Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Giovanni Antonio Canal na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Giovanni Antonio Canal: co ukazují návštěvy
Nejuznávanější dílo umělce Giovanni Antonio Canal na WahooArt.com je Velká říční cesta a kostel Salute, které bylo za posledních dvanáct měsíců otevřeno 4 000krát, což představuje 9% všech zobrazení. Další v pořadí: Grand Canal: Looking South-West a Capriccio: The Horses of San Marco in the Piazzetta. Celkem 46 700 návštěv, z toho 6 700 na stránce umělce a 40 000 u děl. Pozornost se snížila o 25% z Srp 2026 na Zář 2026. Čec 2026 přilákal největší diváckou scénu: 27 600 návštěv. anglicky (32%), španělsky (16%) a německy (9%) jsou hlavními jazyky návštěvníků. Návštěvníci prohlížejí na počítače (87%), telefony (12%) a tablety (1%). Návštěvníci preferují Jasná rovnováha (Jasnost světla): 48% jejich návštěv, přičemž katalog tvoří 28%.
10 děl umělce Giovanni Antonio Canal, které návštěvníci nejvíce obdivují
Každé pořadí níže odráží počet návštěv na WahooArt.com za posledních dvanáct měsíců; číslo 1 představuje nejnavštěvovanější dílo umělce Giovanni Antonio Canal.
Kdy navštěvují stránku Giovanni Antonio Canal fanoušci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
200
700
Čec 2026
1 300
26 300
Srp 2026
1 300
9 100
Zář 2026
3 900
3 900
Kdy jsou díla umělce Giovanni Antonio Canal vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si mezi díly vybírají obdivovatelé Giovanni Antonio Canal?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Elegance
21,4%
28,8%
Klidná atmosféra
28,6%
19,3%
Pokojný
7,1%
18,7%
Klasické
42,9%
16,6%
Nostalgický
0,0%
13,4%
Hravý
0,0%
2,4%
Romantický
0,0%
0,9%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Klidná
28,6%
27,3%
Reflektivní
57,1%
22,0%
Pokojný
0,0%
19,9%
Nostalgický
7,1%
15,7%
Energický
0,0%
7,1%
Radostný
0,0%
2,7%
Hravý
0,0%
2,4%
Melancholický
0,0%
1,8%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
6,0%
0,9%
Měkké stínění
12,0%
8,2%
Střední jas
46,0%
38,2%
Jasná rovnováha
28,0%
48,0%
Luminózní
8,0%
4,6%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
34,0%
32,5%
Jemné odstíny
46,0%
49,7%
Vyvážená jemnost
18,0%
15,8%
Jasná barevná přítomnost
2,0%
2,1%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
73,7%
71,3%
Zemité tóny
21,1%
24,2%
Tmavé tóny
5,3%
2,4%
Pastelové barvy
0,0%
1,6%
Monochromní
0,0%
0,3%
Přírodní motivy
0,0%
0,3%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
40,0%
26,5%
Vyvážená
52,0%
65,7%
Živobylé
8,0%
7,8%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
2,0%
2,8%
Jemný
10,0%
4,1%
Vyvážený
12,0%
3,9%
Výrazný
24,0%
19,2%
Prohlášení
52,0%
70,0%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
26,0%
27,5%
Jemně promíchaná paleta
28,0%
24,9%
Vyvážená harmonie
4,0%
14,4%
Silná barevná jednotnost
28,0%
22,7%
Jednotná paleta
14,0%
10,5%
Jaká jsou nejoblíbenější díla Giovanni Antonio Canal měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Velká říční cesta a kostel…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
700
1 000
1 400
Grand Canal: Looking South-…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
600
200
View of San Giovanni dei Ba…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
The Vigilia di San Pietro
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Výhled na kostel a Dvořansk…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
Capriccio with Ruins and Po…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Return of the Bucentoro to…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
Rome: Ruins of the Forum, L…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Piazza San Marco: Looking E…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Piazza San Marco, Looking E…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Jaké je rozdělení publika Giovanni Antonio Canal podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Data v tabulce
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
40 500
86,7%
telefony
5 500
11,8%
tablety
700
1,5%
Jakými jazyky mluví příznivci umělce Giovanni Antonio Canal?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Data v tabulce
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
1 400
31,8%
španělsky
700
15,9%
německy
400
9,1%
rusky
300
6,8%
slovensky
300
6,8%
turecky
300
6,8%
maďarsky
200
4,5%
italsky
200
4,5%
arabsky
100
2,3%
bulharsky
100
2,3%
Kolik návštěv denně má Giovanni Antonio Canal a co nás čeká dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
Den
Návštěvy
pá 25 Zář
600
so 26 Zář
700
ne 27 Zář
400
po 28 Zář
700
út 29 Zář
900
st 30 Zář
0
čt 1 Říj
200
pá 2 Říj
300
so 3 Říj
200
ne 4 Říj
500
po 5 Říj
100
út 6 Říj
0
st 7 Říj
400
čt 8 Říj
500
pá 9 Říj
500
so 10 Říj
500
ne 11 Říj
900
po 12 Říj
500
út 13 Říj
300
st 14 Říj
700
čt 15 Říj
400
pá 16 Říj (předpověď)
600
so 17 Říj (předpověď)
600
ne 18 Říj (předpověď)
800
po 19 Říj (předpověď)
500
út 20 Říj (předpověď)
500
st 21 Říj (předpověď)
500
čt 22 Říj (předpověď)
500
pá 23 Říj (předpověď)
600
so 24 Říj (předpověď)
600
ne 25 Říj (předpověď)
800
po 26 Říj (předpověď)
600
út 27 Říj (předpověď)
500
st 28 Říj (předpověď)
500
čt 29 Říj (předpověď)
500
pá 30 Říj (předpověď)
600
so 31 Říj (předpověď)
600
ne 1 Lis (předpověď)
800
po 2 Lis (předpověď)
600
út 3 Lis (předpověď)
500
st 4 Lis (předpověď)
500
čt 5 Lis (předpověď)
500
O čem se návštěvníci ptají ohledně Giovanni Antonio Canal
Která díla Giovanni Antonio Canal prohlížejí návštěvníci nejčastěji?
Nejprve Velká říční cesta a kostel Salute s 4 000 návštěvami, což představuje 9% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Giovanni Antonio Canal na WahooArt.com?
46 700 návštěv za dvanáct měsíců: 6 700 na stránce umělce, 40 000 u děl.
Jaká zařízení používají fanoušci umělce Giovanni Antonio Canal?
Používají počítače (87%), telefony (12%) a tablety (1%); počítače představuje 87% návštěv.
Jakými jazyky se baví fanoušci Giovanni Antonio Canal?
anglicky (32%), španělsky (16%) a německy (9%); anglicky pokrývá 32% návštěvníků.
Která díla Giovanni Antonio Canal nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
Díla označená jako Jasná rovnováha (Jasnost světla) získávají 48% návštěv pro 28% katalogu.