Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Claude Mellan na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Claude Mellan: diváci v kostce
Za posledních dvanáct měsíců byl nejvíce prohlíženým plátnem umělce Claude Mellan na WahooArt.com dílo Face of Christ on Saint Veronica: 200 prohlídek, což představuje 50% veškeré pozornosti věnované tvorbě tohoto umělce. Následuje jich Face of Christ (detail) a Portrait of Louis XIV as a Child. Umělec celkem přilákal 900 návštěv: 500 na stránku umělce a 400 na stránky jednotlivých pláten. Vrchol nastal v měsíci Čec 2026 s 800 návštěvami. Návštěvníci se nejvíce zaměřují na Střední jas (Jasnost světla): tvoří 100% návštěv, ačkoliv tato plátna tvoří pouze 33% katalogu umělce.
3 nejvíce prohlížených pláten od Claude Mellan
Na základě skutečných návštěv za posledních dvanáct měsíců jde o 3 děl umělce Claude Mellan, která sběratelé na WahooArt.com otevírají nejčastěji.
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Claude Mellan?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
500
300
Srp 2026
0
0
Zář 2026
0
100
Jakou pozornost získávají plátna umělce Claude Mellan?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké plátna si vybírají návštěvníci Claude Mellan?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Klidná atmosféra
33,3%
50,0%
Elegance
33,3%
50,0%
Pokojný
33,3%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
33,3%
50,0%
Duchovní
33,3%
50,0%
Melancholický
33,3%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
0,0%
0,0%
Měkké stínění
8,3%
0,0%
Střední jas
33,3%
100,0%
Jasná rovnováha
50,0%
0,0%
Luminózní
8,3%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
83,3%
100,0%
Jemné odstíny
8,3%
0,0%
Vyvážená jemnost
0,0%
0,0%
Jasná barevná přítomnost
8,3%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
63,6%
50,0%
Monochromní
18,2%
50,0%
Tmavé tóny
9,1%
0,0%
Zemité tóny
9,1%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
58,3%
50,0%
Vyvážená
33,3%
50,0%
Živobylé
8,3%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
33,3%
25,0%
Jemný
33,3%
50,0%
Vyvážený
0,0%
0,0%
Výrazný
0,0%
0,0%
Prohlášení
33,3%
25,0%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
0,0%
0,0%
Jemně promíchaná paleta
16,7%
0,0%
Vyvážená harmonie
0,0%
0,0%
Silná barevná jednotnost
8,3%
0,0%
Jednotná paleta
75,0%
100,0%
Která plátna od Claude Mellan lákají měsíčně nejvíce návštěv?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Portrait of Louis XIV as a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Face of Christ (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Hérodiade portant la tête d…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Henriette-Marie…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A young woman rises from he…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Face of Christ on Saint Ver…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
portrait of James Howell
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Intellect and memory
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pierre gassendi
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A young man
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V jakých jazycích je Claude Mellan čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
italsky
200
50,0%
španělsky
100
25,0%
francouzsky
100
25,0%
Kolik návštěv denně má Claude Mellan a co se očekává v budoucnu?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
so 26 Zář
0
ne 27 Zář
0
po 28 Zář
0
út 29 Zář
0
st 30 Zář
0
čt 1 Říj
0
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
0
ne 4 Říj
0
po 5 Říj
0
út 6 Říj
0
st 7 Říj
100
čt 8 Říj
0
pá 9 Říj
100
so 10 Říj
0
ne 11 Říj
0
po 12 Říj
0
út 13 Říj
0
st 14 Říj
0
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj
200
so 17 Říj (předpověď)
0
ne 18 Říj (předpověď)
0
po 19 Říj (předpověď)
0
út 20 Říj (předpověď)
0
st 21 Říj (předpověď)
100
čt 22 Říj (předpověď)
0
pá 23 Říj (předpověď)
200
so 24 Říj (předpověď)
0
ne 25 Říj (předpověď)
0
po 26 Říj (předpověď)
0
út 27 Říj (předpověď)
0
st 28 Říj (předpověď)
100
čt 29 Říj (předpověď)
0
pá 30 Říj (předpověď)
300
so 31 Říj (předpověď)
0
ne 1 Lis (předpověď)
0
po 2 Lis (předpověď)
0
út 3 Lis (předpověď)
0
st 4 Lis (předpověď)
100
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
300
Častoම kladené dotazy týkající se Claude Mellan
Která plátna od Claude Mellan jsou nejoblíbenější?
Face of Christ on Saint Veronica se umísťuje na prvním místě s 200 návštěvami (50% všech zobrazení umělce Claude Mellan). Výše uvedené pořadí obsahuje 3 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Claude Mellan na WahooArt.com?
V posledních dvanácti měsících získal/a Claude Mellan celkem 900 návštěv: 500 na stránce umělce a 400 u jednotlivých pláten.
Který typ plátna od Claude Mellan preferují návštěvníci?
Preferují Střední jas (Jasnost světla): 100% návštěv oproti 33% v katalogu.