0%
23,4%
Vyvážená harmonie
16,0%
7,5%
Silná barevná jednotnost
22,0%
35,6%
Jednotná paleta
28,0%
22,0%
Jaká jsou nejoblíbenější díla Georges Braque měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Mandolina
0
0
0
0
0
0
0
0
3 000
3 200
100
100
Muž s kytarou
0
0
0
0
0
0
0
100
3 000
3 400
0
200
Domy v L’estaquu
0
0
0
0
0
0
0
0
1 000
1 100
500
100
Harbor v Normansku
0
0
0
0
0
0
0
0
800
300
100
100
Žena Čtoucí
0
0
0
0
0
0
0
0
1 100
700
0
0
Violin a paleta
0
0
0
0
0
0
0
0
1 400
0
100
100
The Musician
0
0
0
0
0
0
0
0
1 000
300
0
100
Duet (Le Duo)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Žena s kytarou
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Heracles
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Jaké je rozdělení publika Georges Braque podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Data v tabulce
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
81 700
68,5%
telefony
34 200
28,7%
tablety
3 400
2,8%
Jakými jazyky mluví příznivci umělce Georges Braque?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Data v tabulce
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
4 000
22,6%
španělsky
2 700
15,3%
Chinese
1 100
6,2%
arabsky
1 000
5,6%
francouzsky
900
5,1%
italsky
800
4,5%
japonsky
700
4,0%
česky
600
3,4%
německy
600
3,4%
řecky
500
2,8%
Kolik návštěv denně má Georges Braque a co nás čeká dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
Den
Návštěvy
pá 16 Říj
1 600
so 17 Říj
1 400
ne 18 Říj
4 100
po 19 Říj
7 100
út 20 Říj
4 300
st 21 Říj
4 800
čt 22 Říj
4 000
pá 23 Říj
4 800
so 24 Říj
3 600
ne 25 Říj
4 600
po 26 Říj
4 700
út 27 Říj
5 600
st 28 Říj
4 300
čt 29 Říj
3 500
pá 30 Říj
4 500
so 31 Říj
4 300
ne 1 Lis
7 900
po 2 Lis
7 100
út 3 Lis
6 300
st 4 Lis
5 600
čt 5 Lis
4 300
pá 6 Lis (předpověď)
5 000
so 7 Lis (předpověď)
4 300
ne 8 Lis (předpověď)
7 700
po 9 Lis (předpověď)
8 700
út 10 Lis (předpověď)
7 500
st 11 Lis (předpověď)
6 800
čt 12 Lis (předpověď)
5 400
pá 13 Lis (předpověď)
5 500
so 14 Lis (předpověď)
4 700
ne 15 Lis (předpověď)
8 400
po 16 Lis (předpověď)
9 600
út 17 Lis (předpověď)
8 200
st 18 Lis (předpověď)
7 500
čt 19 Lis (předpověď)
6 000
pá 20 Lis (předpověď)
6 000
so 21 Lis (předpověď)
5 100
ne 22 Lis (předpověď)
9 100
po 23 Lis (předpověď)
10 300
út 24 Lis (předpověď)
8 900
st 25 Lis (předpověď)
8 000
čt 26 Lis (předpověď)
6 500
O čem se návštěvníci ptají ohledně Georges Braque
Která díla Georges Braque prohlížejí návštěvníci nejčastěji?
Nejprve Mandolina s 28 800 návštěvami, což představuje 12% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Georges Braque na WahooArt.com?
119 300 návštěv za dvanáct měsíců: 38 800 na stránce umělce, 80 500 u děl.
Jaká zařízení používají fanoušci umělce Georges Braque?
Používají počítače (68%), telefony (29%) a tablety (3%); počítače představuje 68% návštěv.
Jakými jazyky se baví fanoušci Georges Braque?
anglicky (23%), španělsky (15%) a Chinese (6%); anglicky pokrývá 23% návštěvníků.
Která díla Georges Braque nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
Díla označená jako Prohlášení (Kontrast) získávají 54% návštěv pro 26% katalogu.