Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Paul Gauguin na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Paul Gauguin: co ukazují návštěvy
Nejuznávanější dílo umělce Paul Gauguin na WahooArt.com je Odkud přicházíme? Kdo jsme? Kam jdeme?, které bylo za posledních dvanáct měsíců otevřeno 18 100krát, což představuje 7% všech zobrazení. Další v pořadí: Dvě ženy na pláži a Žlutý Kristus. Celkem 276 100 návštěv, z toho 17 200 na stránce umělce a 258 900 u děl. Zájem roste o 62%, od Srp 2026 do Zář 2026. Čec 2026 přilákal největší diváckou scénu: 206 800 návštěv. anglicky (21%), italsky (21%) a portugalsky (14%) jsou hlavními jazyky návštěvníků. Z návštěvníků pochází většina z těchto zemí: Švédsko (12%), Brazílie (9%) a Finsko (9%) Návštěvníci prohlížejí na počítače (82%), telefony (16%) a tablety (2%). Návštěvníci preferují Mystický (Atmosféra): 24% jejich návštěv, přičemž katalog tvoří 11%.
10 děl umělce Paul Gauguin, které návštěvníci nejvíce obdivují
Každé pořadí níže odráží počet návštěv na WahooArt.com za posledních dvanáct měsíců; číslo 1 představuje nejnavštěvovanější dílo umělce Paul Gauguin.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
9 200
Čec 2026
4 000
202 800
Srp 2026
2 900
20 000
Zář 2026
10 300
26 900
Kdy jsou díla umělce Paul Gauguin vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si mezi díly vybírají obdivovatelé Paul Gauguin?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
41,7%
29,3%
Mystický
11,1%
24,4%
Klidná atmosféra
19,4%
15,9%
Romantický
11,1%
11,1%
Zemité tóny
2,8%
7,0%
Dramatický
2,8%
4,2%
Elegance
5,6%
3,7%
Nostalgický
5,6%
3,2%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
27,8%
24,9%
Melancholický
19,4%
23,7%
Reflektivní
22,2%
20,5%
Klidná
8,3%
8,5%
Záhadný
2,8%
7,8%
Nostalgický
5,6%
4,7%
Duchovní
0,0%
4,7%
Romantický
5,6%
3,6%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
8,0%
12,1%
Měkké stínění
42,0%
48,7%
Střední jas
34,0%
32,3%
Jasná rovnováha
14,0%
5,9%
Luminózní
2,0%
1,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
8,0%
3,2%
Jemné odstíny
10,0%
12,6%
Vyvážená jemnost
32,0%
39,6%
Jasná barevná přítomnost
46,0%
43,2%
Sytá barva
4,0%
1,3%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Tmavé tóny
44,4%
49,8%
Zemité tóny
40,0%
41,5%
Neutrální tóny
13,3%
6,9%
Přírodní motivy
2,2%
1,3%
Pastelové barvy
0,0%
0,4%
Monochromní
0,0%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
10,0%
5,1%
Vyvážená
44,0%
52,0%
Živobylé
46,0%
42,9%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
4,0%
3,0%
Jemný
22,0%
20,4%
Vyvážený
18,0%
22,3%
Výrazný
26,0%
30,4%
Prohlášení
30,0%
23,9%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
26,0%
27,8%
Jemně promíchaná paleta
14,0%
12,5%
Vyvážená harmonie
12,0%
19,6%
Silná barevná jednotnost
44,0%
34,6%
Jednotná paleta
4,0%
5,5%
Jaká jsou nejoblíbenější díla Paul Gauguin měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Odkud přicházíme? Kdo jsme?…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
5 500
5 900
5 400
Dvě ženy na pláži
0
0
0
0
0
0
0
0
100
3 400
2 100
2 700
Žlutý Kristus
0
0
0
0
0
0
0
0
200
2 000
1 400
1 200
Ztráta Nevinnosti (také zná…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
100
100
Mahina no Tahi (Μάχινα Νό Τ…
0
0
0
0
0
0
0
0
400
1 200
400
800
Autoportrét s kloboukem
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
100
0
Tahitské ženy se koupající
0
0
0
0
0
0
0
0
100
400
200
200
Farm in Brittany
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 000
200
100
Viaraumati Tei Oa (též znám…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
900
100
0
Tahitská žena a dvě děti
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Jaké je rozdělení publika Paul Gauguin podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Data v tabulce
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
226 500
82,0%
telefony
43 500
15,8%
tablety
6 100
2,2%
Jakými jazyky mluví příznivci umělce Paul Gauguin?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Data v tabulce
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
3 000
21,0%
italsky
3 000
21,0%
portugalsky
2 000
14,0%
francouzsky
1 100
7,7%
rusky
1 000
7,0%
švédsky
1 000
7,0%
bulharsky
800
5,6%
německy
300
2,1%
finsky
300
2,1%
korejsky
300
2,1%
Kolik návštěv denně má Paul Gauguin a co nás čeká dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
Den
Návštěvy
st 23 Zář
1 900
čt 24 Zář
1 000
pá 25 Zář
3 000
so 26 Zář
1 300
ne 27 Zář
1 900
po 28 Zář
1 900
út 29 Zář
3 000
st 30 Zář
3 000
čt 1 Říj
2 800
pá 2 Říj
4 200
so 3 Říj
2 500
ne 4 Říj
3 800
po 5 Říj
2 500
út 6 Říj
3 600
st 7 Říj
2 700
čt 8 Říj
3 300
pá 9 Říj
2 500
so 10 Říj
2 200
ne 11 Říj
4 900
po 12 Říj
4 100
út 13 Říj
4 800
st 14 Říj (předpověď)
3 600
čt 15 Říj (předpověď)
3 400
pá 16 Říj (předpověď)
4 600
so 17 Říj (předpověď)
2 900
ne 18 Říj (předpověď)
5 000
po 19 Říj (předpověď)
4 000
út 20 Říj (předpověď)
5 400
st 21 Říj (předpověď)
4 100
čt 22 Říj (předpověď)
3 800
pá 23 Říj (předpověď)
5 200
so 24 Říj (předpověď)
3 200
ne 25 Říj (předpověď)
5 700
po 26 Říj (předpověď)
4 600
út 27 Říj (předpověď)
6 100
st 28 Říj (předpověď)
4 500
čt 29 Říj (předpověď)
4 200
pá 30 Říj (předpověď)
5 700
so 31 Říj (předpověď)
3 500
ne 1 Lis (předpověď)
6 300
po 2 Lis (předpověď)
5 000
út 3 Lis (předpověď)
6 700
O čem se návštěvníci ptají ohledně Paul Gauguin
Která díla Paul Gauguin prohlížejí návštěvníci nejčastěji?
Nejprve Odkud přicházíme? Kdo jsme? Kam jdeme? s 18 100 návštěvami, což představuje 7% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Paul Gauguin na WahooArt.com?
276 100 návštěv za dvanáct měsíců: 17 200 na stránce umělce, 258 900 u děl.
Jaká zařízení používají fanoušci umělce Paul Gauguin?
Používají počítače (82%), telefony (16%) a tablety (2%); počítače představuje 82% návštěv.