Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Armand Guillaumin na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Armand Guillaumin: klíčové postavy
Agay, at Cap Long je nejúspěšnějším dílem umělce Armand Guillaumin: 1 100 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 6% celkové pozornosti. Následuje The Moulin Brigand, Ruins of Chateau de Crozant a Place Valhubert. Armand Guillaumin zaznamenal celkem 18 400 návštěv: 1 500 na stránce umělce a 16 900 u pláten. Křivka klesla: o 43% méně návštěv v Zář 2026 než v Srp 2026. Nejpoužívanějším měsícem byl Čec 2026 (15 200 návštěv). Rozdělení publika podle zařízení: počítače (98%) a telefony (2%). Jedna preference je jasná: Nesourodá paleta barev (Harmonie barev) generuje 59% návštěv z pouhých 36% katalogu.
Armand Guillaumin: 10 nejčastěji prohlížených pláten
Tento žebříček počítá návštěvnost, nikoliv skóre v katalogu: 10 nejvyhledávanějších děl umělce Armand Guillaumin na platformě WahooArt.com za posledních dvanáct měsíců.
Jak se mění zájem o Armand Guillaumin měsíc po měsíci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
900
Čec 2026
1 200
14 000
Srp 2026
100
1 300
Zář 2026
100
700
Jaká je celková návštěvnost jednotlivých pláten umělce Armand Guillaumin?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co mají návštěvníci Armand Guillaumin v katalogu nejraději?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
71,4%
57,1%
Klidná atmosféra
14,3%
21,4%
Výrazné
0,0%
10,7%
Romantický
14,3%
7,1%
Klasické
0,0%
3,6%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
57,1%
67,9%
Reflektivní
14,3%
14,3%
Radostný
0,0%
10,7%
Melancholický
28,6%
3,6%
Romantický
0,0%
3,6%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
4,0%
5,5%
Měkké stínění
22,0%
24,9%
Střední jas
34,0%
34,2%
Jasná rovnováha
36,0%
30,4%
Luminózní
4,0%
5,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
18,0%
17,7%
Jemné odstíny
48,0%
42,5%
Vyvážená jemnost
22,0%
36,5%
Jasná barevná přítomnost
12,0%
3,3%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
56,4%
56,3%
Zemité tóny
25,6%
40,1%
Tmavé tóny
17,9%
2,8%
Přírodní motivy
0,0%
0,7%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
12,0%
10,5%
Vyvážená
68,0%
81,8%
Živobylé
20,0%
7,7%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
2,0%
5,5%
Jemný
20,0%
19,3%
Vyvážený
18,0%
8,8%
Výrazný
24,0%
23,8%
Prohlášení
36,0%
42,5%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
36,0%
59,1%
Jemně promíchaná paleta
26,0%
12,2%
Vyvážená harmonie
16,0%
12,2%
Silná barevná jednotnost
20,0%
14,9%
Jednotná paleta
2,0%
1,7%
Jak se měnila obliba pláten Armand Guillaumin v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Place Valhubert
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Place Valhubert, Paris
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still Life
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Reclining Nude
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Sunset at Ivry
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Seine at Charenton
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Self-Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Bouchardon Mill, Crozant
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Damiette - Apple Trees
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mill of Pont Maupuit
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jsou díla umělce Armand Guillaumin prohlížena na telefonech nebo počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
18 000
97,8%
telefony
400
2,2%
Které jazyky dominují mezi čtenáři Armand Guillaumin?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
česky
100
50,0%
německy
100
50,0%
Jak vypadají denní návštěvy umělce Armand Guillaumin a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
Den
Návštěvy
ne 27 Zář
0
po 28 Zář
0
út 29 Zář
0
st 30 Zář
0
čt 1 Říj
200
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
0
ne 4 Říj
0
po 5 Říj
0
út 6 Říj
400
st 7 Říj
0
čt 8 Říj
0
pá 9 Říj
0
so 10 Říj
100
ne 11 Říj
0
po 12 Říj
0
út 13 Říj
200
st 14 Říj
100
čt 15 Říj
100
pá 16 Říj
0
so 17 Říj
400
ne 18 Říj (předpověď)
0
po 19 Říj (předpověď)
0
út 20 Říj (předpověď)
400
st 21 Říj (předpověď)
100
čt 22 Říj (předpověď)
200
pá 23 Říj (předpověď)
0
so 24 Říj (předpověď)
400
ne 25 Říj (předpověď)
0
po 26 Říj (předpověď)
0
út 27 Říj (předpověď)
500
st 28 Říj (předpověď)
100
čt 29 Říj (předpověď)
300
pá 30 Říj (předpověď)
0
so 31 Říj (předpověď)
400
ne 1 Lis (předpověď)
0
po 2 Lis (předpověď)
0
út 3 Lis (předpověď)
600
st 4 Lis (předpověď)
100
čt 5 Lis (předpověď)
300
pá 6 Lis (předpověď)
0
so 7 Lis (předpověď)
500
Armand Guillaumin: vaše dotazy
Které plátno od Armand Guillaumin má nejvíce zhlédnutí?
Agay, at Cap Long: 1 100 návštěv, což představuje 6% všech zobrazení umělce Armand Guillaumin. Seznam výše zahrnuje pořadí až do 10.
Kolik návštěv má Armand Guillaumin?
18 400 za dvanáct měsíců, rozdělených mezi stránku umělce (1 500) a plátna (16 900).
Navštěvují Armand Guillaumin na telefonech nebo počítačích?
Návštěvy se dělí na počítače (98%) a telefony (2%); nejvíce je využívá počítače s podílem 98%.
Preferují návštěvníci určitý druh plátna od Armand Guillaumin?
Ano, Nesourodá paleta barev (Harmonie barev): 59% návštěv pro 36% katalogu.