Тази страница показва колко души посещават страниците на Andre Giroux в този уебсайт. Посещение означава, че един човек е отворил дадена страница. Всяка графика по-долу има своето собствено кратко обяснение.
Най-обожаваното произведение на Andre Giroux в WahooArt.com е Ruins in the Roman Campagna, отворено 200 пъти за последните дванадесетомесечие, което представлява 33% от всички прегледи. Следващи: A Section of the Claudian Aqueduct, Rome (ca. (1826-29)) и Forest Interior with a Waterfall, Papigno. Общо 600 посещения: 200 на страницата на художника и 400 на неговите произведения. Юли 2026 привлече най-голямата аудитория: 500 посещения. Посетителите предпочитат Мека сянка (Яркост): 83% от посещенията им, при което каталогът заема 42%.
Всяка позиция по-долу отразява посещенията, получени в WahooArt.com през последните дванадесет месеца; номер 1 е най-посещаваното произведение на Andre Giroux.
Всеки стълб представлява един месец. Той показва колко пъти е била отворена страницата на този артист през съответния месец от последните дванадесет месеца.
| Месец | Страница на артиста | Страници на произведенията |
|---|---|---|
| Ноем 2025 | 0 | 0 |
| Дек 2025 | 0 | 0 |
| Ян 2026 | 0 | 0 |
| Фев 2026 | 0 | 0 |
| Мар 2026 | 0 | 0 |
| Апр 2026 | 0 | 0 |
| Май 2026 | 0 | 0 |
| Юни 2026 | 0 | 0 |
| Юли 2026 | 100 | 400 |
| Авг 2026 | 100 | 0 |
| Сеп 2026 | 0 | 0 |
| Окт 2026 | 0 | 0 |
Всеки стълб представлява един месец. Той отчита общия брой посещения на всички страници с произведения на този артист, събрани месец към месец за период от една година.
Месечните данни от двете графики са в първата таблица по-горе.
Всяка радарна диаграма сравнява два показателя. Пунктирната форма представлява творчеството на самия художник: петдесет произведения, избрани на случаен принцип и подредени според един показател. Плътната форма показва реалното разпределение на посещенията през последните дванадесет месеца. Когато плътната форма се простира по-далеч от пунктирната, това означава, че този тип произведения привличат повече внимание, отколкото е техният съотносящ се дял в творчеството на художника.
| Атмосфера | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Безмятежен | 50,0% | 50,0% |
| Носталгичен | 25,0% | 50,0% |
| Романтичен | 25,0% | 0,0% |
| Емоционален тон | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Спокоен | 50,0% | 50,0% |
| Меланхоличен | 25,0% | 50,0% |
| Драматичен | 25,0% | 0,0% |
| Яркост | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Тъмен | 16,7% | 16,7% |
| Мека сянка | 41,7% | 83,3% |
| Мека светлост | 33,3% | 0,0% |
| Светла балансираност | 8,3% | 0,0% |
| Светъл | 0,0% | 0,0% |
| Насищане на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Приглушен | 16,7% | 0,0% |
| Деликатен цвят | 58,3% | 83,3% |
| Балансирана мекота | 16,7% | 16,7% |
| Ясно изразени цветове | 8,3% | 0,0% |
| Ярък цвят | 0,0% | 0,0% |
| Интензивност на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Монохроматичен | 25,0% | 16,7% |
| Балансиран | 66,7% | 83,3% |
| Ярък и наситен | 8,3% | 0,0% |
| Контраст | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Спокоен | 0,0% | 0,0% |
| Нежен | 0,0% | 0,0% |
| Балансиран | 41,7% | 33,3% |
| Смел | 16,7% | 33,3% |
| Изказване | 41,7% | 33,3% |
| Цветова хармония | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Диссонираща палитра | 8,3% | 0,0% |
| Нежно смесена палитра | 0,0% | 0,0% |
| Балансирана хармония | 0,0% | 0,0% |
| Силно цветово единство | 50,0% | 66,7% |
| Единна палитра | 41,7% | 33,3% |
Всеки ред представлява едно популярно произведение на изкуството. Всяка лента показва броя посещения на съответното произведение за един месец. По-високите ленти означават повече посещения през този месец.
| Произведение | Ноем 2025 | Дек 2025 | Ян 2026 | Фев 2026 | Мар 2026 | Апр 2026 | Май 2026 | Юни 2026 | Юли 2026 | Авг 2026 | Сеп 2026 | Окт 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ruins in the Roman Campagna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Forest Interior with a Wate… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Apollo and Daphne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A view of Rome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forest Interior with a Pain… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| View Taken in the French Al… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Path at Corpo di Casa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of the Bay of Naples f… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape near Tivoli Aquap… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Santa Trinità dei Monti in… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Всеки сектор представлява един език. Колкото по-голям е секторът, толкова повече посетители са използвали уебсайта на този език през последните тридесет дни. Показани са само първите десет.
Всеки стълб представлява един ден. Първите стълбове отчитат посещенията за последните три седмици, а стълбовете в втори цвят са нашата прогноза за следващите три седмици.
| Ден | Посещения |
|---|---|
| Пет 16 Окт | 0 |
| Съб 17 Окт | 0 |
| Нед 18 Окт | 0 |
| Пон 19 Окт | 0 |
| Вт 20 Окт | 0 |
| Ср 21 Окт | 0 |
| Чет 22 Окт | 0 |
| Пет 23 Окт | 0 |
| Съб 24 Окт | 0 |
| Нед 25 Окт | 0 |
| Пон 26 Окт | 0 |
| Вт 27 Окт | 0 |
| Ср 28 Окт | 0 |
| Чет 29 Окт | 0 |
| Пет 30 Окт | 0 |
| Съб 31 Окт | 0 |
| Нед 1 Ноем | 0 |
| Пон 2 Ноем | 0 |
| Вт 3 Ноем | 0 |
| Ср 4 Ноем | 0 |
| Чет 5 Ноем | 0 |
| Пет 6 Ноем (прогноза) | 0 |
| Съб 7 Ноем (прогноза) | 0 |
| Нед 8 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пон 9 Ноем (прогноза) | 0 |
| Вт 10 Ноем (прогноза) | 0 |
| Ср 11 Ноем (прогноза) | 0 |
| Чет 12 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пет 13 Ноем (прогноза) | 0 |
| Съб 14 Ноем (прогноза) | 0 |
| Нед 15 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пон 16 Ноем (прогноза) | 0 |
| Вт 17 Ноем (прогноза) | 0 |
| Ср 18 Ноем (прогноза) | 0 |
| Чет 19 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пет 20 Ноем (прогноза) | 0 |
| Съб 21 Ноем (прогноза) | 0 |
| Нед 22 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пон 23 Ноем (прогноза) | 0 |
| Вт 24 Ноем (прогноза) | 0 |
| Ср 25 Ноем (прогноза) | 0 |
| Чет 26 Ноем (прогноза) | 0 |