Adriaen Van Utrecht Popularita a statistiky návštěvnosti

1599 – 1652

Co najdete na této stránce?

Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Adriaen Van Utrecht na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.

Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.

Adriaen Van Utrecht: klíčové postavy

The Pantry je nejúspěšnějším dílem umělce Adriaen Van Utrecht: 400 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 21% celkové pozornosti. Následuje Still Life with Lovers a Still-Life with Grapes. Adriaen Van Utrecht zaznamenal celkem 3 300 návštěv: 1 800 na stránce umělce a 1 500 u pláten. Křivka roste: v období Zář 2026 bylo o 267% více návštěv než v období Srp 2026. Nejpoužívanějším měsícem byl Čec 2026 (1 800 návštěv). Rozdělení publika podle zařízení: počítače (88%), telefony (9%) a tablety (3%). Jedna preference je jasná: Elegance (Atmosféra) generuje 78% návštěv z pouhých 44% katalogu.

Adriaen Van Utrecht: 8 nejčastěji prohlížených pláten

Tento žebříček počítá návštěvnost, nikoliv skóre v katalogu: 8 nejvyhledávanějších děl umělce Adriaen Van Utrecht na platformě WahooArt.com za posledních dvanáct měsíců.

  1. The Pantry 1 The Pantry, 1642 400 návštěv · 21,1%
  2. Still Life with Lovers 2 Still Life with Lovers, 1631 400 návštěv · 21,1%
  3. Still-Life with Grapes 3 Still-Life with Grapes, 1640 300 návštěv · 15,8%
  4. Old vegetable seller 4 Old vegetable seller 200 návštěv · 10,5%
  5. OISEAUX DE BASSE COUR 5 OISEAUX DE BASSE COUR 200 návštěv · 10,5%
  6. Fishmonger's Stall 6 Fishmonger's Stall 200 návštěv · 10,5%
  7. itas Still-Life with a Bouquet and a Skull 7 itas Still-Life with a Bouquet and a Skull 100 návštěv · 5,3%
  8. Basse cour 8 Basse cour 100 návštěv · 5,3%

Jak se mění zájem o Adriaen Van Utrecht měsíc po měsíci?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.

Zobrazit podkladová data
MěsícProfil umělceStránky děl
Říj 202500
Lis 202500
Pro 202500
Led 202600
Úno 202600
Bře 202600
Dub 202600
Kvě 202600
Čen 20261000
Čec 20266001 200
Srp 2026100200
Zář 20261 000100

Jaká je celková návštěvnost jednotlivých pláten umělce Adriaen Van Utrecht?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.

Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.

Jak se měnila obliba pláten Adriaen Van Utrecht v průběhu roku?

Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.

Zobrazit podkladová data
DíloŘíj 2025Lis 2025Pro 2025Led 2026Úno 2026Bře 2026Dub 2026Kvě 2026Čen 2026Čec 2026Srp 2026Zář 2026
Still-Life s zajcem a ptáky…000000000000
Still-Life with Grapes0000000002000100
The Pantry00000000020000
OISEAUX DE BASSE COUR00000000020000
NATURE MORTE FRUITS ET LEGU…000000000000
Still Life s Krevety, Zelen…000000000000
Garland of fruit000000000000
Garland of Fruit and Vegeta…000000000000
Still life of game000000000000
Fruit Still Life000000000000

Jsou díla umělce Adriaen Van Utrecht prohlížena na telefonech nebo počítačích?

Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.

Zobrazit podkladová data
ZařízeníNávštěvySdílet
počítače2 90087,9%
telefony3009,1%
tablety1003,0%

Které jazyky dominují mezi čtenáři Adriaen Van Utrecht?

Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.

Zobrazit podkladová data
JazykNávštěvySdílet
anglicky30037,5%
dánsky20025,0%
německy20025,0%
italsky10012,5%

Jak vypadají denní návštěvy umělce Adriaen Van Utrecht a jaká je prognóza?

Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.

Zobrazit podkladová data
DenNávštěvy
so 26 Zář0
ne 27 Zář0
po 28 Zář0
út 29 Zář0
st 30 Zář0
čt 1 Říj100
pá 2 Říj0
so 3 Říj0
ne 4 Říj0
po 5 Říj100
út 6 Říj200
st 7 Říj0
čt 8 Říj300
pá 9 Říj0
so 10 Říj0
ne 11 Říj0
po 12 Říj0
út 13 Říj0
st 14 Říj0
čt 15 Říj100
pá 16 Říj0
so 17 Říj (předpověď)0
ne 18 Říj (předpověď)0
po 19 Říj (předpověď)0
út 20 Říj (předpověď)0
st 21 Říj (předpověď)0
čt 22 Říj (předpověď)100
pá 23 Říj (předpověď)0
so 24 Říj (předpověď)0
ne 25 Říj (předpověď)0
po 26 Říj (předpověď)0
út 27 Říj (předpověď)0
st 28 Říj (předpověď)0
čt 29 Říj (předpověď)100
pá 30 Říj (předpověď)0
so 31 Říj (předpověď)0
ne 1 Lis (předpověď)0
po 2 Lis (předpověď)0
út 3 Lis (předpověď)0
st 4 Lis (předpověď)0
čt 5 Lis (předpověď)100
pá 6 Lis (předpověď)0

Adriaen Van Utrecht: vaše dotazy

Které plátno od Adriaen Van Utrecht má nejvíce zhlédnutí?

The Pantry: 400 návštěv, což představuje 21% všech zobrazení umělce Adriaen Van Utrecht. Seznam výše zahrnuje pořadí až do 8.

Kolik návštěv má Adriaen Van Utrecht?

3 300 za dvanáct měsíců, rozdělených mezi stránku umělce (1 800) a plátna (1 500).

Navštěvují Adriaen Van Utrecht na telefonech nebo počítačích?

Návštěvy se dělí na počítače (88%), telefony (9%) a tablety (3%); nejvíce je využívá počítače s podílem 88%.

Preferují návštěvníci určitý druh plátna od Adriaen Van Utrecht?

Ano, Elegance (Atmosféra): 78% návštěv pro 44% katalogu.