Тази страница показва колко души посещават страниците на Roe Ethridge в този уебсайт. Посещение означава, че един човек е отворил дадена страница. Всяка графика по-долу има своето собствено кратко обяснение.
African Mask 8 заема първо място сред произведенията на Roe Ethridge: 200 посещения за дванадесет месеца, 33% от общото внимание. следват Close и African Mask 6 Roe Ethridge е получил(а) 1000 посещения: 400 на страницата на артиста и 600 на картините. Кривата спадна: с 100% по-малко посещения в Окт 2026 в сравнение с Сеп 2026. Най-посещаваният месец е Юли 2026 (600 посещения). Едно предпочитание е ясно: Деликатен цвят (Насищане на цвета) събира 67% от посещенията, като обхваща само 30% от каталога.
Това класиране отчита посещения, а не точки от каталога: 4-те произведения на Roe Ethridge, най-консултирани в WahooArt.com през последните дванадесет месеца.
Всеки стълб представлява един месец. Той показва колко пъти е била отворена страницата на този артист през съответния месец от последните дванадесет месеца.
| Месец | Страница на артиста | Страници на произведенията |
|---|---|---|
| Ноем 2025 | 0 | 0 |
| Дек 2025 | 0 | 0 |
| Ян 2026 | 0 | 0 |
| Фев 2026 | 0 | 0 |
| Мар 2026 | 0 | 0 |
| Апр 2026 | 0 | 0 |
| Май 2026 | 0 | 0 |
| Юни 2026 | 0 | 0 |
| Юли 2026 | 100 | 500 |
| Авг 2026 | 100 | 0 |
| Сеп 2026 | 200 | 100 |
| Окт 2026 | 0 | 0 |
Всеки стълб представлява един месец. Той отчита общия брой посещения на всички страници с произведения на този артист, събрани месец към месец за период от една година.
Месечните данни от двете графики са в първата таблица по-горе.
Всяка радарна диаграма сравнява два показателя. Пунктирната форма представлява творчеството на самия художник: петдесет произведения, избрани на случаен принцип и подредени според един показател. Плътната форма показва реалното разпределение на посещенията през последните дванадесет месеца. Когато плътната форма се простира по-далеч от пунктирната, това означава, че този тип произведения привличат повече внимание, отколкото е техният съотносящ се дял в творчеството на художника.
| Яркост | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Тъмен | 30,0% | 50,0% |
| Мека сянка | 20,0% | 0,0% |
| Мека светлост | 30,0% | 16,7% |
| Светла балансираност | 20,0% | 33,3% |
| Светъл | 0,0% | 0,0% |
| Насищане на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Приглушен | 30,0% | 16,7% |
| Деликатен цвят | 30,0% | 66,7% |
| Балансирана мекота | 30,0% | 0,0% |
| Ясно изразени цветове | 10,0% | 16,7% |
| Ярък цвят | 0,0% | 0,0% |
| Цветова палитра | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Неутрални цветове | 50,0% | 50,0% |
| Земни тонове | 25,0% | 33,3% |
| Тъмни нюанси | 25,0% | 16,7% |
| Интензивност на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Монохроматичен | 40,0% | 50,0% |
| Балансиран | 60,0% | 50,0% |
| Ярък и наситен | 0,0% | 0,0% |
| Контраст | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Спокоен | 30,0% | 50,0% |
| Нежен | 0,0% | 0,0% |
| Балансиран | 10,0% | 33,3% |
| Смел | 20,0% | 0,0% |
| Изказване | 40,0% | 16,7% |
| Цветова хармония | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Диссонираща палитра | 10,0% | 0,0% |
| Нежно смесена палитра | 10,0% | 0,0% |
| Балансирана хармония | 0,0% | 0,0% |
| Силно цветово единство | 30,0% | 50,0% |
| Единна палитра | 50,0% | 50,0% |
Всеки ред представлява едно популярно произведение на изкуството. Всяка лента показва броя посещения на съответното произведение за един месец. По-високите ленти означават повече посещения през този месец.
| Произведение | Ноем 2025 | Дек 2025 | Ян 2026 | Фев 2026 | Мар 2026 | Апр 2026 | Май 2026 | Юни 2026 | Юли 2026 | Авг 2026 | Сеп 2026 | Окт 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Close | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| Thanksgiving 1984 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chamberlain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ovitz House | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Comme des Garçons Scarf wit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Needle Point Pillow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| African Mask 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| African Mask 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| African Mask 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Jensen and Louise | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Всеки сектор представлява един език. Колкото по-голям е секторът, толкова повече посетители са използвали уебсайта на този език през последните тридесет дни. Показани са само първите десет.
Всеки стълб представлява един ден. Първите стълбове отчитат посещенията за последните три седмици, а стълбовете в втори цвят са нашата прогноза за следващите три седмици.
| Ден | Посещения |
|---|---|
| Нед 18 Окт | 0 |
| Пон 19 Окт | 0 |
| Вт 20 Окт | 0 |
| Ср 21 Окт | 0 |
| Чет 22 Окт | 0 |
| Пет 23 Окт | 0 |
| Съб 24 Окт | 0 |
| Нед 25 Окт | 0 |
| Пон 26 Окт | 0 |
| Вт 27 Окт | 0 |
| Ср 28 Окт | 0 |
| Чет 29 Окт | 0 |
| Пет 30 Окт | 0 |
| Съб 31 Окт | 0 |
| Нед 1 Ноем | 0 |
| Пон 2 Ноем | 0 |
| Вт 3 Ноем | 0 |
| Ср 4 Ноем | 0 |
| Чет 5 Ноем | 0 |
| Пет 6 Ноем | 0 |
| Съб 7 Ноем | 0 |
| Нед 8 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пон 9 Ноем (прогноза) | 0 |
| Вт 10 Ноем (прогноза) | 0 |
| Ср 11 Ноем (прогноза) | 0 |
| Чет 12 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пет 13 Ноем (прогноза) | 0 |
| Съб 14 Ноем (прогноза) | 0 |
| Нед 15 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пон 16 Ноем (прогноза) | 0 |
| Вт 17 Ноем (прогноза) | 0 |
| Ср 18 Ноем (прогноза) | 0 |
| Чет 19 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пет 20 Ноем (прогноза) | 0 |
| Съб 21 Ноем (прогноза) | 0 |
| Нед 22 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пон 23 Ноем (прогноза) | 0 |
| Вт 24 Ноем (прогноза) | 0 |
| Ср 25 Ноем (прогноза) | 0 |
| Чет 26 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пет 27 Ноем (прогноза) | 0 |
| Съб 28 Ноем (прогноза) | 0 |