Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Fra Angelico na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Fra Angelico: klíčové postavy
Annunciace je nejúspěšnějším dílem umělce Fra Angelico: 10 400 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 6% celkové pozornosti. Následuje Korunování Panny Marie a Kristus Glorifikovaný v Sále Nebe. Fra Angelico zaznamenal celkem 198 100 návštěv: 23 800 na stránce umělce a 174 300 u pláten. Křivka klesla: o 4% méně návštěv v Zář 2026 než v Srp 2026. Nejpoužívanějším měsícem byl Čec 2026 (142 700 návštěv). Jazyky publika: anglicky (47%), portugalsky (13%) a řecky (10%). Země diváků: Řecko (16%), Belgie (14%) a Spojené státy americké (14%). Rozdělení publika podle zařízení: počítače (78%), telefony (20%) a tablety (3%). Jedna preference je jasná: Pokojný (Atmosféra) generuje 61% návštěv z pouhých 41% katalogu.
Fra Angelico: 10 nejčastěji prohlížených pláten
Tento žebříček počítá návštěvnost, nikoliv skóre v katalogu: 10 nejvyhledávanějších děl umělce Fra Angelico na platformě WahooArt.com za posledních dvanáct měsíců.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
300
6 800
Čec 2026
8 600
134 100
Srp 2026
6 000
18 700
Zář 2026
8 900
14 700
Jaká je celková návštěvnost jednotlivých pláten umělce Fra Angelico?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co mají návštěvníci Fra Angelico v katalogu nejraději?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
40,8%
61,3%
Eterický
53,1%
27,0%
Klidná atmosféra
0,0%
6,3%
Dramatický
4,1%
3,4%
Mystický
0,0%
1,1%
Elegance
2,0%
0,9%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Duchovní
75,5%
85,4%
Melancholický
4,1%
5,5%
Pokojný
0,0%
5,3%
Klidná
10,2%
1,9%
Závažný a tklivý
4,1%
1,0%
Reflektivní
0,0%
0,6%
Eterický
2,0%
0,2%
Dramatický
4,1%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
10,0%
6,4%
Měkké stínění
46,0%
43,3%
Střední jas
40,0%
39,6%
Jasná rovnováha
4,0%
9,2%
Luminózní
0,0%
1,5%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
2,0%
1,5%
Jemné odstíny
16,0%
30,4%
Vyvážená jemnost
38,0%
38,1%
Jasná barevná přítomnost
42,0%
29,9%
Sytá barva
2,0%
0,1%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
46,9%
58,3%
Tmavé tóny
44,9%
30,8%
Neutrální tóny
8,2%
8,8%
Pastelové barvy
0,0%
2,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
4,0%
3,5%
Vyvážená
50,0%
59,7%
Živobylé
46,0%
36,9%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
0,0%
0,7%
Jemný
6,0%
7,6%
Vyvážený
16,0%
8,3%
Výrazný
34,0%
31,5%
Prohlášení
44,0%
51,9%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
2,0%
2,9%
Jemně promíchaná paleta
6,0%
8,6%
Vyvážená harmonie
14,0%
23,6%
Silná barevná jednotnost
54,0%
54,2%
Jednotná paleta
24,0%
10,6%
Jak se měnila obliba pláten Fra Angelico v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Annunciace
0
0
0
0
0
0
0
0
0
8 400
600
0
Klanění mudrců
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
300
500
Kristus Glorifikovaný v Sál…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 500
500
700
Poslední soud (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 100
100
0
Křížová cesta se svatým Dom…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
300
200
Perugia Altarpiece (in mode…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
200
Korunování Panny Marie
0
0
0
0
0
0
0
0
100
1 800
1 000
200
Koroncování Panny Marie
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 600
100
700
Annunciace
0
0
0
0
0
0
0
0
200
1 700
500
400
Scenes from the Lives of th…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Jsou díla umělce Fra Angelico prohlížena na telefonech nebo počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
153 700
77,6%
telefony
39 100
19,7%
tablety
5 300
2,7%
Které jazyky dominují mezi čtenáři Fra Angelico?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
5 400
47,0%
portugalsky
1 500
13,0%
řecky
1 200
10,4%
francouzsky
900
7,8%
španělsky
500
4,3%
rusky
500
4,3%
korejsky
300
2,6%
švédsky
300
2,6%
německy
200
1,7%
estonsky
100
0,9%
Jak vypadají denní návštěvy umělce Fra Angelico a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
Den
Návštěvy
so 26 Zář
1 500
ne 27 Zář
2 200
po 28 Zář
1 200
út 29 Zář
1 300
st 30 Zář
1 400
čt 1 Říj
1 200
pá 2 Říj
1 000
so 3 Říj
800
ne 4 Říj
1 000
po 5 Říj
1 800
út 6 Říj
2 700
st 7 Říj
1 400
čt 8 Říj
2 800
pá 9 Říj
1 500
so 10 Říj
1 700
ne 11 Říj
3 400
po 12 Říj
3 600
út 13 Říj
2 200
st 14 Říj
2 500
čt 15 Říj
5 000
pá 16 Říj
3 300
so 17 Říj (předpověď)
2 500
ne 18 Říj (předpověď)
4 100
po 19 Říj (předpověď)
4 100
út 20 Říj (předpověď)
3 800
st 21 Říj (předpověď)
3 300
čt 22 Říj (předpověď)
5 500
pá 23 Říj (předpověď)
3 600
so 24 Říj (předpověď)
2 900
ne 25 Říj (předpověď)
4 700
po 26 Říj (předpověď)
4 700
út 27 Říj (předpověď)
4 400
st 28 Říj (předpověď)
3 800
čt 29 Říj (předpověď)
6 400
pá 30 Říj (předpověď)
4 100
so 31 Říj (předpověď)
3 200
ne 1 Lis (předpověď)
5 300
po 2 Lis (předpověď)
5 300
út 3 Lis (předpověď)
4 900
st 4 Lis (předpověď)
4 200
čt 5 Lis (předpověď)
7 200
pá 6 Lis (předpověď)
4 600
Fra Angelico: vaše dotazy
Které plátno od Fra Angelico má nejvíce zhlédnutí?
Annunciace: 10 400 návštěv, což představuje 6% všech zobrazení umělce Fra Angelico. Seznam výše zahrnuje pořadí až do 10.
Kolik návštěv má Fra Angelico?
198 100 za dvanáct měsíců, rozdělených mezi stránku umělce (23 800) a plátna (174 300).
Navštěvují Fra Angelico na telefonech nebo počítačích?
Návštěvy se dělí na počítače (78%), telefony (20%) a tablety (3%); nejvíce je využívá počítače s podílem 78%.
Je Fra Angelico dostupný v několika jazycích?
Ano: anglicky (47%), portugalsky (13%) a řecky (10%). Na prvním místě je anglicky s podílem 47%.
Preferují návštěvníci určitý druh plátna od Fra Angelico?
Ano, Pokojný (Atmosféra): 61% návštěv pro 41% katalogu.