Тази страница показва колко души посещават страниците на Бартоломе Естебан Мурильо в този уебсайт. Посещение означава, че един човек е отворил дадена страница. Всяка графика по-долу има своето собствено кратко обяснение.
!
Статистиката беше нулирана на 1 юли 2026 г. — данни преди тази дата не са налични.
Бартоломе Естебан Мурильо: аудиторията накратко
През последните дванадесетомесечни период най-гледаното платно на Бартоломе Естебан Мурильо в WahooArt.com беше Immaculate Conception of Soult: 1800 посещения, или 5% от вниманието, отделено за творчеството на художника. След него следват the immaculate conception и The Assumption of the Virgin. Общият брой посещения на художника е 34100: 3600 за страницата на художника и 30500 за страниците на отделните картини. Интересът нараства: посещенията се увеличиха с 2% от Авг 2026 до Сеп 2026. Пикът беше през Юли 2026 с 22800 посещения. Аудиторията чете сайта на френски (35%), испански (29%) и английски (6%). Публиката разглежда произведенията на компютърни устройства (78%), мобилни телефони (21%) и планшети (1%). Посетителите се насочват към Духовен (Емоционален тон): 64% от посещенията, въпреки че тези платна съставляват 22% от каталога на художника.
10-те най-гледани картини на Бартоломе Естебан Мурильо
Класирани въз основа на реалните посещения през последните дванадесет месеца, тези са 10-те произведения на Бартоломе Естебан Мурильо, които колекционерите отварят най-често на WahooArt.com.
Колко души посещават страницата на Бартоломе Естебан Мурильо всеки месец?
Всеки стълб представлява един месец. Той показва колко пъти е била отворена страницата на този артист през съответния месец от последните дванадесет месеца.
Вижте статистиката
Месец
Страница на артиста
Страници на произведенията
Окт 2025
0
0
Ноем 2025
0
0
Дек 2025
0
0
Ян 2026
0
0
Фев 2026
0
0
Мар 2026
0
0
Апр 2026
0
0
Май 2026
0
0
Юни 2026
100
700
Юли 2026
1100
21700
Авг 2026
100
5100
Сеп 2026
2300
3000
Колко внимание получават картините на Бартоломе Естебан Мурильо?
Всеки стълб представлява един месец. Той отчита общия брой посещения на всички страници с произведения на този артист, събрани месец към месец за период от една година.
Месечните данни от двете графики са в първата таблица по-горе.
Какви платна избират посетителите на Бартоломе Естебан Мурильо?
Всяка радарна диаграма сравнява два показателя. Пунктирната форма представлява творчеството на самия художник: петдесет произведения, избрани на случаен принцип и подредени според един показател. Плътната форма показва реалното разпределение на посещенията през последните дванадесет месеца. Когато плътната форма се простира по-далеч от пунктирната, това означава, че този тип произведения привличат повече внимание, отколкото е техният съотносящ се дял в творчеството на художника.
Атмосфера
Емоционален тон
Яркост
Насищане на цвета
Цветова палитра
Интензивност на цвета
Контраст
Цветова хармония
Вижте статистиката
Атмосфера
Атмосфера
Творения на художника
Посещения
Ефирен
22,2%
42,5%
Драматичен
22,2%
20,7%
Безмятежен
11,1%
11,4%
Спокоен
11,1%
6,2%
Елегантен
0,0%
5,7%
Вдъхновяващи
11,1%
5,2%
Романтичен
0,0%
3,6%
Мистичност
0,0%
2,1%
Емоционален тон
Емоционален тон
Творения на художника
Посещения
Духовен
22,2%
63,7%
Поразяващ
0,0%
9,3%
Спокоен
11,1%
7,8%
Драматичен
11,1%
3,6%
Спокоен
11,1%
2,6%
Ефирен
0,0%
2,6%
Меланхоличен
0,0%
2,6%
Носталгичен
0,0%
2,6%
Яркост
Яркост
Творения на художника
Посещения
Тъмен
52,0%
47,5%
Мека сянка
26,0%
33,7%
Мека светлост
16,0%
15,8%
Светла балансираност
6,0%
2,9%
Светъл
0,0%
0,0%
Насищане на цвета
Насищане на цвета
Творения на художника
Посещения
Приглушен
50,0%
27,6%
Деликатен цвят
24,0%
34,3%
Балансирана мекота
22,0%
28,1%
Ясно изразени цветове
4,0%
10,0%
Ярък цвят
0,0%
0,0%
Цветова палитра
Цветова палитра
Творения на художника
Посещения
Земни тонове
86,5%
83,9%
Тъмни нюанси
5,4%
12,5%
Неутрални цветове
8,1%
3,2%
Монохромни
0,0%
0,3%
Интензивност на цвета
Интензивност на цвета
Творения на художника
Посещения
Монохроматичен
58,0%
38,7%
Балансиран
38,0%
53,4%
Ярък и наситен
4,0%
7,9%
Контраст
Контраст
Творения на художника
Посещения
Спокоен
2,0%
3,2%
Нежен
26,0%
13,5%
Балансиран
14,0%
9,1%
Смел
18,0%
22,6%
Изказване
40,0%
51,6%
Цветова хармония
Цветова хармония
Творения на художника
Посещения
Диссонираща палитра
14,0%
6,7%
Нежно смесена палитра
2,0%
5,0%
Балансирана хармония
20,0%
12,9%
Силно цветово единство
48,0%
57,5%
Единна палитра
16,0%
17,9%
Кои платна на Бартоломе Естебан Мурильо привличат най-много посещения, месец по месец?
Всеки ред представлява едно популярно произведение на изкуството. Всяка лента показва броя посещения на съответното произведение за един месец. По-високите ленти означават повече посещения през този месец.
Вижте статистиката
Произведение
Окт 2025
Ноем 2025
Дек 2025
Ян 2026
Фев 2026
Мар 2026
Апр 2026
Май 2026
Юни 2026
Юли 2026
Авг 2026
Сеп 2026
Завръщането на блудната дъщ…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
100
Immaculate Conception of So…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
400
300
The Holy Family with the Li…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Four Figures on a Step
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
100
Baptism of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
500
0
The Immaculate Conception (…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
A Knight of Alcántara or Ca…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Virgin and Child in Glory
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
Adoration of the Magi
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Le jeune mendiant
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
С кои устройства разглеждат творбите на Бартоломе Естебан Мурильо почитателите?
Всеки сектор представлява един вид устройство: телефон, таблет или компютър. Колкото по-голям е секторът, толкова повече са били посещенията от този вид устройство през последните дванадесет месеца.
Вижте статистиката
Устройство
Посещения
Сподели
компютърни устройства
26500
77,7%
мобилни телефони
7100
20,8%
планшети
500
1,5%
На какви езици се чете Бартоломе Естебан Мурильо?
Всеки сектор представлява един език. Колкото по-голям е секторът, толкова повече посетители са използвали уебсайта на този език през последните тридесет дни. Показани са само първите десет.
Вижте статистиката
Език
Посещения
Сподели
френски
1100
35,5%
испански
900
29,0%
английски
200
6,5%
унгарски
200
6,5%
италиански
200
6,5%
словашки
200
6,5%
португалски
100
3,2%
руски
100
3,2%
шведски
100
3,2%
Колко посещения получава Бартоломе Естебан Мурильо ежедневно и какво се очаква в следващия период?
Всеки стълб представлява един ден. Първите стълбове отчитат посещенията за последните три седмици, а стълбовете в втори цвят са нашата прогноза за следващите три седмици.
Вижте статистиката
Ден
Посещения
Нед 27 Сеп
300
Пон 28 Сеп
900
Вт 29 Сеп
300
Ср 30 Сеп
400
Чет 1 Окт
900
Пет 2 Окт
100
Съб 3 Окт
400
Нед 4 Окт
300
Пон 5 Окт
400
Вт 6 Окт
900
Ср 7 Окт
600
Чет 8 Окт
400
Пет 9 Окт
100
Съб 10 Окт
0
Нед 11 Окт
700
Пон 12 Окт
0
Вт 13 Окт
800
Ср 14 Окт
300
Чет 15 Окт
600
Пет 16 Окт
700
Съб 17 Окт
800
Нед 18 Окт (прогноза)
500
Пон 19 Окт (прогноза)
500
Вт 20 Окт (прогноза)
800
Ср 21 Окт (прогноза)
500
Чет 22 Окт (прогноза)
800
Пет 23 Окт (прогноза)
400
Съб 24 Окт (прогноза)
500
Нед 25 Окт (прогноза)
600
Пон 26 Окт (прогноза)
600
Вт 27 Окт (прогноза)
900
Ср 28 Окт (прогноза)
600
Чет 29 Окт (прогноза)
800
Пет 30 Окт (прогноза)
400
Съб 31 Окт (прогноза)
500
Нед 1 Ноем (прогноза)
600
Пон 2 Ноем (прогноза)
600
Вт 3 Ноем (прогноза)
900
Ср 4 Ноем (прогноза)
600
Чет 5 Ноем (прогноза)
900
Пет 6 Ноем (прогноза)
400
Съб 7 Ноем (прогноза)
600
Често задавани въпроси за Бартоломе Естебан Мурильо
Кои платна на Бартоломе Естебан Мурильо са най-популярни?
Immaculate Conception of Soult заема първо място с 1800 посещения (5% от всички прегледи на Бартоломе Естебан Мурильо). Горната класация представя 10-те най-гледани произведения.
Колко души разглеждат Бартоломе Естебан Мурильо в WahooArt.com?
През последните дванадесетомесечни периода Бартоломе Естебан Мурильо получи общо 34100 посещения: 3600 на страницата на артиста и 30500 на отделни платна.
От кои устройства разглеждат творбите на Бартоломе Естебан Мурильо колекционерите?
Колекционерите разглеждат Бартоломе Естебан Мурильо на компютърни устройства (78%), мобилни телефони (21%) и планшети (1%); компютърни устройства представляват 78% от посещенията.
На какви езици четат посетителите за Бартоломе Естебан Мурильо?
На френски (35%), испански (29%) и английски (6%); френски води с 35% от посетителите.
Кой тип платно от Бартоломе Естебан Мурильо предпочитат посетителите?
Те предпочитат Духовен (Емоционален тон): 64% от посещенията, срещу 22% от каталога.
Здравейте! Мога да ви помогна с избора на произведение на изкуството, проследяването на поръчка или отговори на въпроси относно гаранцията. С какво мога да ви бъда полезен?