Тази страница показва колко души посещават страниците на Морис Утрило в този уебсайт. Посещение означава, че един човек е отворил дадена страница. Всяка графика по-долу има своето собствено кратко обяснение.
Най-обожаваното произведение на Морис Утрило в WahooArt.com е Понтоазе, Rue De L'éperon и Rue De La Coutellerie, отворено 700 пъти за последните дванадесетомесечие, което представлява 2% от всички прегледи. Следващи: The pink house in Montmartre и Sacre-Coeur. Общо 30800 посещения: 4800 на страницата на художника и 26000 на неговите произведения. Вниманието нараства с 52% от Авг 2026 до Сеп 2026. Юли 2026 привлече най-голямата аудитория: 23700 посещения. Посетителите разглеждат съдържанието на компютърни устройства (83%), мобилни телефони (15%) и планшети (2%). Посетителите предпочитат Смел (Контраст): 33% от посещенията им, при което каталогът заема 14%.
Всяка позиция по-долу отразява посещенията, получени в WahooArt.com през последните дванадесет месеца; номер 1 е най-посещаваното произведение на Морис Утрило.
Всеки стълб представлява един месец. Той показва колко пъти е била отворена страницата на този артист през съответния месец от последните дванадесет месеца.
| Месец | Страница на артиста | Страници на произведенията |
|---|---|---|
| Окт 2025 | 0 | 0 |
| Ноем 2025 | 0 | 0 |
| Дек 2025 | 0 | 0 |
| Ян 2026 | 0 | 0 |
| Фев 2026 | 0 | 0 |
| Мар 2026 | 0 | 0 |
| Апр 2026 | 0 | 0 |
| Май 2026 | 0 | 0 |
| Юни 2026 | 200 | 1100 |
| Юли 2026 | 3000 | 20700 |
| Авг 2026 | 500 | 1800 |
| Сеп 2026 | 1100 | 2400 |
Всеки стълб представлява един месец. Той отчита общия брой посещения на всички страници с произведения на този артист, събрани месец към месец за период от една година.
Месечните данни от двете графики са в първата таблица по-горе.
Всяка радарна диаграма сравнява два показателя. Пунктирната форма представлява творчеството на самия художник: петдесет произведения, избрани на случаен принцип и подредени според един показател. Плътната форма показва реалното разпределение на посещенията през последните дванадесет месеца. Когато плътната форма се простира по-далеч от пунктирната, това означава, че този тип произведения привличат повече внимание, отколкото е техният съотносящ се дял в творчеството на художника.
| Яркост | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Тъмен | 6,0% | 8,2% |
| Мека сянка | 28,0% | 18,6% |
| Мека светлост | 28,0% | 36,4% |
| Светла балансираност | 34,0% | 30,4% |
| Светъл | 4,0% | 6,4% |
| Насищане на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Приглушен | 28,0% | 38,9% |
| Деликатен цвят | 46,0% | 36,4% |
| Балансирана мекота | 24,0% | 19,6% |
| Ясно изразени цветове | 2,0% | 5,0% |
| Ярък цвят | 0,0% | 0,0% |
| Цветова палитра | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Неутрални цветове | 61,8% | 60,4% |
| Земни тонове | 35,3% | 35,3% |
| Природа | 0,0% | 2,1% |
| Тъмни нюанси | 2,9% | 1,1% |
| Пастелни тонове | 0,0% | 1,1% |
| Интензивност на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Монохроматичен | 26,0% | 30,0% |
| Балансиран | 66,0% | 56,1% |
| Ярък и наситен | 8,0% | 13,9% |
| Контраст | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Спокоен | 2,0% | 3,2% |
| Нежен | 24,0% | 17,9% |
| Балансиран | 16,0% | 13,6% |
| Смел | 14,0% | 32,9% |
| Изказване | 44,0% | 32,5% |
| Цветова хармония | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Диссонираща палитра | 20,0% | 26,1% |
| Нежно смесена палитра | 20,0% | 11,4% |
| Балансирана хармония | 14,0% | 15,4% |
| Силно цветово единство | 34,0% | 38,9% |
| Единна палитра | 12,0% | 8,2% |
Всеки ред представлява едно популярно произведение на изкуството. Всяка лента показва броя посещения на съответното произведение за един месец. По-високите ленти означават повече посещения през този месец.
| Произведение | Окт 2025 | Ноем 2025 | Дек 2025 | Ян 2026 | Фев 2026 | Мар 2026 | Апр 2026 | Май 2026 | Юни 2026 | Юли 2026 | Авг 2026 | Сеп 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Lapin Agile [Le Lapin A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| Toits à Montmagny | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Butte Pinson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Public Square at Tertre | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paris Seen from Square Sain… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Tavern "La Belle Gabrie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| place pigalle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Windmills of Montmartre | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 0 |
| Custine street near Montmar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Village Street, Auvers-sur-… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Всеки сектор представлява един вид устройство: телефон, таблет или компютър. Колкото по-голям е секторът, толкова повече са били посещенията от този вид устройство през последните дванадесет месеца.
| Устройство | Посещения | Сподели |
|---|---|---|
| компютърни устройства | 25500 | 82,8% |
| мобилни телефони | 4600 | 14,9% |
| планшети | 700 | 2,3% |
Всеки сектор представлява един език. Колкото по-голям е секторът, толкова повече посетители са използвали уебсайта на този език през последните тридесет дни. Показани са само първите десет.
| Език | Посещения | Сподели |
|---|---|---|
| френски | 900 | 32,1% |
| немски | 400 | 14,3% |
| български език | 300 | 10,7% |
| грузински | 200 | 7,1% |
| руски | 200 | 7,1% |
| украински | 200 | 7,1% |
| чешки | 100 | 3,6% |
| италиански | 100 | 3,6% |
| японски | 100 | 3,6% |
| полски | 100 | 3,6% |
Всеки стълб представлява един ден. Първите стълбове отчитат посещенията за последните три седмици, а стълбовете в втори цвят са нашата прогноза за следващите три седмици.
| Ден | Посещения |
|---|---|
| Пет 25 Сеп | 400 |
| Съб 26 Сеп | 0 |
| Нед 27 Сеп | 300 |
| Пон 28 Сеп | 100 |
| Вт 29 Сеп | 0 |
| Ср 30 Сеп | 0 |
| Чет 1 Окт | 0 |
| Пет 2 Окт | 400 |
| Съб 3 Окт | 100 |
| Нед 4 Окт | 300 |
| Пон 5 Окт | 100 |
| Вт 6 Окт | 700 |
| Ср 7 Окт | 300 |
| Чет 8 Окт | 0 |
| Пет 9 Окт | 200 |
| Съб 10 Окт | 600 |
| Нед 11 Окт | 300 |
| Пон 12 Окт | 300 |
| Вт 13 Окт | 200 |
| Ср 14 Окт | 700 |
| Чет 15 Окт | 100 |
| Пет 16 Окт (прогноза) | 600 |
| Съб 17 Окт (прогноза) | 400 |
| Нед 18 Окт (прогноза) | 500 |
| Пон 19 Окт (прогноза) | 300 |
| Вт 20 Окт (прогноза) | 500 |
| Ср 21 Окт (прогноза) | 600 |
| Чет 22 Окт (прогноза) | 100 |
| Пет 23 Окт (прогноза) | 700 |
| Съб 24 Окт (прогноза) | 500 |
| Нед 25 Окт (прогноза) | 600 |
| Пон 26 Окт (прогноза) | 400 |
| Вт 27 Окт (прогноза) | 600 |
| Ср 28 Окт (прогноза) | 700 |
| Чет 29 Окт (прогноза) | 100 |
| Пет 30 Окт (прогноза) | 800 |
| Съб 31 Окт (прогноза) | 600 |
| Нед 1 Ноем (прогноза) | 700 |
| Пон 2 Ноем (прогноза) | 400 |
| Вт 3 Ноем (прогноза) | 700 |
| Ср 4 Ноем (прогноза) | 800 |
| Чет 5 Ноем (прогноза) | 100 |