Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Franz Marc na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Franz Marc: klíčové postavy
Velké modré koně je nejúspěšnějším dílem umělce Franz Marc: 8 700 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 7% celkové pozornosti. Následuje Flock of Sheep II a Pastvívající koně IV (Červení koně). Franz Marc zaznamenal celkem 124 900 návštěv: 15 900 na stránce umělce a 109 000 u pláten. Křivka roste: v období Zář 2026 bylo o 68% více návštěv než v období Srp 2026. Nejpoužívanějším měsícem byl Čec 2026 (78 800 návštěv). Jazyky publika: anglicky (30%), španělsky (14%) a rusky (8%). Rozdělení publika podle zařízení: počítače (76%), telefony (21%) a tablety (3%). Jedna preference je jasná: Měkké stínění (Jasnost světla) generuje 35% návštěv z pouhých 18% katalogu.
Franz Marc: 10 nejčastěji prohlížených pláten
Tento žebříček počítá návštěvnost, nikoliv skóre v katalogu: 10 nejvyhledávanějších děl umělce Franz Marc na platformě WahooArt.com za posledních dvanáct měsíců.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
300
2 900
Čec 2026
5 600
73 200
Srp 2026
3 800
12 200
Zář 2026
6 200
20 700
Jaká je celková návštěvnost jednotlivých pláten umělce Franz Marc?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co mají návštěvníci Franz Marc v katalogu nejraději?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
33,3%
28,7%
Klidná atmosféra
18,8%
22,8%
Mystický
16,7%
19,2%
Dramatický
8,3%
14,5%
Zemité tóny
10,4%
9,1%
Výrazné
4,2%
2,0%
Eterický
6,2%
1,4%
Elegance
0,0%
0,9%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Duchovní
35,4%
49,4%
Pokojný
29,2%
14,8%
Klidná
6,2%
8,5%
Melancholický
2,1%
6,3%
Energický
8,3%
4,2%
Reflektivní
4,2%
4,0%
Výrazný
2,1%
2,9%
Radostný
0,0%
2,8%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
16,0%
7,1%
Měkké stínění
18,0%
34,7%
Střední jas
40,0%
26,7%
Jasná rovnováha
22,0%
24,3%
Luminózní
4,0%
7,2%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
6,0%
5,1%
Jemné odstíny
12,0%
9,3%
Vyvážená jemnost
34,0%
24,1%
Jasná barevná přítomnost
44,0%
55,9%
Sytá barva
4,0%
5,7%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Tmavé tóny
45,5%
52,4%
Zemité tóny
18,2%
23,2%
Neutrální tóny
27,3%
19,5%
Pastelové barvy
4,5%
3,1%
Metalické tóny
0,0%
0,9%
Přírodní motivy
0,0%
0,5%
Výrazné
2,3%
0,4%
Teplé tóny
2,3%
0,1%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
6,0%
4,0%
Vyvážená
38,0%
30,9%
Živobylé
56,0%
65,1%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
2,0%
3,6%
Jemný
22,0%
13,3%
Vyvážený
14,0%
7,9%
Výrazný
20,0%
19,9%
Prohlášení
42,0%
55,4%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
38,0%
31,9%
Jemně promíchaná paleta
18,0%
25,0%
Vyvážená harmonie
16,0%
16,4%
Silná barevná jednotnost
18,0%
19,6%
Jednotná paleta
10,0%
7,1%
Jak se měnila obliba pláten Franz Marc v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Velké modré koně
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 100
2 500
3 000
Tyrol
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
400
1 200
Pastvívající koně IV (Červe…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 400
500
900
Tygr
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
500
1 000
Les se veverkou (také známý…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
200
Horse in a Landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
200
Gazely
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
The First Animals
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Mandril
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
Fabulous Beast II (also kno…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
0
100
Jsou díla umělce Franz Marc prohlížena na telefonech nebo počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
95 000
76,1%
telefony
25 900
20,7%
tablety
4 000
3,2%
Které jazyky dominují mezi čtenáři Franz Marc?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
1 900
29,7%
španělsky
900
14,1%
rusky
500
7,8%
francouzsky
400
6,2%
nizozemsky
300
4,7%
švédsky
300
4,7%
ukrajinsky
300
4,7%
bulharsky
200
3,1%
německy
200
3,1%
italsky
200
3,1%
Jak vypadají denní návštěvy umělce Franz Marc a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
Den
Návštěvy
ne 27 Zář
500
po 28 Zář
3 400
út 29 Zář
1 600
st 30 Zář
1 400
čt 1 Říj
1 900
pá 2 Říj
1 400
so 3 Říj
1 000
ne 4 Říj
1 100
po 5 Říj
2 200
út 6 Říj
400
st 7 Říj
2 300
čt 8 Říj
1 300
pá 9 Říj
1 100
so 10 Říj
1 200
ne 11 Říj
2 100
po 12 Říj
1 400
út 13 Říj
2 500
st 14 Říj
1 300
čt 15 Říj
1 800
pá 16 Říj
1 700
so 17 Říj
1 100
ne 18 Říj (předpověď)
1 400
po 19 Říj (předpověď)
2 600
út 20 Říj (předpověď)
1 700
st 21 Říj (předpověď)
1 900
čt 22 Říj (předpověď)
1 900
pá 23 Říj (předpověď)
1 600
so 24 Říj (předpověď)
1 200
ne 25 Říj (předpověď)
1 400
po 26 Říj (předpověď)
2 700
út 27 Říj (předpověď)
1 700
st 28 Říj (předpověď)
1 900
čt 29 Říj (předpověď)
1 900
pá 30 Říj (předpověď)
1 600
so 31 Říj (předpověď)
1 300
ne 1 Lis (předpověď)
1 400
po 2 Lis (předpověď)
2 700
út 3 Lis (předpověď)
1 700
st 4 Lis (předpověď)
1 900
čt 5 Lis (předpověď)
1 900
pá 6 Lis (předpověď)
1 600
so 7 Lis (předpověď)
1 300
Franz Marc: vaše dotazy
Které plátno od Franz Marc má nejvíce zhlédnutí?
Velké modré koně: 8 700 návštěv, což představuje 7% všech zobrazení umělce Franz Marc. Seznam výše zahrnuje pořadí až do 10.
Kolik návštěv má Franz Marc?
124 900 za dvanáct měsíců, rozdělených mezi stránku umělce (15 900) a plátna (109 000).
Navštěvují Franz Marc na telefonech nebo počítačích?
Návštěvy se dělí na počítače (76%), telefony (21%) a tablety (3%); nejvíce je využívá počítače s podílem 76%.
Je Franz Marc dostupný v několika jazycích?
Ano: anglicky (30%), španělsky (14%) a rusky (8%). Na prvním místě je anglicky s podílem 30%.
Preferují návštěvníci určitý druh plátna od Franz Marc?
Ano, Měkké stínění (Jasnost světla): 35% návštěv pro 18% katalogu.