Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Anton Mauve na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Anton Mauve: diváci v kostce
Za posledních dvanáct měsíců byl nejvíce prohlíženým plátnem umělce Anton Mauve na WahooArt.com dílo Le Ramassage du Goémon (Collecting Seaweed), between 1871 and 1886: 400 prohlídek, což představuje 8% veškeré pozornosti věnované tvorbě tohoto umělce. Následuje jich Scheveningen a Grazing sheep. Umělec celkem přilákal 6 000 návštěv: 1 700 na stránku umělce a 4 300 na stránky jednotlivých pláten. Vrchol nastal v měsíci Čec 2026 s 4 300 návštěvami. Publikum prohlíží díla na počítače (77%), telefony (18%) a tablety (5%). Návštěvníci se nejvíce zaměřují na Melancholický (Emoční náboj): tvoří 83% návštěv, ačkoliv tato plátna tvoří pouze 25% katalogu umělce.
10 nejvíce prohlížených pláten od Anton Mauve
Na základě skutečných návštěv za posledních dvanáct měsíců jde o 10 děl umělce Anton Mauve, která sběratelé na WahooArt.com otevírají nejčastěji.
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Anton Mauve?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
400
3 900
Srp 2026
0
100
Zář 2026
700
100
Říj 2026
600
200
Jakou pozornost získávají plátna umělce Anton Mauve?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké plátna si vybírají návštěvníci Anton Mauve?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Klidná atmosféra
25,0%
50,0%
Zemité tóny
50,0%
33,3%
Pokojný
25,0%
8,3%
Dramatický
0,0%
8,3%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Melancholický
25,0%
83,3%
Pokojný
50,0%
8,3%
Závažný a tklivý
25,0%
8,3%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
14,0%
12,5%
Měkké stínění
22,0%
8,3%
Střední jas
50,0%
43,8%
Jasná rovnováha
10,0%
29,2%
Luminózní
4,0%
6,2%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
38,0%
25,0%
Jemné odstíny
26,0%
39,6%
Vyvážená jemnost
32,0%
31,2%
Jasná barevná přítomnost
4,0%
4,2%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
48,3%
50,0%
Zemité tóny
44,8%
42,1%
Tmavé tóny
6,9%
5,3%
Monochromní
0,0%
2,6%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
36,0%
37,5%
Vyvážená
54,0%
50,0%
Živobylé
10,0%
12,5%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
12,0%
8,3%
Jemný
30,0%
10,4%
Vyvážený
10,0%
12,5%
Výrazný
32,0%
35,4%
Prohlášení
16,0%
33,3%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
8,0%
22,9%
Jemně promíchaná paleta
0,0%
2,1%
Vyvážená harmonie
2,0%
0,0%
Silná barevná jednotnost
26,0%
27,1%
Jednotná paleta
64,0%
47,9%
Která plátna od Anton Mauve lákají měsíčně nejvíce návštěv?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
A Herdess with Cows on a Co…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Pieter Frederik…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Carter on a Country Road
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Scanty Meal
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sheep in Dekkersduin
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Shepherdess and Her Flock
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Donkey Stand on the Beach a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Scheveningen
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
The Tow Path No.1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Fishing boat on the beach
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jaká zařízení používají obdivovatelé k prohlížení Anton Mauve?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
4 600
76,7%
telefony
1 100
18,3%
tablety
300
5,0%
V jakých jazycích je Anton Mauve čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
japonsky
400
80,0%
francouzsky
100
20,0%
Kolik návštěv denně má Anton Mauve a co se očekává v budoucnu?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
so 17 Říj
100
ne 18 Říj
100
po 19 Říj
0
út 20 Říj
100
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
100
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
100
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
100
út 3 Lis
300
st 4 Lis
0
čt 5 Lis
0
pá 6 Lis
0
so 7 Lis (předpověď)
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
200
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
200
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
200
st 25 Lis (předpověď)
0
čt 26 Lis (předpověď)
0
pá 27 Lis (předpověď)
0
Častoම kladené dotazy týkající se Anton Mauve
Která plátna od Anton Mauve jsou nejoblíbenější?
Le Ramassage du Goémon (Collecting Seaweed), between 1871 and 1886 se umísťuje na prvním místě s 400 návštěvami (8% všech zobrazení umělce Anton Mauve). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Anton Mauve na WahooArt.com?
V posledních dvanácti měsících získal/a Anton Mauve celkem 6 000 návštěv: 1 700 na stránce umělce a 4 300 u jednotlivých pláten.
Na jakých zařízeních si sběratelé prohlížejí díla Anton Mauve?
Kolekcionáři prohlížejí profil Anton Mauve na počítače (77%), telefony (18%) a tablety (5%); zařízení počítače tvoří 77% všech návštěv.
Který typ plátna od Anton Mauve preferují návštěvníci?
Preferují Melancholický (Emoční náboj): 83% návštěv oproti 25% v katalogu.