Carlo Rainaldi Popularita a statistiky návštěvnosti

Co najdete na této stránce?

Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Carlo Rainaldi na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.

Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.

Carlo Rainaldi: klíčové postavy

Santa Maria Maggiore Exterior view of the apse area je nejúspěšnějším dílem umělce Carlo Rainaldi: 100 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 50% celkové pozornosti. Následuje Sant'Andrea della Valle Façade. Carlo Rainaldi zaznamenal celkem 700 návštěv: 500 na stránce umělce a 200 u pláten. Nejpoužívanějším měsícem byl Srp 2026 (300 návštěv). Jedna preference je jasná: Jemné odstíny (Nasycení barev) generuje 100% návštěv z pouhých 50% katalogu.

Carlo Rainaldi: 2 nejčastěji prohlížených pláten

Tento žebříček počítá návštěvnost, nikoliv skóre v katalogu: 2 nejvyhledávanějších děl umělce Carlo Rainaldi na platformě WahooArt.com za posledních dvanáct měsíců.

  1. Santa Maria Maggiore Exterior view of the apse area 1 Santa Maria Maggiore Exterior view of the apse area, 1670 100 návštěv · 50,0%
  2. Sant'Andrea della Valle Façade 2 Sant'Andrea della Valle Façade, 1666 100 návštěv · 50,0%

Jak se mění zájem o Carlo Rainaldi měsíc po měsíci?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.

Zobrazit podkladová data
MěsícProfil umělceStránky děl
Lis 202500
Pro 202500
Led 202600
Úno 202600
Bře 202600
Dub 202600
Kvě 202600
Čen 202600
Čec 20262000
Srp 2026100200
Zář 20261000
Říj 20261000

Jaká je celková návštěvnost jednotlivých pláten umělce Carlo Rainaldi?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.

Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.

Jak se měnila obliba pláten Carlo Rainaldi v průběhu roku?

Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.

Zobrazit podkladová data
DíloLis 2025Pro 2025Led 2026Úno 2026Bře 2026Dub 2026Kvě 2026Čen 2026Čec 2026Srp 2026Zář 2026Říj 2026
Santa Maria in Campitelli F…000000000000
Santa Maria in Campitelli I…000000000000
Sant'Agnese in Agone000000000000
Sant'Andrea della Valle Faç…00000000010000
Twin churches000000000000
Santa Maria Maggiore Exteri…00000000010000

Které jazyky dominují mezi čtenáři Carlo Rainaldi?

Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.

Zobrazit podkladová data
JazykNávštěvySdílet
anglicky10050,0%
španělsky10050,0%

Jak vypadají denní návštěvy umělce Carlo Rainaldi a jaká je prognóza?

Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.

Zobrazit podkladová data
DenNávštěvy
pá 16 Říj0
so 17 Říj0
ne 18 Říj0
po 19 Říj0
út 20 Říj0
st 21 Říj0
čt 22 Říj0
pá 23 Říj0
so 24 Říj0
ne 25 Říj0
po 26 Říj0
út 27 Říj0
st 28 Říj0
čt 29 Říj0
pá 30 Říj0
so 31 Říj0
ne 1 Lis0
po 2 Lis0
út 3 Lis200
st 4 Lis0
čt 5 Lis0
pá 6 Lis (předpověď)0
so 7 Lis (předpověď)0
ne 8 Lis (předpověď)0
po 9 Lis (předpověď)0
út 10 Lis (předpověď)300
st 11 Lis (předpověď)0
čt 12 Lis (předpověď)0
pá 13 Lis (předpověď)0
so 14 Lis (předpověď)0
ne 15 Lis (předpověď)0
po 16 Lis (předpověď)0
út 17 Lis (předpověď)400
st 18 Lis (předpověď)0
čt 19 Lis (předpověď)0
pá 20 Lis (předpověď)0
so 21 Lis (předpověď)0
ne 22 Lis (předpověď)0
po 23 Lis (předpověď)0
út 24 Lis (předpověď)400
st 25 Lis (předpověď)0
čt 26 Lis (předpověď)0

Carlo Rainaldi: vaše dotazy

Které plátno od Carlo Rainaldi má nejvíce zhlédnutí?

Santa Maria Maggiore Exterior view of the apse area: 100 návštěv, což představuje 50% všech zobrazení umělce Carlo Rainaldi. Seznam výše zahrnuje pořadí až do 2.

Kolik návštěv má Carlo Rainaldi?

700 za dvanáct měsíců, rozdělených mezi stránku umělce (500) a plátna (200).

Preferují návštěvníci určitý druh plátna od Carlo Rainaldi?

Ano, Jemné odstíny (Nasycení barev): 100% návštěv pro 50% katalogu.