Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Aisha Cahn na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Aisha Cahn: klíčové postavy
Indeed God is with those who are patient je nejúspěšnějším dílem umělce Aisha Cahn: 100 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 12% celkové pozornosti. Následuje Fire II a Earth. Aisha Cahn zaznamenal celkem 1 200 návštěv: 500 na stránce umělce a 700 u pláten. Nejpoužívanějším měsícem byl Čec 2026 (1 000 návštěv). Jedna preference je jasná: Výrazné (Atmosféra) generuje 67% návštěv z pouhých 31% katalogu.
Aisha Cahn: 8 nejčastěji prohlížených pláten
Tento žebříček počítá návštěvnost, nikoliv skóre v katalogu: 8 nejvyhledávanějších děl umělce Aisha Cahn na platformě WahooArt.com za posledních dvanáct měsíců.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
200
0
Čec 2026
300
700
Srp 2026
0
0
Zář 2026
0
0
Říj 2026
0
0
Jaká je celková návštěvnost jednotlivých pláten umělce Aisha Cahn?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co mají návštěvníci Aisha Cahn v katalogu nejraději?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Výrazné
30,8%
66,7%
Mystický
46,2%
0,0%
Zemité tóny
7,7%
33,3%
Minimalistický
7,7%
0,0%
Pokojný
7,7%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Duchovní
46,2%
0,0%
Energický
15,4%
33,3%
Vášnivý
15,4%
33,3%
Reflektivní
15,4%
33,3%
Pokojný
7,7%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
22,2%
12,5%
Měkké stínění
18,5%
25,0%
Střední jas
11,1%
25,0%
Jasná rovnováha
33,3%
37,5%
Luminózní
14,8%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
40,7%
37,5%
Jemné odstíny
14,8%
0,0%
Vyvážená jemnost
18,5%
12,5%
Jasná barevná přítomnost
22,2%
50,0%
Sytá barva
3,7%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
40,9%
28,6%
Zemité tóny
22,7%
28,6%
Tmavé tóny
18,2%
28,6%
Monochromní
13,6%
14,3%
Pastelové barvy
4,5%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
40,7%
37,5%
Vyvážená
33,3%
25,0%
Živobylé
25,9%
37,5%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
63,0%
75,0%
Jemný
3,7%
0,0%
Vyvážený
7,4%
0,0%
Výrazný
11,1%
0,0%
Prohlášení
14,8%
25,0%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
29,6%
37,5%
Jemně promíchaná paleta
7,4%
0,0%
Vyvážená harmonie
7,4%
25,0%
Silná barevná jednotnost
22,2%
12,5%
Jednotná paleta
33,3%
25,0%
Jak se měnila obliba pláten Aisha Cahn v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Untitled
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Water
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Allahu Akbar II
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Night
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Fire II
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
The Rememberance of God is…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Indeed God is with those wh…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
CELLOPLANE 7
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Earth
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Indeed God is with those wh…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Které jazyky dominují mezi čtenáři Aisha Cahn?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy umělce Aisha Cahn a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
Den
Návštěvy
po 12 Říj
0
út 13 Říj
0
st 14 Říj
0
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj
0
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis (předpověď)
0
út 3 Lis (předpověď)
0
st 4 Lis (předpověď)
0
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
0
so 7 Lis (předpověď)
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
Aisha Cahn: vaše dotazy
Které plátno od Aisha Cahn má nejvíce zhlédnutí?
Indeed God is with those who are patient: 100 návštěv, což představuje 12% všech zobrazení umělce Aisha Cahn. Seznam výše zahrnuje pořadí až do 8.
Kolik návštěv má Aisha Cahn?
1 200 za dvanáct měsíců, rozdělených mezi stránku umělce (500) a plátna (700).
Preferují návštěvníci určitý druh plátna od Aisha Cahn?
Ano, Výrazné (Atmosféra): 67% návštěv pro 31% katalogu.