Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Charles M. Russell na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Charles M. Russell: klíčové postavy
Pay Dirt (also known as The Discovery of Last Chance Gulch) je nejúspěšnějším dílem umělce Charles M. Russell: 900 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 3% celkové pozornosti. Následuje Wild Horse Hunters a [Saddled horse]. Charles M. Russell zaznamenal celkem 26 700 návštěv: 1 500 na stránce umělce a 25 200 u pláten. Křivka roste: v období Zář 2026 bylo o 50% více návštěv než v období Srp 2026. Nejpoužívanějším měsícem byl Čec 2026 (23 000 návštěv). Rozdělení publika podle zařízení: počítače (94%), telefony (5%) a tablety (0%). Jedna preference je jasná: Zemité tóny (Atmosféra) generuje 15% návštěv z pouhých 0% katalogu.
Charles M. Russell: 10 nejčastěji prohlížených pláten
Tento žebříček počítá návštěvnost, nikoliv skóre v katalogu: 10 nejvyhledávanějších děl umělce Charles M. Russell na platformě WahooArt.com za posledních dvanáct měsíců.
Jak se mění zájem o Charles M. Russell měsíc po měsíci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
700
Čec 2026
1 000
22 000
Srp 2026
100
1 100
Zář 2026
400
1 400
Jaká je celková návštěvnost jednotlivých pláten umělce Charles M. Russell?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co mají návštěvníci Charles M. Russell v katalogu nejraději?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Nostalgický
33,3%
31,5%
Klidná atmosféra
26,7%
15,2%
Zemité tóny
0,0%
15,2%
Dramatický
6,7%
13,0%
Romantický
6,7%
13,0%
Pokojný
20,0%
9,8%
Elegance
0,0%
2,2%
Inspirační
6,7%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Nostalgický
33,3%
46,7%
Melancholický
13,3%
9,8%
Pokojný
0,0%
12,0%
Klidná
13,3%
8,7%
Výrazný
0,0%
7,6%
Reflektivní
26,7%
3,3%
Napětí
0,0%
6,5%
Energický
0,0%
2,2%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
0,0%
0,4%
Měkké stínění
8,0%
4,0%
Střední jas
26,0%
32,1%
Jasná rovnováha
30,0%
42,3%
Luminózní
36,0%
21,2%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
40,0%
32,9%
Jemné odstíny
18,0%
24,1%
Vyvážená jemnost
30,0%
32,9%
Jasná barevná přítomnost
12,0%
10,2%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
63,8%
68,4%
Zemité tóny
14,9%
22,1%
Pastelové barvy
14,9%
4,0%
Tmavé tóny
4,3%
4,3%
Monochromní
2,1%
1,2%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
20,0%
19,7%
Vyvážená
56,0%
57,7%
Živobylé
24,0%
22,6%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
22,0%
12,8%
Jemný
24,0%
15,3%
Vyvážený
10,0%
15,7%
Výrazný
14,0%
16,1%
Prohlášení
30,0%
40,2%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
8,0%
14,6%
Jemně promíchaná paleta
10,0%
13,5%
Vyvážená harmonie
24,0%
10,6%
Silná barevná jednotnost
36,0%
45,6%
Jednotná paleta
22,0%
15,7%
Jak se měnila obliba pláten Charles M. Russell v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Wild Horse Hunters
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
300
Smoke of a .45
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
The Piegans Preparing to St…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
An Enemy That Warns
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
To Noses That Read, a Smell…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Tight Dally and a Loose L…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Indian Women Moving
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Crow Indians Hunting Elk
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Lake McDonald
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Medicine Man [No. 2]
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jsou díla umělce Charles M. Russell prohlížena na telefonech nebo počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
25 200
94,4%
telefony
1 400
5,2%
tablety
100
0,4%
Které jazyky dominují mezi čtenáři Charles M. Russell?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
600
54,5%
italsky
300
27,3%
česky
100
9,1%
německy
100
9,1%
Jak vypadají denní návštěvy umělce Charles M. Russell a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
Den
Návštěvy
so 26 Zář
0
ne 27 Zář
100
po 28 Zář
0
út 29 Zář
100
st 30 Zář
100
čt 1 Říj
200
pá 2 Říj
100
so 3 Říj
100
ne 4 Říj
600
po 5 Říj
0
út 6 Říj
400
st 7 Říj
0
čt 8 Říj
300
pá 9 Říj
300
so 10 Říj
600
ne 11 Říj
100
po 12 Říj
500
út 13 Říj
1 000
st 14 Říj
100
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj
500
so 17 Říj (předpověď)
500
ne 18 Říj (předpověď)
600
po 19 Říj (předpověď)
400
út 20 Říj (předpověď)
1 100
st 21 Říj (předpověď)
100
čt 22 Říj (předpověď)
400
pá 23 Říj (předpověď)
700
so 24 Říj (předpověď)
600
ne 25 Říj (předpověď)
700
po 26 Říj (předpověď)
400
út 27 Říj (předpověď)
1 300
st 28 Říj (předpověď)
200
čt 29 Říj (předpověď)
400
pá 30 Říj (předpověď)
800
so 31 Říj (předpověď)
700
ne 1 Lis (předpověď)
800
po 2 Lis (předpověď)
500
út 3 Lis (předpověď)
1 500
st 4 Lis (předpověď)
200
čt 5 Lis (předpověď)
500
pá 6 Lis (předpověď)
900
Charles M. Russell: vaše dotazy
Které plátno od Charles M. Russell má nejvíce zhlédnutí?
Pay Dirt (also known as The Discovery of Last Chance Gulch): 900 návštěv, což představuje 3% všech zobrazení umělce Charles M. Russell. Seznam výše zahrnuje pořadí až do 10.
Kolik návštěv má Charles M. Russell?
26 700 za dvanáct měsíců, rozdělených mezi stránku umělce (1 500) a plátna (25 200).
Navštěvují Charles M. Russell na telefonech nebo počítačích?
Návštěvy se dělí na počítače (94%), telefony (5%) a tablety (0%); nejvíce je využívá počítače s podílem 94%.
Preferují návštěvníci určitý druh plátna od Charles M. Russell?
Ano, Zemité tóny (Atmosféra): 15% návštěv pro 0% katalogu.