Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Eustache Le Sueur na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Eustache Le Sueur: klíčové postavy
MESSE DE SAINT MARTIN je nejúspěšnějším dílem umělce Eustache Le Sueur: 500 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 14% celkové pozornosti. Následuje LE PAPE VICTOR III CONFIRME L'INSTITUTION DES CHARTREUX a Saint Paul preaching at Ephesus. Eustache Le Sueur zaznamenal celkem 4 800 návštěv: 1 500 na stránce umělce a 3 300 u pláten. Nejpoužívanějším měsícem byl Čec 2026 (3 600 návštěv). Rozdělení publika podle zařízení: počítače (94%) a telefony (6%). Jedna preference je jasná: Duchovní (Emoční náboj) generuje 65% návštěv z pouhých 25% katalogu.
Eustache Le Sueur: 10 nejčastěji prohlížených pláten
Tento žebříček počítá návštěvnost, nikoliv skóre v katalogu: 10 nejvyhledávanějších děl umělce Eustache Le Sueur na platformě WahooArt.com za posledních dvanáct měsíců.
Jak se mění zájem o Eustache Le Sueur měsíc po měsíci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
200
0
Čec 2026
1 200
2 400
Srp 2026
100
400
Zář 2026
0
500
Jaká je celková návštěvnost jednotlivých pláten umělce Eustache Le Sueur?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co mají návštěvníci Eustache Le Sueur v katalogu nejraději?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
66,7%
70,0%
Klasické
8,3%
30,0%
Klidná atmosféra
8,3%
0,0%
Elegance
8,3%
0,0%
Romantický
8,3%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Duchovní
25,0%
65,0%
Dramatický
33,3%
10,0%
Závažný a tklivý
16,7%
15,0%
Klidná
8,3%
5,0%
Radostný
8,3%
5,0%
Reflektivní
8,3%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
24,0%
14,3%
Měkké stínění
34,0%
54,3%
Střední jas
34,0%
28,6%
Jasná rovnováha
8,0%
2,9%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
12,0%
8,6%
Jemné odstíny
42,0%
28,6%
Vyvážená jemnost
42,0%
31,4%
Jasná barevná přítomnost
2,0%
31,4%
Sytá barva
2,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
86,4%
70,6%
Tmavé tóny
0,0%
26,5%
Neutrální tóny
13,6%
2,9%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
26,0%
14,3%
Vyvážená
64,0%
54,3%
Živobylé
10,0%
31,4%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
8,0%
5,7%
Jemný
28,0%
14,3%
Vyvážený
8,0%
14,3%
Výrazný
20,0%
20,0%
Prohlášení
36,0%
45,7%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
6,0%
5,7%
Jemně promíchaná paleta
14,0%
2,9%
Vyvážená harmonie
10,0%
5,7%
Silná barevná jednotnost
44,0%
71,4%
Jednotná paleta
26,0%
14,3%
Jak se měnila obliba pláten Eustache Le Sueur v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
The Muses: Melpomene, Erato…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Gathering of Friends
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
St Bruno Appearing to Comte…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DESCENTE DE CROIX
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Presentation of the Virgin
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Muse Terpsichore
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Muses: Clio, Euterpe an…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Birth of Cupid
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Rape of Tamar
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
CALLIOPE
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Jsou díla umělce Eustache Le Sueur prohlížena na telefonech nebo počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
4 500
93,8%
telefony
300
6,2%
Které jazyky dominují mezi čtenáři Eustache Le Sueur?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
japonsky
300
100,0%
Jak vypadají denní návštěvy umělce Eustache Le Sueur a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
Den
Návštěvy
so 26 Zář
0
ne 27 Zář
0
po 28 Zář
0
út 29 Zář
100
st 30 Zář
0
čt 1 Říj
0
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
0
ne 4 Říj
0
po 5 Říj
0
út 6 Říj
500
st 7 Říj
100
čt 8 Říj
0
pá 9 Říj
0
so 10 Říj
0
ne 11 Říj
0
po 12 Říj
0
út 13 Říj
0
st 14 Říj
100
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj
0
so 17 Říj (předpověď)
0
ne 18 Říj (předpověď)
0
po 19 Říj (předpověď)
0
út 20 Říj (předpověď)
100
st 21 Říj (předpověď)
0
čt 22 Říj (předpověď)
0
pá 23 Říj (předpověď)
0
so 24 Říj (předpověď)
0
ne 25 Říj (předpověď)
0
po 26 Říj (předpověď)
0
út 27 Říj (předpověď)
100
st 28 Říj (předpověď)
0
čt 29 Říj (předpověď)
0
pá 30 Říj (předpověď)
0
so 31 Říj (předpověď)
0
ne 1 Lis (předpověď)
0
po 2 Lis (předpověď)
0
út 3 Lis (předpověď)
100
st 4 Lis (předpověď)
0
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
0
Eustache Le Sueur: vaše dotazy
Které plátno od Eustache Le Sueur má nejvíce zhlédnutí?
MESSE DE SAINT MARTIN: 500 návštěv, což představuje 14% všech zobrazení umělce Eustache Le Sueur. Seznam výše zahrnuje pořadí až do 10.
Kolik návštěv má Eustache Le Sueur?
4 800 za dvanáct měsíců, rozdělených mezi stránku umělce (1 500) a plátna (3 300).
Navštěvují Eustache Le Sueur na telefonech nebo počítačích?
Návštěvy se dělí na počítače (94%) a telefony (6%); nejvíce je využívá počítače s podílem 94%.
Preferují návštěvníci určitý druh plátna od Eustache Le Sueur?
Ano, Duchovní (Emoční náboj): 65% návštěv pro 25% katalogu.