Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce George Catlin na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
George Catlin: diváci v kostce
Za posledních dvanáct měsíců byl nejvíce prohlíženým plátnem umělce George Catlin na WahooArt.com dílo The Last Race, Mandan O-Kee-Pa Ceremony: 700 prohlídek, což představuje 2% veškeré pozornosti věnované tvorbě tohoto umělce. Následuje jich Náh se ús kuk, Whirling Thunder, Eldest Son of Black Hawk a Wash ka mon ya, Fast Dancer, a Warrior. Umělec celkem přilákal 33 800 návštěv: 4 000 na stránku umělce a 29 800 na stránky jednotlivých pláten. Zájem roste: počet návštěv vzrostl o 91% v období od Zář 2026 do Říj 2026. Vrchol nastal v měsíci Čec 2026 s 25 000 návštěvami. Publikum prohlíží díla na počítače (89%), telefony (10%) a tablety (1%). Návštěvníci se nejvíce zaměřují na Nostalgický (Atmosféra): tvoří 42% návštěv, ačkoliv tato plátna tvoří pouze 27% katalogu umělce.
10 nejvíce prohlížených pláten od George Catlin
Na základě skutečných návštěv za posledních dvanáct měsíců jde o 10 děl umělce George Catlin, která sběratelé na WahooArt.com otevírají nejčastěji.
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku George Catlin?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
1 300
Čec 2026
1 300
23 700
Srp 2026
400
400
Zář 2026
300
2 000
Říj 2026
2 000
2 400
Jakou pozornost získávají plátna umělce George Catlin?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké plátna si vybírají návštěvníci George Catlin?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Nostalgický
26,8%
41,9%
Dramatický
34,2%
24,9%
Pokojný
12,2%
9,4%
Zemité tóny
9,8%
7,2%
Výrazné
7,3%
3,6%
Klasické
2,4%
3,2%
Přírodní
2,4%
2,9%
Romantický
0,0%
3,2%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Výrazný
29,3%
29,6%
Reflektivní
7,3%
13,4%
Pokojný
17,1%
10,8%
Nostalgický
12,2%
10,1%
Dramatický
14,6%
8,7%
Energický
7,3%
6,5%
Závažný a tklivý
2,4%
6,5%
Duchovní
7,3%
4,3%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
8,0%
6,3%
Měkké stínění
30,0%
22,5%
Střední jas
44,0%
48,7%
Jasná rovnováha
16,0%
21,3%
Luminózní
2,0%
1,1%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
4,0%
5,2%
Jemné odstíny
22,0%
18,7%
Vyvážená jemnost
36,0%
42,1%
Jasná barevná přítomnost
38,0%
33,7%
Sytá barva
0,0%
0,3%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
53,5%
50,5%
Tmavé tóny
32,6%
26,8%
Neutrální tóny
14,0%
17,1%
Přírodní motivy
0,0%
4,0%
Pastelové barvy
0,0%
1,7%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
6,0%
6,9%
Vyvážená
52,0%
51,6%
Živobylé
42,0%
41,5%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
24,0%
21,9%
Jemný
24,0%
31,1%
Vyvážený
18,0%
7,2%
Výrazný
28,0%
22,8%
Prohlášení
6,0%
17,0%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
0,0%
2,6%
Jemně promíchaná paleta
6,0%
8,6%
Vyvážená harmonie
6,0%
14,1%
Silná barevná jednotnost
62,0%
53,3%
Jednotná paleta
26,0%
21,3%
Která plátna od George Catlin lákají měsíčně nejvíce návštěv?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Say-say-gon, Krupobití, Vál…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
La dóo ke a, Buffalo Bull,…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sky se ró ka, Second Chief…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Né hee ó ee wóo tis, Wolf o…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ee mat lá , King Phillip, S…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Eeh nís kim, Crystal Stone,…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Steeh tcha kó me co, Great…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Cáh be múb bee, He Who Sits…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Os ce o lá, The Black Drink…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Stán au pat, Bloody Hand, C…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jaká zařízení používají obdivovatelé k prohlížení George Catlin?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
30 000
88,8%
telefony
3 400
10,1%
tablety
400
1,2%
V jakých jazycích je George Catlin čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
1 400
53,8%
italsky
400
15,4%
německy
200
7,7%
francouzsky
200
7,7%
česky
100
3,8%
korejsky
100
3,8%
rusky
100
3,8%
ukrajinsky
100
3,8%
Kolik návštěv denně má George Catlin a co se očekává v budoucnu?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
200
po 19 Říj
300
út 20 Říj
400
st 21 Říj
200
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
200
so 24 Říj
200
ne 25 Říj
400
po 26 Říj
200
út 27 Říj
600
st 28 Říj
400
čt 29 Říj
700
pá 30 Říj
700
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
100
po 2 Lis
500
út 3 Lis
100
st 4 Lis
300
čt 5 Lis
600
pá 6 Lis
0
so 7 Lis (předpověď)
100
ne 8 Lis (předpověď)
200
po 9 Lis (předpověď)
300
út 10 Lis (předpověď)
300
st 11 Lis (předpověď)
300
čt 12 Lis (předpověď)
400
pá 13 Lis (předpověď)
300
so 14 Lis (předpověď)
100
ne 15 Lis (předpověď)
200
po 16 Lis (předpověď)
300
út 17 Lis (předpověď)
300
st 18 Lis (předpověď)
300
čt 19 Lis (předpověď)
400
pá 20 Lis (předpověď)
300
so 21 Lis (předpověď)
100
ne 22 Lis (předpověď)
200
po 23 Lis (předpověď)
300
út 24 Lis (předpověď)
300
st 25 Lis (předpověď)
300
čt 26 Lis (předpověď)
400
pá 27 Lis (předpověď)
300
Častoම kladené dotazy týkající se George Catlin
Která plátna od George Catlin jsou nejoblíbenější?
The Last Race, Mandan O-Kee-Pa Ceremony se umísťuje na prvním místě s 700 návštěvami (2% všech zobrazení umělce George Catlin). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na George Catlin na WahooArt.com?
V posledních dvanácti měsících získal/a George Catlin celkem 33 800 návštěv: 4 000 na stránce umělce a 29 800 u jednotlivých pláten.
Na jakých zařízeních si sběratelé prohlížejí díla George Catlin?
Kolekcionáři prohlížejí profil George Catlin na počítače (89%), telefony (10%) a tablety (1%); zařízení počítače tvoří 89% všech návštěv.
Který typ plátna od George Catlin preferují návštěvníci?
Preferují Nostalgický (Atmosféra): 42% návštěv oproti 27% v katalogu.